True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 025
  • 731
# 375
Нищо не виждам, нищо не чувам  Stuck Out Tongue Winking Eye


hahaha hahaha Да не преапеш езикот само от това плезене,че тогава няма да можеш и да говориш.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Спри, не си отивай, Кате!
Виж целия пост
# 376
Кате-моя син като висне до мен на компа,докато преглеждам темата и като ти види аватара и като писне-Чеената чапцица...искам чеената шапцицааа и айде почвамд а му чета. Mr. Green
Забележете сайта със снимките на Вълчо как се казва Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Как?
Вълчова убост.com.
Виж целия пост
# 378
Ками и моя син така, та му записах на МР3 приказката на балкантон - ако си ги слушала на грамофон навремето ще се сетиш за коя говоря. И вечер като заспива, мушват USB-то в DVDто и на репийт докато заспят  Mr. Green

Ир, аз ша си дода би  Wink

Не, мър, Зис - чок гюзел кириз.com
Виж целия пост
# 379
Как?
Вълчова убост.com.

Оф, бе!  hahaha Themostbeautifulman се казва.

Ками, искай от Ката да ти плаща вредни за четене на ЧШ до безсъзнание  Mr. Green Таман каза, че й е сложен разсада за краставици.
Виж целия пост
# 380
Ками и моя син така, та му записах на МР3 приказката на балкантон - ако си ги слушала на грамофон навремето ще се сетиш за коя говоря. И вечер като заспива, мушват USB-то в DVDто и на репийт докато заспят  Mr. Green

Ир, аз ша си дода би  Wink

Не, мър, Зис - чок гюзел кириз.com
hahaha  hahaha Или Чок гюзел Бонбон ага кириз.com
Виж целия пост
# 381
Ками, искай от Ката да ти плаща вредни за четене на ЧШ до безсъзнание  Mr. Green Таман каза, че й е сложен разсада за краставици.

Арееее, аз си казах лесното  Whistling
Виж целия пост
# 382
Ками и моя син така, та му записах на МР3 приказката на балкантон - ако си ги слушала на грамофон навремето ще се сетиш за коя говоря. И вечер като заспива, мушват USB-то в DVDто и на репийт докато заспят  Mr. Green

Ир, аз ша си дода би  Wink

Не, мър, Зис - чок гюзел кириз.com
hahaha  hahaha Или Чок гюзел Бонбон ага кириз.com

 Joy
Виж целия пост
# 383
Айде,аз отивам да захвърла детето в у-щето.
После ше дода и глейте да не заспите док ме нема.
Виж целия пост
# 384
Няма да спя, аз вече няма да спяяя!

Прихванах на песни от Ката   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 385
 Mr. Green
Виж целия пост
# 386
Да Ирка зарежи малко тез вампири и свръхестествени и мушни някоя роматика,белкем сънуваш рози и любов  Thinking

Обаче аз снощи успях да си пусна Salem's lot гледах само първото CD,малко оплетено ми се стори  ooooh! докато разбера,че вампири вилнеят
Виж целия пост
# 387
Ох, знам ли, Дю, не съм на кеф за романтики...

А Сейлъмс е леко загадъчен да. Книгата е в пъти по-хубава, ама това го казах вече  Mr. Green

Като, не ми се хили, съвсем зазлях вече, щом и да пея почнах. И то да пея Нети, за бога!  ooooh!
Виж целия пост
# 388
Вие коя екранизация гледате  newsm78 Да не е тази от 1979 година?
Виж целия пост
# 389
Като, не ми се хили, съвсем зазлях вече, щом и да пея почнах. И то да пея Нети, за бога!  ooooh!

Нети??? Shocked Ирка,моля те стегни се Praynig Хич не ми е спокойно като знам,че Командира  ни здраво е излязъл от строя Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия