зечова и аз имам същите опасения, как да започна, като малкият постоянно боледува от яслата... сега го спрях и ще стоя в нас, докато се затопли поне и избягат гадните вируси, или поне така си мисля, ако не се променят обстоятелствата...
Искам да ви питам нещо, понеже намерих малко противоречива информация, та: какво точно е молба за назначаване до д-ра? (това е за кандидатстване) :" Моля да бъда назначен... " или? Понеже прочетох някъде, че това всъщност е мотивационното писмо, та и аз не знам вече, а си мисля да взема наистина да кандидатствам, така че МОЛЯ ви, който знае да каже

Диана Йорданова , имах позната, която работеше това, но като допълнителна работа, клиенти и бяха приятели, познати и колегите от основата работа, но все пак наистина не разчиташе на тези пари
.Снимка в цял ръст
,скоро ще започнат да искат и по Евино облекло.Вече на маймуни ни направиха за едната работа. Аз кандидатствах за касиер в кабелна телевизия,върнаха ми документите:
Ето това са бъдещите работодатели
, скоро за продавач - консултант ще искат и научни степени, три езика и разбира се снимка в цял ръст.
,а пък заплатата - 240 лв. естествено, при 10-часов работен ден и почивка я видите,я не.

