През НОЕМВРИ се роди дете, да ни слуша, радва и расте!-5

  • 25 314
  • 733
# 180
запис.. макар че трудно се включвам много бързо ги изписвате страниците:)))
Виж целия пост
# 181
Готоф картоф в албума се влиза с парола.Ей да не се юрнете сега да запълните една страничка с питанки за парола Mr. Green

СИСИ 87 не е нужно да пишеш с големи букви не ми се карай Naughty Явно си закъсняла със качването на снимка за колажа.Винаги даваме срок и трябва да се спазва,нали.Няма как да го е имало детето на колажа и после да се изтрие. Naughty Това означава да се направи целия колаж наново и да е махната снимката умишлено-което никой неиска да прави.Нищо де за следващия колаж ще качи на време.Нали? Wink
Виж целия пост
# 182
Здравейте и от мен!!!  Hug

 Sick Thinking Sick Ужас!!! Днес си платих таксата за училище... УЖАС  #2gunfire
Много зле е положението....а като говорите и за тия сметки за тока,мани,мани!!!  ooooh!

Днес цял ден се каним да излезем...и аз докато се реша той заспа!  Wink Joy Вие излизахте ли днес?!

Lulu Чакам включване..

Baby За дуфалака - Аз  пиех дуфалак още докато бях бременна и страшно много ми помогна, след това като родих и преди повече от 20дни, малчо имаше застой и не беше акал 4 дни. Докторката веднага ми каза да започвам с Дуфалак вече десетина дни му давам и няма грижи...и му е спокойно и си ходи редовно! До колкото знам той лекува, при него няма пристрастяване! Така че пробвай! Това е моя съвет, но ти си знаеш! Аз му давам вечер по 5мл дуфалак, разтворен с 15-20мл вода.

Сиси87  Не мислиш ли, че не иска да лежи, защото се глезоти и иска да бъде на ръце? Аз в такива случаи го заигравам с играчки и дрънкалки, ама по шумни....

yani4ka83  Laughing хайде дай някакво клипче моля!!!  Crazy

Въпросче - Мами какви упражнения правите на малчовците?! Примерно да хващат нещо, това с обръщането и друго какво ги учите?

Хайде стига съм писала, за да не вляза пак в някоя класация mia_aurora [/color]   Sunglasses Naughty
Виж целия пост
# 183
Момичета, от вчера ви чета, но така и не успях да драсна някой ред  Hug

bamby, мариана, стискам палци всичко при вас и мъничетата да се оправи по-скоро  Praynig
baby 06, аз също съм на мнение, че не трябва да се притесняваш излишно, макар че всяка мама на твое място би се чувствала по същия начин. Дано всичко скоро отшуми и да нямаш подобни тревоги  Hug
Elist, картичката наистина е страхотна - БРАВО! Сигурно татито е бил много щастлив...
Огледалото - и ние се оглеждаме доста обстойно в него, но засега не се смеем на другото бебе  Joy
Телевизора - стараем се много, много да не се заглежда, но погледа й все натам. През деня бебка е при мен в хола и няма къде да я сложа така, че да няма видимост към него, а не ми се иска да я обръщам към стената  newsm78
Ние от няколко дена сме много неспокойни. Чета, че сте обсъждали по-честите хранения и направо се успокоих - последните дни ядем през час, час и половина и понеже сме само на кърма, и не виждам колко изцоква й давам, когато поиска. Днес бяхме на консултация - вече сме 6 400 г и 61 см  Heart Eyes Качваме доста добре и сме на горната граница, но сме си в нормата, де Joy Биха ни и втория пентаксим и сега спинкаме. Дано да няма екстри към него, че и без това Ния е кисела тези дни и все се разнасяме на ръце  Crazy
Момичета, имам въпрос  - на колко градуса гледате малчовците?. Ние поддържаме 22 градуса и не знам дали не й е топло така и затова да се чувства некомфортно. Обличам я с боди с дълго ръкавче и с гащеризон, и така стои вкъщи. Един ден я оставих с късо ръкавче отдолу, но нослето й беше хладно... Вечер много трудно заспива, а понякога плачем с часове и не знам на какво се дължи. Уж вече нямаме колики, а продължава да будува до към 12-1 вечерта  newsm78 Пред деня има един сън от 2-3 часа и това е - заспиваме късно, ставаме рано, не знам вече какво да я правя. Един комшия заяви, че трябва да спра да я кърмя и да минем на АМ, за да не плаче Shocked Е, не бях чувала подобна теория - аз си имам кърма и ще си я кърмя, докато мога. Изобщо всеки ти дава някакви акъли как да си гледаш детето, все едно е опитно зайче  #Cussing out Ще съм ви благодарна, ако споделите все пак на каква температура гледате бебките  Hug
Мия, сега пък май аз станах Мара - подробната, ама така е, като не мога да се вредя и гледам всичко на един дъх да си кажа при първа възможност  Joy А снимките на Кики и малката наистина са много хубави, не знам дали с това се занимаваш или ти е просто хоби, но си изглеждат направо професионални. И между другото твоя Мишко много прилича на наша Ния /поне на снимката в профила ти/. Като кача и аз снимка в албумчето, ще видиш...
Хайде стига толкова, че се отнесох - много целувки на всички мами и бебоци, и по-малко сълзички да има днес  Hug
Виж целия пост
# 184

Момичета, имам въпрос  - на колко градуса гледате малчовците?[/color

Aз не мога да съм сигурна точно колко градуса е в нас, но е по-малко от 22, да кажем около 20 градуса
и него го държа с боди с  къс ракав и анцунг от горе. Въобще не го навличам! Имаше период, в който хем го обличах,
хем много му топлех стаята и много ревеше. А за храненето - кърми си го и не слушай никой! Ти сама ще си усетиш какво да правиш!
И аз бях така, усетих, че дойде време да минем на АМ и минахме!
Успех  Hug
Виж целия пост
# 185
Ние се завърнахме от разходка, времето беше много хубаво.
Елист, пиши схемата за захранване, може да ни е полезна.
Мира Grinning има още много примери, ние в ежедневието си не им обръщаме внимание, но аз първо за този се сетих.
Беарттеди, ние сме с климатици и поддържаме 22 гр. и не смятам, че и е студено. Обличам я с боди с дълъг ръкав отгоре каомплектче блуза с ританки и едно тънко елеченце, но то по скоро е за мое успокоение като я мяткам насам и натам из къщи.
Дидката , аз си признавам, че не правим никакви упражнения, не съм правила и с каката, но не сме имали нужда.
Виж целия пост
# 186
galaMa   аз правя,но не съм сигурна, че е задължително!!!!

mia_aurora   мишоко е превъсходен!
Виж целия пост
# 187
Ха добър ден  Mr. Green На новодошлите-приятно ми е да се запознаем Simple Smile Simple Smile Simple Smile Мия ми се скара и се връщам пак на линия,че малко се бях поотплеснала последния месец(даже май 2)...Иначе сме добре беборанин -Андринянин е вече 6,850 кг и 64 см-последни данни от 8-ми февруари-значи е бил на 2 месеца и половина някъде като го мериха.Аз съм добре Simple Smile Имам да свалям още килограми(5,6,7 там някъде) от общо над 25(колко точно не знам) ...Целувки на всички  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Bearteddy, температурата вкъщи е добре да е даже още по-ниска - около 18-20 градуса, ако го обличаш с боди с дълъг ръкав - иначе се изнежват. Понеже и у нас е малко по-топло - около 21-22, под гащеризона слагам боди с къс или без ръкав. Не слагам и чорапи - само по гащеризон и боди. За спането - Боян почти не спи през деня - само около час, докато е навън. Опитай през деня да поизмориш детенцето - игра, гимнастика и пр. или пък да го къпете по-късно. Но това със спирането на кърмата е просто абсурдно. Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Танче значи упражненията за обръщане са следните:
С твоята дясна ръка хващаш дясната ръка на бебето като то е легнало по гръб и леко го обръщаш настрани и прикрепяш с другата ръка гръбчето. Много бавно и полека. После обратното сдругите ръце. Ох незнам дали правилно го обясних Embarassed, то трябва да се види. Прави и коремни преси за бебета, като хванеш бебето за двете ръчички и го поддигаш към теб. А също и да го слагаш по корем. Ние вече започнахме и почукване и размачкване. Успех и дано съм помогнала! Hug
Виж целия пост
# 190
http://picasaweb.google.bg/Boyana.Ilieva/HcrAjC# и http://picasaweb.google.bg/Boyana.Ilieva/Koleda# и http://picasaweb.google.bg/Boyana.Ilieva/2010# - малко снимчици от нас на когото му се гледа Grinning
Виж целия пост
# 191


Страхотен е!!! И стига с тия диети!:sick:  #Crazy
Виж целия пост
# 192

Благодаря,диета не спазвам Simple Smile Още след раждането бях  -15 Simple Smile От много хубавото преживяване Simple Smile
Виж целия пост
# 193

тц....тц....тц.......убавец Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 194

е пак добре си смъкнала...от хубаво преживяване!

Благодаря,диета не спазвам Simple Smile Още след раждането бях  -15 Simple Smile От много хубавото преживяване Simple Smile

е пак добре си смъкнала...от хубаво преживяване! А аз само 7... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия