Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 322
  • 922
# 330
Моля за една песничка много я въртят с арабски мотиви не съм сигурна за името на песента и изпълнителката нещо от сорта Чор Жевон сещате ли се!
Виж целия пост
# 331
nato - chorjavon


Търсачка
Виж целия пост
# 332
Марчето много много благодаря. Лек и успешен ден!!!
Виж целия пост
# 333
Благодаря ви за опитите ,които правите!Много мило!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ама руската песничка е доста цинична...да не изпадам в подробности,че току виж целомъдрените мами ме предложат за изхвърляне smile3513,или ме пратят да се ровя из порно- сайтовете....цък,язък! newsm47
Все пак някакви думи  Laughing ако кажеш мисля,че мога да ти помогна Laughing
Виж целия пост
# 334
http://www.sgaza.hut.ru/gm91.shtml#12.%20%D7%E0%F1%F2%F3%F8%EA%E8


http://yuried.data.bg/Yurie/Chastushki.mp3


http://store1.data.bg/dimitkov/sektor%20gaza/1992%20-%20Gulyaj%20Muzhik/


А за Ищар мисля че беше дадено в предните страници
Виж целия пост
# 335
Някой може ли да ми помогне-търся годишните времена на Вивалди, една стара песен на Фалко- Джине май се казваше или нещо такова и една песен на Малинин, не знам как се казва, но се пее така:
 А в начале осени, клены листья сбосили
облака холодные надо мной летят.
Что же мы наделали, мы любовь несберегли
и нам уже нет пути назад.

А също и "Ключ от чужда стая " на Илия Ангелов
Виж целия пост
# 336
еййййй тази песен на фалко е номер 1 и аз се моля някой ако е има или знае линк да го пусне невероятно парче ще има почрпка  Laughing
Виж целия пост
# 337
http://mertel.data.bg/MUSIC/Disco/Falco%20-%20Jenny.mp3
Виж целия пост
# 338
vivaldi
http://store3.data.bg/alfagama/Swingle%20Singers/
http://store1.data.bg/dobrict/CLASSIC-CD-2/VIVALDI/
Виж целия пост
# 339
За Малинин се казва Нет пути назад

    Автор слов - Казакова Р., композитор - Матецкий В.
    исполняет А.Малинин

    НЕТ ПУТИ НАЗАД

    Печальное время,
    Сердечная вьюга,
    А помнишь, раньше не могли мы
    Друг без друга.
    Такою короткой
    Была наша встреча,
    А нам казалось -
    Это с нами будет вечно.


    Припев:
    Но в начале осени
    Клёны листья сбросили,
    Облака холодные
    Надо мной летят.
    Что же мы наделали,
    Мы любовь не сберегли.
    И для нас с тобою нет
    Пути назад.

    Так часто бывает,
    Любовь это случай,
    И с ней расстаться
    Нет на свете горя круче.
    Мне трудно смириться
    С потерею страшной,
    Ты тоже веришь,
    Что вернётся день вчерашний.

    Припев:
    Но в начале осени
    Клёны листья сбросили,
    Облака холодные
    Надо мной летят.
    Что же мы наделали,
    Мы любовь не сберегли.
    И для нас с тобою нет
    Пути назад.

Тук не знам дали я има
https://ftp://ftp.asu.ru/pub/music/russian/malinin/
Виж целия пост
# 340
scorpionce, направо нямам думи.Така бързо.Много, много благодаря . Да на Малинин тази е песента, но аз търся не текста,а мр3.
Виж целия пост
# 341
Grafa_Obicham_feat._Teodosii_Spasov_.mp3

без бол и дата
Виж целия пост
# 342
Търся "perfect day" - оригинала , а не на various artists
ще ми помогне ли някой   bouquet
Виж целия пост
# 343
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Стрелчето, бързаш! Още не я е записал тая песен Коце!  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Търся "perfect day" - оригинала , а не на various artists
ще ми помогне ли някой   bouquet


http://www.data.bg/f.php?fid=4766269

Виж това.Ако ми кажеш кой изпълнява оригинала ще ми е по-лесно да ти го потърся.
http://www.data.bg/f.php?fid=5709194
http://www.data.bg/f.php?fid=7483400
http://www.data.bg/f.php?fid=6725322

Надявам се с някой от линковете да съм улучила вярната песен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия