Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 435
Здравейте момичета. ))))
При мен абсолютно нищо на хоризонта....пускам CVта буквално за всяка обява - не става и това е. )
А за дискриминацията, няма какво да говорим.
Мразя лични въпроси от сорта женен, не женен, деца, без и т.н. глупости от сорта.
В крайна сметка на работа отиваш, за да работиш, не да демонстрираш семейно положение и дали имаш деца, или не.
Все си мислех, че човек честно и почтенно може да започне работа. Е явно не е така и трябват връзки и пак връзки....жалка работа....

Честито на тези, които са започнали работа. ))))
Виж целия пост
# 436
Питам дали в договора има клауза, че само те могат да ти търсят работа, т.е. да не работиш с друг посредник.  Grinning
Няма.

Днеска не отидох.Обади ми се мъж,който ми обясни че е трябвало да предупредя че няма да отида,крещя ми по телефона и накрая ми каза че договора се прекратява.  newsm44 Аз тъпо попитах втори път прекратява ли се-да прекратява се.Отдъхнах си. ooooh!
Явно са на твърда заплата щом могат да си позволят да повишат глас на потенциален клиент.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 437
Нова мода забелязвам из обявите-снимка в цял ръст ooooh!..ако може и по бански сигурно Mr. Green
Виж целия пост
# 438
Питам дали в договора има клауза, че само те могат да ти търсят работа, т.е. да не работиш с друг посредник.  Grinning
Няма.

Днеска не отидох.Обади ми се мъж,който ми обясни че е трябвало да предупредя че няма да отида,крещя ми по телефона и накрая ми каза че договора се прекратява.  newsm44 Аз тъпо попитах втори път прекратява ли се-да прекратява се.Отдъхнах си. ooooh!
Явно са на твърда заплата щом могат да си позволят да повишат глас на потенциален клиент.  Rolling Eyes

Аз продължавам да чакам да ми отговорят на мейла.
Като ми отговорят, ще ви ги постна тук!

Естел, аз ще съм свободна на 3 и 4.03., а не на 5ти.
Виж целия пост
# 439
Нова мода забелязвам из обявите-снимка в цял ръст ooooh!..ако може и по бански сигурно Mr. Green
Ааааа, ако може и без бански, най ще да е добре.  Mr. Green
Виж целия пост
# 440
Нова мода забелязвам из обявите-снимка в цял ръст ooooh!..ако може и по бански сигурно Mr. Green
Ааааа, ако може и без бански, най ще да е добре.  Mr. Green

Дам,така си е,изтрещяването и гаврите край тямат newsm19
Виж целия пост
# 441
О,да............това със снимката  в цял ръст и мен вече ме втрещи............и то за позиция офис асистент/явно е нова мода newsm78/
А,за дискриминацията няма да коментирам-щом за едни  и същи обяви кандидатстваме с мъжО/че неговата фирма е пред закриване/ и въпреки разликата в образование и умения/макар и нескромно да звучи,но  съм по-напред с дипломите/,него го канят на интервю-мене не..вече съм на път да се гръмна............Едно време беше проблем,че съм омъжена без деца....................,сега,че съм омъжена с деца.......а явно и ако не бях омъжена пак щеше да е проблем.........аман вече ooooh!.Явно,угодия-няма.
Виж целия пост
# 442
Честито на намерилите работа, а на всички останали успех.

И аз да се похваля, вчера ходих на интервю. ПО специалността ми е, работата ми харесва, много близо е до нас, но заплащането ме спира, много е малко, но ще видим... жената каза че ще ме вземе веднага, в понеделник да и се обадя.
Днес съм на друго интервю, доста далеч е от вкъщи, на около час път,  но пък работата там май ми е по-вече на сърце. Днес ще видя какво е заплащането там и дали изобщо ще ме вземат там и ще мисля до понеделник.

За дискриминацията, нямам думи.. жената вчера ме пита тактично, на колко години е детето, ходи ли на градина, кой ще го гледа, ей такива неща.


Hug
Виж целия пост
# 443
Здравейте, аз продължавам да си търся работа и вчера видях следните изисквания в една от обявите:
Подходящият кандидат успешно се справя със следните задължения:1.Умее активно да търгува;
2.Проучва и анализира динамиката на пазара;
3.Създава и прилага адекватни маркетингови стратегии за разширяване на пазарния дял на компанията;
4.Изготвя и представя на ръководството периодични отчети;
5.Разработва успешна клиентска мрежа;
6.Поддържа делови търговски отношения със съществуващите клиенти и бизнес партньори;
7.Подхожда индивидуално към всеки клиент;
8.Изпитва щастие от това, което прави;
9.С поведението си провежда жива PR кампания на фирмата за която работи.
Виж целия пост
# 444
 Crazy Тая точка 8 направо  #Crazy  Crazy  Thinking
Виж целия пост
# 445
Здравейте момичета. ))))
При мен абсолютно нищо на хоризонта....пускам CVта буквално за всяка обява - не става и това е. )
А за дискриминацията, няма какво да говорим.
Мразя лични въпроси от сорта женен, не женен, деца, без и т.н. глупости от сорта.
В крайна сметка на работа отиваш, за да работиш, не да демонстрираш семейно положение и дали имаш деца, или не.
Все си мислех, че човек честно и почтенно може да започне работа. Е явно не е така и трябват връзки и пак връзки....жалка работа....


И аз пускам на всяка обява СV,и нищо.Май ще спирам да пускам,тва е. И откъде да ги намеря тия връзки  Tired.Мирама,аз пускам и в Плевен,ама нищо..............
А за изискванията по точки,снимки в цял ръст и т.н глупости   Whistling нямам думи.
Виж целия пост
# 446
Точки осем и девет са  #Shocked doh

Мацки, обаче ако съм по стария график, на 4-5 се падам на работа, в на 3ти и 6ти съм в почивка, ако още важи срещата за мен Wink
Естел, аз ще съм свободна на 3 и 4.03., а не на 5ти.
Евентуално трети  Rolling Eyes Какво ще кажете?На мен ми е удобно по всяко време.

Само ние трите ли ще сЪ гледаме? Flutter

Обадиха ми се Джобтайгър,но не казаха за коя обява. Thinking Пускала съм само в джобса и нещо не се сещам защо ми звънят. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 447

Обадиха ми се Джобтайгър,но не казаха за коя обява. Thinking Пускала съм само в джобса и нещо не се сещам защо ми звънят. Rolling Eyes
Те Джобтайгър пускат обяви и в джобса  Peace
Виж целия пост
# 448
Точки осем и девет са  #Shocked doh

Мацки, обаче ако съм по стария график, на 4-5 се падам на работа, в на 3ти и 6ти съм в почивка, ако още важи срещата за мен Wink
Естел, аз ще съм свободна на 3 и 4.03., а не на 5ти.
Евентуално трети  Rolling Eyes Какво ще кажете?На мен ми е удобно по всяко време.

Само ние трите ли ще сЪ гледаме? Flutter

Обадиха ми се Джобтайгър,но не казаха за коя обява. Thinking Пускала съм само в джобса и нещо не се сещам защо ми звънят. Rolling Eyes

Аз ще потвърдя в понеделник след работа когато разбера на какъв график ще работя, но предполагам че няма д аима промени.

А за интервю ли ти се обадиха? Дано да е късметлийско!  Flutter
Виж целия пост
# 449
Естел,поне фирмата не казаха ли от къде се обаждат????
Тва пък на нищо не прилича,да не се представят чак от къде се обаждат.То да не си врачка бе Mr. Green Mr. Green

Хвърли един бобец  да видиш по коя обява си получила обаждане hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия