Най - вкусните сърчица в масло?

  • 22 403
  • 16
# 15
И на мен сърцата на Блонди ми се виждат много вкусни. Ще ги пробвам някой ден.
Виж целия пост
# 16
Току - що направи сърчицата по рецептата на Блонди
Станаха страхотни.  Heart Eyes
Аз обаче преди това ги изчистих.
Останаха ми още половин пакет и мисля да пробвам и тези на Мими от сайта Гответе с мен. Някой пробвал ли ги е?!

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2172.msg51578.html

Блонди още веднъж   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия