Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 321
  • 922
# 315
Кой я пее тази песен(руската?)?Нещо повече за нея?
Виж целия пост
# 316
сега искам да попитам за песента на софи маринова и устата някой има ли е и може ли да ми е пусне пак мнооого благодаря  Hug

Заповядай Wink
Виж целия пост
# 317
А да знаете къде има песента на Врабчетата - Банско на балончета или нещо подобно
Бански на лалета ?
тук и rmx
Виж целия пост
# 318
Тази е,  много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 319
Аз търся новата песен на Ъпсурт - "Втора цедка" ... newsm78

Май я няма, а ? Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Нещо обърках.Песента излиза на 10 април
Виж целия пост
# 321
Малеееее страхотна темичка и аз да не знам за нея. Прегледах на един дъх всичките 34 стр. И сега свалям като луда. Господ да ви поживи всички! Страхотни парчета!Много много благодаря!!!
Виж целия пост
# 322
Кой я пее тази песен(руската?)?Нещо повече за нея?
Провери в www.zachot.ru
Виж целия пост
# 323
А някой може ли да ми даде песента на Nick Carter-Do I Have To Cry For You
Виж целия пост
# 324
Моля Ви-"Зелионая града"!Сбръчках се от търсене,но нищо не открих!!! Banghead Banghead Banghead smile3511
Виж целия пост
# 325
Абсурд да се пише така.Я виж пак.
Виж целия пост
# 326
Моля Ви-"Зелионая града"!Сбръчках се от търсене,но нищо не открих!!! Banghead Banghead Banghead smile3511

Не е ли "Зельоная трава", нещо такова се пее: Земля в илюминаторе видна...Хорошая песничка Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Едва ли е тази  newsm78
Цитат
Земляне - "Трава у дома"

Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе видна
Как сын грустит о матери как сын грустит о матери
Грустим мы о Земле она одна
А звезды тем не менее а звезды тем не менее
Чуть ближе но все так же холодны
И как в часы затмения и как в часы затмения
Ждем света и земные видим сны
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
А мы летим орбитами путями не избитыми
Прошит метеоритами простор
Оправдан риск и мужество космическая музыка
Вплывает в деловой наш разговор
В какой-то дымке матовой
Земля в иллюминаторе
Вечерняя и ранняя заря
А сын грустит о матери а сын грустит о матери
Ждет сына мать а сыновей Земля
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава

http://zemlyane.com/mp3.htm
http://popsa.info/bio/108/108d.html
http://media.realmusic.ru/play/download/hifi/2321/94531/earth_94531.mp3 - някакъв ремикс

Но пък се натъкнах на руски детски песнички Simple Smile

http://detstvo.ru/media/audio/pesni/

Цитат
...Нам помнится, вороне,
А может быть, собаке,
А может быть, корове
Однажды повезло...
Joy
Виж целия пост
# 328
Благодаря ви за опитите ,които правите!Много мило!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ама руската песничка е доста цинична...да не изпадам в подробности,че току виж целомъдрените мами ме предложат за изхвърляне smile3513,или ме пратят да се ровя из порно- сайтовете....цък,язък! newsm47
Виж целия пост
# 329
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия