
Съвсем полудяха

Не стига, че не плащат, ами и искат да си на разположение

В Кодекса на труда не пише ли, че ако ти забавят заплатата 3 дена може да прекратиш правоотношението?






ама е зарибявка, пък и какво ми остава - не съм пускала вече св от 2 седмици, голяма суша...
все по-малко обяви като количество, а изискванията и заплащането (почти никога не е посочено обаче) си е направо подигравка с нервите на човек, още повече че е безработен и определено изнервен от това безделие....
, а пък може и някой чек да ти пратят 
Утре съм на интервю за работа в заложната къща, и ако ме одобрят просто не се нуждая от други подаръци за празника
.Човека направи компромис да се срещне с мен в понеделник,при условие,че с останалите кандидати се срещна в петък. Надявам се това да не ми донесе негативи, и се моля да не излезе някой мошеник, че в последно време само на такива попадам. Интервюто ще е след 17.00ч., поне така се уговорихме, ще дам всичко от себе си, за да бъда одобрена/ в границите на нормалното разбира се/. Утре ще пиша за развръзката, успех на всички търсещи работа през настоящата седмица.
Препоръчани теми