Ноември(2010) е все още далече , че сме бременни разбрали сме вече!

  • 39 639
  • 731
# 390
Ейй страхотни попълнения има в отбора ! Тризначета  и тройна мама!  Peace

niko11 , стискам палци всичко да е окей , на Слънчо също и на всички нас!

Не ви черпя с кафенце или с каквото и да е, защото само при мисълта за храна и почва да ми се гади. Изобщо от всичко ми се гади, от всякакви миризми, но най-тежко е вечер, а не сутрин . Едвам заспивам. Интересното е, че не повръщам, а само ми се гади.  Sick Ужасно е  Sad Вече не знам, какво да ям, какво да пия. По принцип съм заклета месарка, а сега не ми се и мисли за пържоли. Май само тестени неща мога да ям, като препечени филийки с масло , днес съм си взела Форнети, но и те стоят така, като съм хапнала само две, три.
Ето сега пак ми се догади.Спирам да пиша!

Виж целия пост
# 391
Latte macchiato, напълно те разбирам, и аз се чувствам така, открих че един сладолед, плодов, ми облекчава гаденето. И след като започнах да пия комбинираните витамини за бременни като че ли понамаля Thinking
   Честито на всички нови попълнения Hug
Виж целия пост
# 392
Това гадене започна и мен да ме мъчи ужасно, на косъм от повръщане. Гади ми се по време на хранене и след него и стана 4 дена имам температура, която допълнително ме тормози, поддържам 37,1 ; 37,2 ;37,3[smilie=smile3526.gif] и лекарката не ми предписаха за пиене и как ще минава това нещо, мислим че е от гърлото ми, защото е леко възпалено и се притеснявам за бебо как му се отразява това.

Честито на всички нови мами присъединили се към групичката smile3501
Виж целия пост
# 393
И аз съм така с гаденето  Rolling Eyes
Храни , които до сега съм обожавала, само като си помисля за тях и  Sick
Добре , че днес сме на лекар да питам дали има някакъв начин да го понамаля това чудо,
че не се търпи направо.

Като оставим гаденето на страна, как сте момичета ? Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Момичета, ако знаете колко ми е зле и на мене постоянно ми се гади , хапва ми се нещо ама и аз незнам какво и като реша какво вече не искам , най- много сутрин ми се гади вече и почнах да повръщам. Всяка една миризма ме дразни много но най- вече цигарите ме дразнят най - много. Стискайте ми палци днеска съм на доктор, предния път ми каза че може да са две , но не се виждало добре и днеска ще разберем newsm09
Виж целия пост
# 395
Добре дошли,  на новите майчета Hug

Май аз съм единствената,на която нито и се гади ,нито повръща,и яде ,като за последно!
Виж целия пост
# 396
Наина , да не ти развалям настроението, но и аз бях така.. до преди 5 дни  Mr. Green
От тогава - тормоз !
Виж целия пост
# 397
Ехееее, имаме си мама с тризнаци, и колко много нови попълнения. Направо супер!

Да се похваля ходих най-накрая на преглед, имаме си сакче и ме викат пак да 29.03 за сърдечна дейност, но този път доки каза да взема и таткото, да се видел кви ги е свършил Simple Smile Иначе и аз се чуствам много добре засега. Ставам в 07.30 сутринта, което е много нетипично за мен, ако ме оставиш и до обяд можех да спя преди, но сега.....

Успех на всички на които им предстои преглед  baby_neutral да си видят бебоците.
Виж целия пост
# 398
Ставам в 07.30 сутринта, което е много нетипично за мен, ако ме оставиш и до обяд можех да спя преди, но сега.....

Aз съм същата, преди с топ не можеха да ме събудят до обяд, а сега.... Mr. Green
Понякога и нощем се будя - не за тоалетна, просто така - и после не мога да заспя. И в 7:00-7:30 пак съм ококорена  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
Пък аз съм обратното - вечно ми се спи.
Дори и след работа като се приберем все гледам как да поспя,
било то и само за час  newsm46
Но пък гледам , че таткото се буди все към 7/7.30 всяка сутрин / дори събота и неделя / ,
което не е типично за него.
И него го е хванал бременния синдром , миличкия ми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
Нашият татко никакви такива синдроми не го хващат, спи си като пор и ми се чуди как мога да ставам в тъмни зори.  Mr. Green То поне да имах какво да правя като стана, ама както и да е..
А иначе ми се чуди, защото ме знае каква съм поспалива, пък и в началото преди да разберем каква сме я свършили, а и малко след това спях (и ядях) като за световно. Даже един ден като го пратих за зелена салата, риба тон и майонеза ме погледна странно излизайки и измърмори "да не си бременна?". Не знаеше миличкият колко е прав всъщност  Mr. Green
После изведнъж спря и да ми се спи, и да ми се яде нон стоп.. сега долу-горе влизам в ритъм, ако се преборя някак и с газовете, направо ще съм пушка  Mr. Green
Виж целия пост
# 401
Ти и сега си пушка , но и стреляш от време на време  Joy
Виж целия пост
# 402
Хахахах, да! Срам - не срам, сега съм биологично оръжие...   Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 403
хахахахах и аз съм така с газовете , голяма веселба  Joy ако бях в 4-5 месец щях да реша , че бебо рита  Joy а ако изям една активия съвсем страхотия става  Mr. Green
Виж целия пост
# 404
Слава Богу, не съм сама!!  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия