Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 30

  • 27 279
  • 725
# 480
Crow - оплоди се само едно и само него върнаха. От 11 фоликула - само 3 яйцеклетки и се притесних, че няма да се оплоди нищо, но едничкото борбено май ще си го къткам още 8 месеца.  Praynig
Margaritka след пункцията все твоят пост си представях, с който ми разказа за твоя случай. И много, много исках, вярвах и желаех и аз така като теб - бременна от едно единствено.  Hug

КИАРААААААААА, обичам те и те прегръщам, бе, момичееееее!  newsm44  Two Hearts  Hug
Бравооооооооо!  smile3501
Само за статистиката да ти кажа, че моето ЧХГ на 10 ден от трансфер на 3-ти беше 19. Но когато лекарката ми каза, че на 5-ти е било 1, бях сигурна, че съм бремена защото си направих сметката, че от 5-ти до 10-ти се е удвоявало + още малко отгоре, и то на всеки 24 часа.
Така че вади шампанското и НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕ!

Виж целия пост
# 481
Момичета аз пак с моята хрема да ви занимая Simple Smile , я кажете дали мога да изпия поне един фервекс ( за парацетамол имам разрешение от док) че да я пресека докато е време ако е настинка
Виж целия пост
# 482
KIARA_K  muna_v честито момичета,много се радвам  за вас. Hug
Виж целия пост
# 483
Момичета аз пак с моята хрема да ви занимая Simple Smile , я кажете дали мога да изпия поне един фервекс ( за парацетамол имам разрешение от док) че да я пресека докато е време ако е настинка

Аз ползвам следната рецепта (тя не е моя де, а на д-р Атанас Михайлов): в 10 кубика физиологичен разтвор капвам 5 капки клеева тинктура. И така пръскам в носа по 4-5 капки във всяка ноздра през 30-45мин. Много помага, особено когато става дума за водниста хрема. Всичко може да се купи от аптеката без рецепта.
Между другото искрено ви препоръчвам книгата на доктора "Моята практика" - в нея има доста интересни рецепти "бабини лекове", които са много ефикасни. Например приятелката ми излекува упорита стафилококова ифекция с гаргара от невен по рецепта от книгата.
Благодаря на всички момичета за отговорите за първия ден на МЦ.   bouquet
Виж целия пост
# 484
Sunflower мерси за рецептата ще я пробвам
Виж целия пост
# 485
Честитоооооооооооооооооо newsm44 newsm44 newsm44  newsm68 newsm68 newsm68  браво мацки вие успяхте лека и безпроблемнна preggoа накрая newsm32 newsm32
Успех на всички останали Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 486
Киараааааааааа,браво мила!Много се радвам за теб!
Поне по 1 бременна на седмица трябва да има,така че
си направете график! Wink Hug
Виж целия пост
# 487
Багодаря още един път мили момичета. Добре, че сте вие да си споделям терзанията, че никой от моите приятели не знае в какъв филм съм се вкарала.
Margaritka Наздраве, ама само на картинка ще го гледам и шампанското и цигарките. Но си струва.
Vania7803 аз в края на стимулацията цял антибиотик мисля, че пих - Флажил за бактериална инфекция. Незная да ли е антибиотик всъщност, но е по силен медикамент от каквото и да било за настинка.
Тути - графика ще го поддържам, но и ти се стягай, че те има пак в него  Peace И следващият път никаква работа - само лежане, чат и мечти  Hug
Виж целия пост
# 488
Аааааааа,другият път съм с щангите...та ако
не стане да знам поне защо! Mr. Green
Виж целия пост
# 489
Привет на всички, пишещи в темата!
Току що се регистрирах във форума, но от скоро ви чета. Получих много полезна информация и се надявам да бъда приета сред вас.
За този цикъл имам планувана подготовка за ИКСИ и се надявам всичко да бъде наред. Дали нещата ще бъдат по план ще се разбере другата седмица.
Надявам се тук да получа вашата подкрепа, а в случай на нужда и вашите съвети!

 
Виж целия пост
# 490
*Slun4eva usmivka* ,влизаш точно на ДЕНЯ  Hug Пожелавам ти да се заразиш от късмета на KIARA_K  и като му дойде времето,да се "лее" шампанското и за теб  Praynig Hug
ТУТИ,мисля да ти правя компания с щангите-два пъти лежах /къде по принуда,къде по желание/, ама вече и аз съм се засилила,ако има нещо ремонтче да заформя, да преместя я някой шкаф, я гардероб....проблемът е,че нямаме много мебели вкъщи, сигурно ще се наложи да се предложа и на съседите  newsm78
KIARA_K ,не е ли време да видим вече тази убийствена статистика  newsm78-дали успяхте вече да коригирате нашите негативи   Embarassed
Ванче,на мен при стимулацията ми разрешиха да пия и нурофен стоп-колд,понеже това е единственото,което ми действа, а леко бях настинала и се уплаших да не тръгне повече

Виж целия пост
# 491
Киара- Браво момиче newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 smile3525 smile3525 smile3525 само така .Пожелавам ти една спокойна и лека бременност а на финала най-сладкия бебок preggo  ylinfant 1stroller newsm32

Slun4eva usmivka*- welcomeПожелавам ти  един положителен финал и бързо да се мяташ към отчетни Hug
Виж целия пост
# 492
hristina21 и mimaa, благодаря ви за посрещането и милите пожелания! От вашите уста в божийте уши ... Надявам се да прихванем всички, които се нуждаем от този късмет! А че ще се лее шампанско то е ясно!
Виж целия пост
# 493
KIARA, честито   bouquet ! Лека и безпроблемна бременост ти пожелавам !Много и искерно се радвам на успеха на всяка една от нас ! Знам как го мечтам и как го чакаме  baby_neutral
Тути, браво на теб !савзела си се ! Само така кураж и смело напред !   Hug
Момичета знае ли някоя случайно до кой номер са стигнали във фонда ? Вече нямам тъпение да разбера дали са ме одобри и да продължавам с опитите   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 494
Pinko_01,в темичката последно пишеше,че на 3799 са се обадили за заповедта, а 4446 е одобрен...четните номера даже бяха и по-напред със заповедите, но не помня до къде са. Хайде,скоро да те виждаме по-често тук...за последно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия