на "шефката"...
и аз така-пускам св-та наред и нищо

дано скоро се похвалим в тази темичка с хубави новини
на "шефката"
на "шефката"


.
.Ами няма да отида.Хората пари за хляб нямат,застраховки ще си правят.................И никакви обяви - само за кредитни и застрахователни консултанти.
Нагла е.Утре напускам.Не че съм почвала де.
На хумор го обръщам вече, хората явно си търсят роби защото за такова заплащане не знам колко работа очакват от работника който са наели.Хубаво сложили процент ама хората пари за хляб нямат и мебела се е превърнал в лукс
Поне в малки град е така 
Аз получих същото предложение за магазин,само,че към 300 лв заплата,процент - 0.25
,всяка събота и неделя се работи,почива се в дни от седмицата,на смени,едната е до 10 часа
Транспортът,който вечер трябва да включва и таксита,а на отиване рейсове,ми излиза към 100 лв на месеца
Аз на тази ситуация и дръпнах заключението: пръст на съдбата

Аз на тази ситуация и дръпнах заключението: пръст на съдбата Препоръчани теми