Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
# 465
http://apoclipsoshvabin.data.bg/Angun-Savior.mp3

http://osever.data.bg/mp3/ARENA%20BG%20HITS/ArenaBG_Hits_10-2006 … Clean%20Edit).mp3


http://zoiq.data.bg/zoiq/music/LL%20Cool%20J%20feat%20Jennifer%2 … trol%20Myself.mp3
Виж целия пост
# 466
Ех, това скорпионче как седи на пост винаги   bouquet
Заслужаваш стабилна почерпка 
Виж целия пост
# 467
Някой може ли да изрови Jan Garbarec "Тwelve moons" или друго от него?
Възможно е да имам грешка в името.  Embarassed
Виж целия пост
# 468
Правилно е изписано Simple Smile
Намирам само да се слуша засега

http://jangarbarek.vcanet.org/
http://www.zvuki.ru/T/P/22953/mp3/2?http

Малко Джаз, че разбрах, че е такъв изпълнител
http://store2.data.bg/sonyctemple/Jazz/

Ако можеш да работиш с ДС в dc.bol.bg и dc.data.bg има

Виж целия пост
# 469
Има ли я вече качена "Буря" на Софи Маринова и Устата?Ако може да си я дръпна.
Виж целия пост
# 470
Аз имам един въпрос малко извън темата - как и къде мога да качвам музика, достъпна за всички свалена от локалния ми сървър? newsm78
Виж целия пост
# 471
http://info.datacom.bg/daisy_01/Ustata feat. Sofi Marinova - Byr …  (Clean) -pvm.mp3
http://djerwin.data.bg/SupeR ChaLgA/Ustata &  Sofi Marinova - Buria .mp3

Стрелче - не знам Sad Аз до почти всички имам достъп
Виж целия пост
# 472
Много мерсиииии.  bouquet
Виж целия пост
# 473
Правилно е изписано Simple Smile
Намирам само да се слуша засега

http://jangarbarek.vcanet.org/
http://www.zvuki.ru/T/P/22953/mp3/2?http

Малко Джаз, че разбрах, че е такъв изпълнител
http://store2.data.bg/sonyctemple/Jazz/

Ако можеш да работиш с ДС в dc.bol.bg и dc.data.bg има



Мерси за линковете!   bouquet

Изобщо не зная какво е ДС.  Embarassed
Виж целия пост
# 474
А да знаете от къде мога да сваля последния албум на Каризма???
Виж целия пост
# 475
А той излязъл ли е?
Виж целия пост
# 476
А да знаете от къде мога да сваля последния албум на Каризма???

Еклесиаст трябва официално да излезе до края на месеца, но все още не е обявена дата за промоцията, така че - чакаме.
Виж целия пост
# 477
Само ако можех да го обясня по-адекватно  Crazy... newsm78 Ама ей нА, не мога...

Една много тъжна мелодия е... Много пъти съм чувала фигуристите да танцуват на нея...Особено на Гала-концертите си... Уф, а сега де Thinking

Радио 1 има адет да я пуска точно преди 12:00ч., ама нали и те не казват заглавията на персните... Confused

Гаранция, че по-смотано обяснение не сте чували  Blush
Виж целия пост
# 478
Ок - благодаря ви много. Заблудили са ме, че е излязъл вече  Blush
Виж целия пост
# 479
Шани някаква класика ли е това ? Според тебе Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия