True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 028
  • 731
# 360
За тези които не я познават
Kristen
А тук е с джентълмена,но то като видиш него забравяш нея  Laughing
Виж целия пост
# 361
Забележете сега една интроспекция: На предния ми пост от аватара кака ви редхат как гледа бати Джо, а изодзадзе Вълчан как я дебне  hahaha Мноо съм добра направо  Whistling
Виж целия пост
# 362
Хм,хем рабит,хем кривоглед па и нашмъркан даже. Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Ако аз те погна така кво прайми, а?  Wink
hahaha hahaha Ша праим кълбо напред и кълбо назад. Mr. Green hahaha
Ъъъ,коя картинка?

Айде, станахте и вие на кълбета  hahaha

Хм,хем рабит,хем кривоглед па и нашмъркан даже. Mr. Green

Нашмъркан, верно? Кой знае, всичко е възможно. Аз го играя благородна  Mr. Green

Ей, Като, верно много добро изпълнение  Mr. Green


Ти го рече  Heart Eyes
Виж целия пост
# 364

При мен снимчицата, която си постнала на гол Джо ми е едно червено Х  Има справедливост на този свят  Mr. Green
Виж целия пост
# 365
Ако аз те погна така кво прайми, а?  Wink
hahaha hahaha Ша праим кълбо напред и кълбо назад. Mr. Green hahaha
Ъъъ,коя картинка?
Айде, станахте и вие на кълбета  hahaha
Ма туй в името на спорта биии.
Здрав дух,здраво тяло нали мър Като. Mr. Green
Значи Като повредата е утвоя телефизор мър.
Аз си го скиф,хи хи хи.
Виж целия пост
# 366

Здрав дух,здраво тяло нали мър Като. Mr. Green


 hahaha За да може да издържи Катка като почнат да си играят
Виж целия пост
# 367
Ааа, много точно си го рекнала, Зис! Дю и ти си права! Аз за туй го крепя на полезна храна само.

Значи Като повредата е утвоя телефизор мър.
Аз си го скиф,хи хи хи.

Аз като не скиф, че ти го скиф всичко е ок  Mr. Green
Виж целия пост
# 368
Ааа, много точно си го рекнала, Зис! Дю и ти си права! Аз за туй го крепя на полезна храна само.

Значи Като повредата е утвоя телефизор мър.
Аз си го скиф,хи хи хи.

Аз като не скиф, че ти го скиф всичко е ок  Mr. Green
Само да не разплетеш шапката от нерви,че аз го скиф. Mr. Green
Тогава ще си БезРедХат Манганиело.
Виж целия пост
# 369
Не мога да спра да се кикотя, смилете се!  Joy Joy
Виж целия пост
# 370
Нищо не виждам, нищо не чувам  Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 371
Нищо не виждам, нищо не чувам  Stuck Out Tongue Winking Eye


hahaha hahaha Да не преапеш езикот само от това плезене,че тогава няма да можеш и да говориш.
Виж целия пост
# 372
Не мога да спра да се кикотя, смилете се!  Joy Joy

Няма милост, тука
иначе идва скука.
Кат и Зиска щом вилнеят
всички дружно ще се смеят

 Wink
Виж целия пост
# 373
Не мога да спра да се кикотя, смилете се!  Joy Joy

Няма милост, тука
иначе идва скука.
Кат и Зиска щом вилнеят
всички дружно ще се смеят

 Wink
hahaha rotfImbo rotfImbo Ай,ай.

Време настана за страшна веселба.
Пуци тук писука - Стига вече,че работата ми утече.
Виж целия пост
# 374
Аре, отивам да си храня детето. Татянка сигур е на разходка, че не се мярка! Пък нас ни пере един дъжд  Crossing Arms

I`ll be back!  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия