Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 420
...

Предлагам срещата да е на 5ти март в петък в Люлин 10 в пицария.
Други предложения има ли?


Аз съм там  Peace
Виж целия пост
# 421
Канелено кафе,като ходих по обявата ми отказаха веднага заради възрастта.Иначе ме попитаха за опит и си записаха телефона ми.Като ми звъннаха във вторник ме попитаха - Вие тази и тази жена ли сте,дето е работила в чужбина...бла-бла-бла...Ми да,аз съм.Отивам днес - ааааааа,не.нямате опит в БГ.Това го знаеха още миналата седмица.Не мисля,че грешката е моя  Crossing Arms
Виж целия пост
# 422
Никой не казва, че е твоя, нали това съм писала - явно са проявили недоглеждане спрямо твоето СВ и само са те разкарали.  Peace
Виж целия пост
# 423
Момичета, аз малко в отчаянието си се обадих на бившия си работодател  Tired Уж бях се зарекла, че няма да се връщам, защото малко кофти постъпиха с мен като забременях, но в общи линии бяха коректни относно плащането и условията не бяха зле, а и добре плащаха  Rolling Eyes Даже май ми се зарадва шефа, и каза че ще ми се обади довечера с готово решение Wink 
Ще я видим тая работа каква ще стане Confused
Виж целия пост
# 424
Никой не казва, че е твоя, нали това съм писала - явно са проявили недоглеждане спрямо твоето СВ и само са те разкарали.  Peace

Май грешно съм те разбрала  Blush
 Peace  Hug
Виж целия пост
# 425
Пак ви чета мацки.
Направо немога да повярвам какви дискриминации правят с тая възраст #Crazy #Crazy
То не бе възраста,то не бе деца,не бе стаж,не бе опит,.....и още една камара неща.
Направо съм ударила  бинго  с мойта работа Peace Peace

Пак  желая успех на всички и пак ще влизам.
Аз си оправям документите още Blush
Виж целия пост
# 426
Ани-Бани, радвам се за теб, че си случила на работа   bouquet




туко що ми се обадиха- в Понеделник съм на работа!  newsm44 
Няма обче така лесно да ме изгоните от темата  Crossing Arms   Мацки, обаче ако съм по стария график, на 4-5 се падам на работа, в на 3ти и 6ти съм в почивка, ако още важи срещата за мен Wink
Виж целия пост
# 427
Illy_,стиска палци   Hug.
Виж целия пост
# 428
Направо немога да повярвам какви дискриминации правят с тая възраст #Crazy #Crazy
То не бе възраста,то не бе деца,не бе стаж,не бе опит,.....и още една камара неща.

Ани, супер, че си доволна от работата си.  Hug

По повод дискриминацията, явно не само хората с деца са дискриминирани. Онзи ден чух за следната случка: отива моя приятелка (аз май съм писала по-назад в темите за нея) на интервю. Тя си има работа, но поради ред причини иска да я смени. На 30, с 8 годишен трудов стаж само в една компания, от който последните 3 са на мениджърска позиция. Та, кандидатства в друга фирма, пак за мениджърско ниво. На интервюто я питат за семейно положение, тя казва истината, а именно - има приятел, с когото живее на семейни начала от няколко години, не планират брак и деца за момента, може би евентуално в по-далечното бъдеще. И получава следния "аргументиран" отказ - на 30-годишна жена, която още не е създала семейство, не могат да поверят мениджърска позиция, защото липсата на съпруг и деца означава, че не се справя добре с поемането на отговорност.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 429
Тц,тц,тц, егати "аргумента"  Shocked.Без коментар..............................
Виж целия пост
# 430
illy_   И аз се бях зарекла  Close а сега пак за него работя ...че и на по ниска позиция  Confused  не издържам  Tired и колегите не са колеги ...и работата не ми понася ....решила съм да я сменям.
Виж целия пост
# 431
Ами аз преди да родя  като си търсех работа не ме наемаха защото съм женена а нямам деца.Никой не ме питаше  дали в  лизък план се очертава да имам или в по далечно бъдеще.Просто не ме вземаха защото  съм женена и нямам деца и съответно се предполага че ще имам ooooh! ooooh! ooooh!
Нямам думи просто

ИЛИ ЧЕСТИТО МИЛИЧКААААА
Много се радвам за теб,ами кога ще си оправиш документите  newsm78 newsm78
Каква ще ти е длъжността ако не е тайна Peace ?
Виж целия пост
# 432
Момичета, вижте това:

http://www.karieri.bg/viewadv/rabota/19679_manager_hro_is_seeking_employer/


Много ми харесва такъв проактивен подход от страна на търсещите! Peace

illy_, честито! Само хубави неща на новата (доколкото разбирам нова-стара) работа!
Виж целия пост
# 433
Кафе с Канела н мога да повярвам какви глупости са наговорили на приятелката ти тези "работодатели"  Shocked Shocked Shocked Аз също нямам брак , но имам дете.Решението да нямам брак е и на двама ни.Ако някой ми зададе такъв въпрос на интервю и получа такова обяснение като на приятелката ти просто ще изредя 100 думи по адрес на майките им.Това е решение което всеки сам взима и не е длъжен да дава обяснения на никой за него  Crossing Arms
Виж целия пост
# 434
Ами аз преди да родя  като си търсех работа не ме наемаха защото съм женена а нямам деца.Никой не ме питаше  дали в  лизък план се очертава да имам или в по далечно бъдеще.Просто не ме вземаха защото  съм женена и нямам деца и съответно се предполага че ще имам ooooh! ooooh! ooooh!
Нямам думи просто

ИЛИ ЧЕСТИТО МИЛИЧКААААА
Много се радвам за теб,ами кога ще си оправиш документите  newsm78 newsm78
Каква ще ти е длъжността ако не е тайна Peace ?

Длъжност продавач-консултант  Sunglasses bowuu hahaha

А за документите за псотъпване на работа ли имаш в предвид? Ако е за тях ще се оправим бързо, а и аз там 6 месеца без договор работих (именно защото бях бременна не искаха да ме назначат на работа, да не би да се набутат нещо с мене)...

Но да ви кажа за сега добре ме устройва, поне така все повече се доближавам до крайната си цел, вместо да ходя още месец примерно по разни интервюта  Crazy

А това за брака, кой с деца, кой без деца си е пълна дискриминация за мен  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия