Ноември(2010) е все още далече , че сме бременни разбрали сме вече!

  • 39 639
  • 731
# 405
Леле и аз къде съм тръгнала да се оплавкам. Я да си седя кротко на Д-то
и да си трая гаденето, че току виж това ми дошло на главата.
Тогава ще е чудо голямо. Буквално.  Whistling Joy
Виж целия пост
# 406
Виж сЯ, в природата имало равновесие - нямало непрекарани  Grinning
Или газове ще имаме, или ще ни се гади - е, ако някой изтегли джакпота с всички екстри - да му мисли. Ние наистина по-добре да си траем, че винаги може да стане и по-зле  Joy
Виж целия пост
# 407
 Joy

2 в 1 звучи ужасяващо. Ще трябва да си взема 2 месеца отпуск, ако не искам да ме
"отпуснат" принудително  hahaha
Виж целия пост
# 408
Изядох един сладолед (шоколадов) и се почувствах по-добре! Мерси за съвета ! Hug
Лекарката ми беше предписала Пренатал, но някакси все не стигах до аптеката, но сега си ги взех. Дано да подействат положително, обаче са такива огромни хапове, че първото за малко да ми заседне на гърлото  Sick .

Момичета , развеселявате ми ежедневието с вашите коментари  Hug . Слава богу, нямам такива газове. Боже , не искам да си представя, какво ще стане тогава, ужас!
Аз продължавам да имам болки ниско долу, в областта на яйчниците, като предменструални болки. Нали уж били нормални, матката се разширявала, но питам се аз , няма ли да спрат, че са много неприятни  ooooh!.

По въпроса за спането, вечер заспивам като бебе към 10.30 и се будя рано, рано, което изобщо не е типично за мен.
Като си представя, че това е само началото, а по нататък, какво още ни предстои, сега наистина не би трябвало да се оплаквам.  bowuu
Виж целия пост
# 409
Тъкмо си видях изследванията от тази сутрин , всичко е ок освен хемоглобина  Confused ако има и други с нисък хемоглобин , ето ви една статийка как да го вдигаме  Wink http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5566
Виж целия пост
# 410
Аз продължавам да имам болки ниско долу, в областта на яйчниците, като предменструални болки. Нали уж били нормални, матката се разширявала, но питам се аз , няма ли да спрат, че са много неприятни  ooooh!.

Имам ги същите болки от около седмица, само дето аз предменструални никога не съм имала - боли ме само първия ден от цикъла, но зверски. Сега е същото, главно рано сутрин и късно вечер. Дано да понамалеят вече, че започвам да се притеснявам..

Дарка Подробната, браво за добрите резултати  Hug
Виж целия пост
# 411
момичетааааааааа дайте съвет моляяя
почти съм сигурна че съм бременна закъснява ми доста но отлагам купуването на теста
първо абсолютно непланирано е все пак имам две деца
второ изпитвам ужас от теста въпреки че имам всички симптоми
а тая сутрин повръщах яко
и накрая не знам на милото как  newsm78да кажа
аз си мислех да съм на доста голямо растояние от него и да му кажа по телефона
и поне 2 дни да не ме вижда докато смила информацията
Виж целия пост
# 412
Здравейте бъдещи мами ноемврийки
 wavey wavey wavey

Миналата седмица видях двете чертички от теста, вече имам 7 дневно закъснение. За Четвъртък съм планирала преглед и установяване на бременността при доки. Надявам се да се присъединя към вас, но още не смея да правя планове, докато не се види точицата Blush
Виж целия пост
# 413
момичетааааааааа дайте съвет моляяя
почти съм сигурна че съм бременна закъснява ми доста но отлагам купуването на теста
първо абсолютно непланирано е все пак имам две деца
второ изпитвам ужас от теста въпреки че имам всички симптоми
а тая сутрин повръщах яко
и накрая не знам на милото как  newsm78да кажа
аз си мислех да съм на доста голямо растояние от него и да му кажа по телефона
и поне 2 дни да не ме вижда докато смила информацията
Аз мисля, че го знаеш отговора, но просто искаш да го чуеш и от други хора. И да те е страх от теста и да не те е страх, ако си бременна, нишо не може да повлия на този факт, пак ще си бременна. Направи си теста и говори с твоя мъж. Не разбирам, защо изпитваш страх да говориш с него?! Все пак и той е съучастник в общото дело, не си се самоозабременила, нали така  Wink Пожелавам ти успех, независимо, какъв ще е резултатът!  Hug

Плана, добре дошла!  Hug
Виж целия пост
# 414
да ви попитам нещо ,здравейте на всички и четито  ВИ .Случи ми се 4е преди една седмица гърдите ми бяха като балони а сега имам чувството че леко са спаднали и не болят толкова дали е някакъв проблем? Praynig Praynig
Виж целия пост
# 415
Здравейте,днес бях при гинеколога си,каза че всичко е ок засега,има зародиш ,но не ми каза за сърдечна дейност-той моя хич не обича да говори,показа ми че мехурчето към зародиша доста е  пораснало за една седмица,увеличи ми дозата на дуфастона на 3 по 1 ,но шпа , и аспирин ми изписа по 50мг,него честно не разбрах за какво точно ми го изписва.
успокоих се за малко,но докато не мине поне още 10 дена няма да ми е спокойно. Praynig
толкова ми е напрегнато ,че снощи гледах филма по БТВ за императрицата и се скъсах да рева Cry
иначе за храни ,на мен ми се яде всичко,каквото ми дадат ям,нямам гадене

откакто родих малкия все виках че ми е рано за друго дете,и февруари изведнъж реших че искам вече ,и от първия път взе че стана ,друг е въпроса дали ще завърши успешно Praynig,но въпроса е че стана Grinning

леко бременеене на всички ,
пожелавам ви весел и усмихнат ден  Hug
Виж целия пост
# 416
         Здравейте, мили мами   bouquet!

  Отдавна ви чета, но искаш да се види плодното сакче с ембриончето. Миналата седмица го видяхме. След 2 седмици съм на преглед за сърдечната дейност. Имам вече едно детенце - момченце, което другия месец става на 5г.  Щя ми е приятно да се присъединя във веселия отбор  Hug.
 Ето и данни за протокола  Laughing:
    термин - 12 ноември 2010
     години - 33
     бременност - втора
     град- София
     предчувствие - нямам. Баткото, обаче, иска момиче  Wink. Каквото дойде  Peace.
Виж целия пост
# 417
Здравейте, и аз наскоро видях двете чертички... чрез интернет калкулатори разбрах, че терминът ми трябва да е на 18 ноември... при положение, че първия ден на последния ми цикъл беше на 11 февруари Simple Smile Таткото също е скорпион и много се радва, че бебчо ще е неговата зодия... аз лично се приготвям за приключения ахахаха честито на всички, които се радват като мен на   EFP
Виж целия пост
# 418
Здравейте, и аз наскоро видях двете чертички... чрез интернет калкулатори разбрах, че терминът ми трябва да е на 18 ноември... при положение, че първия ден на последния ми цикъл беше на 11 февруари Simple Smile Таткото също е скорпион и много се радва, че бебчо ще е неговата зодия... аз лично се приготвям за приключения ахахаха честито на всички, които се радват като мен на   EFP
при нас таткото също е скорпион и е много щастлив Hugпривет на всички нови мами Hug
Виж целия пост
# 419
Добре дошли на всични нови мами Hug
Момичета,много ме развеселихте с тези газове,по-точно по начина,по който ги описвате Joy Аз зассега съм много добре,нямам гадене,газове...Първата си бременност изкарах изключително спокойно,9 месеца не спрях да ходя,да обикалям къде ли не,и на 5 сватби бяхме...Много се надявам и сега да съм така,за да мога да си гледам детето.От сега ме тормози проблема с ревността на голямото дете,много искам да го избегна,незнам дали е възможно  Tired И общо взето се тормозя тия дни затова как ще приеме всички промени Ани. ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия