Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
# 480
Шани някаква класика ли е това ? Според тебе Simple Smile

В общо приетия смисъл на думата - по-скоро не. Аз я определям като една супер тъжна мелодия, но може да е дело на класик и аз срамота, не го знам  Blush

Виж целия пост
# 481
Само ако можех да го обясня по-адекватно  Crazy... newsm78 Ама ей нА, не мога...

Една много тъжна мелодия е... Много пъти съм чувала фигуристите да танцуват на нея...Особено на Гала-концертите си... Уф, а сега де Thinking

Радио 1 има адет да я пуска точно преди 12:00ч., ама нали и те не казват заглавията на персните... Confused

Гаранция, че по-смотано обяснение не сте чували  Blush
Сещам се за какво говориш.Това е "Адажио" на Албинони. В Калгари Албена и Максим имаха изпълнение по тази музика. Хич ме няма по прикачването на файлове тук, иначе бих ти го свалила. Thinking
Виж целия пост
# 482
http://store3.data.bg/flammer/The Most Relaxing Classical Music  … The Universe/CD1/
http://store1.data.bg/vivace/Adagio/
Виж целия пост
# 483
Шушон и scorpionche - златни сте  Heart Eyes!
Благодаря Ви   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 484
Здравейте всички,някой има ли идея къде мога да намеря някой епизод на "Ну погоди".Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 485
Моля, ако някой знае от къде мога да дръпна "Бански на лалета", нека посочи линк. Но не и страницата на "Врабчетата". От там се сваля с пауза на І-я куплет.
Виж целия пост
# 486
Здравейте всички,някой има ли идея къде мога да намеря някой епизод на "Ну погоди".Предварително благодаря.
www.anime-bg.com/browse.php
Виж целия пост
# 487
За Врабчетата http://free.bol.bg/stefanvl/Polq/ За ну погоди http://video.bol.bg/Cartoon/Nu Pogodi/dvdrip/
Виж целия пост
# 488
Момичета, може ли да ви помоля да ми кажете къде да намеря песни на група "Сигнал". Тези дни планирам романтична вечеря за любимия (заслужи си я честно и почтено), та исках и музикален фон, малко по- така......
Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 489
http://store2.data.bg/desok/mp3/BG/Signal/

http://store3.data.bg/icearrow/Signal Very Best/

http://free.bol.bg/patunqk/Mp3/Signal/
Виж целия пост
# 490
Здравейте, някой знае ли от къде мога да си сваля албума на The Rasmus  "Dead Letters" или поне техни песни?
Много ще съм ви благодарна  Peace
Виж целия пост
# 491
Що имам спомени че давах такова нещо? Ама не го намерих, странно http://store2.data.bg/zevzekkk/music/The Rasmus - Dead Letters (2003)/ http://store2.data.bg/zevzekkk/music/ - а тука има още 3-4 техни албуми
Виж целия пост
# 492
Спешно се нуждая от следната песен
Lisbeth Scott-Veni Redemptor Gentium
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 493
Само откъси намирам http://www.amazon.com/gp/product/B00004YBZS/104-9020739-0204725? … glance&n=5174 http://www.paulschwartz.com/sog_b.html Тука пише че има целия албум http://sharez.cn/article.asp?id=1724
http://www.hispeed.com.cn/Music/zxzhzxz/New%20Age/p.s/State%20of … tor%20gentium.mp3
Виж целия пост
# 494
Благодаря ти много  newsm10 за помощта.От месеци я издирвам. Hug Невероятно- златна си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия