Явно си закъсняла със качването на снимка за колажа.Винаги даваме срок и трябва да се спазва,нали.Няма как да го е имало детето на колажа и после да се изтрие.
Това означава да се направи целия колаж наново и да е махната снимката умишлено-което никой неиска да прави.Нищо де за следващия колаж ще качи на време.Нали?

Ужас!!! Днес си платих таксата за училище... УЖАС 
Вие излизахте ли днес?!




Качваме доста добре и сме на горната граница, но сме си в нормата, де
Биха ни и втория пентаксим и сега спинкаме. Дано да няма екстри към него, че и без това Ния е кисела тези дни и все се разнасяме на ръце 
Пред деня има един сън от 2-3 часа и това е - заспиваме късно, ставаме рано, не знам вече какво да я правя. Един комшия заяви, че трябва да спра да я кърмя и да минем на АМ, за да не плаче
Ще съм ви благодарна, ако споделите все пак на каква температура гледате бебките 
А снимките на Кики и малката наистина са много хубави, не знам дали с това се занимаваш или ти е просто хоби, но си изглеждат направо професионални. И между другото твоя Мишко много прилича на наша Ния /поне на снимката в профила ти/. Като кача и аз снимка в албумчето, ще видиш...
има още много примери, ние в ежедневието си не им обръщаме внимание, но аз първо за този се сетих.
Мия ми се скара и се връщам пак на линия,че малко се бях поотплеснала последния месец(даже май 2)...Иначе сме добре беборанин -Андринянин е вече 6,850 кг и 64 см-последни данни от 8-ми февруари-значи е бил на 2 месеца и половина някъде като го мериха.Аз съм добре
Имам да свалям още килограми(5,6,7 там някъде) от общо над 25(колко точно не знам) ...Целувки на всички



Още след раждането бях -15
От много хубавото преживяване



Още след раждането бях -15
От много хубавото преживяване 
Препоръчани теми