True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 026
  • 731
# 405
Обче,сега кат се замислих Танчето май е пропуснала
някоя минка да изчисти. Mr. Green
Май е станало бууум щот никаква я няма.
Ама све е о кей би,едни враг по-малку.
Виж целия пост
# 406
Обче,сега кат се замислих Танчето май е пропуснала
някоя минка да изчисти. Mr. Green
Май е станало бууум щот никаква я няма.
Ама све е о кей би,едни враг по-малку.

Така, така, Зис, като не могат да се морят сами, ние ще им помагаме.  hahaha

Ама Танчето е пич, бе, недей тъй.
Виж целия пост
# 407
Че аз кво съм виновна,че тя е нескиф и чок гюзел патаклама
е станала би. Mr. Green
Другия вариянт е да се е зарибила по Листопад и да е залюбила
Али Ръза,хихихи.
Виж целия пост
# 408
Кого, кого да е залюбила? Ти да не си признаваш неволно, че гледаш таквиз сериалчета, хммм?  Mr. Green
Виж целия пост
# 409
Да, Whistling гледам го и Перхунде и Фъшкет би.
Ти що мислиш още съм добре със сънищата.
Виж целия пост
# 410

Другия вариянт е да се е зарибила по Листопад и да е залюбила
Али Ръза,хихихи.

Или този от Незабравима,че не му знам името,тъкмо и за Дамян ще е забравила  Laughing
Виж целия пост
# 411
Аз сега вечер на тъмно се плаша с Fear Itsef и после кви ги сънувам...,че и дребния болен по цяла нощ ствам заради него.Ще всема да се стряскам вече и денем.

Мале тези новите същества ме убиха...ама чак в кой книги 6-7...като гледма сега сме едва на 2ра.
Виж целия пост
# 412
Да, Whistling гледам го и Перхунде и Фъшкет би.
Ти що мислиш още съм добре със сънищата.

Боже мили  тия пък кои са?! Което ми напомня: днес във вестника видях следните два прякора, на некви митничари, Шперплата и Фашиста. А, а? не са ли велики!  hahaha


Другия вариянт е да се е зарибила по Листопад и да е залюбила
Али Ръза,хихихи.

Или този от Незабравима,че не му знам името,тъкмо и за Дамян ще е забравила  Laughing

Тъй, тъй, стискай здраво Дамянчо, та да не драпаш встрани  Mr. Green

Ками, значи от моя отбор си, а? Чакаме си стегнатите ризки...
Виж целия пост
# 413
Щперплата и Фашиста. hahaha hahaha
Ей милост нямат тия с тея прякури. hahaha
А Перхунде и Фъшкет са от Листопад би.
Виж целия пост
# 414
Щперплата и Фашиста. hahaha hahaha
Ей милост нямат тия с тея прякури. hahaha
А Перхунде и Фъшкет са от Листопад би.

Мчи аз отде да знам. Не ми казвай, че са централните герои на любовна сага. С тия имена... hahaha hahaha

Турнето ни направо излезе от познатата Вселена, аз ви казвам!
Виж целия пост
# 415
Щперплата и Фашиста. hahaha hahaha
Ей милост нямат тия с тея прякури. hahaha
А Перхунде и Фъшкет са от Листопад би.

Мчи аз отде да знам. Не ми казвай, че са централните герои на любовна сага. С тия имена... hahaha hahaha

Турнето ни направо излезе от познатата Вселена, аз ви казвам!
Не са баш централни герои ама са важни.
А истинските им имена са Ферхунде и Шефкет.
Абе чета по другите теми ама такава лудница нема ви казвам. Whistling
Виж целия пост
# 416
Не са баш централни герои ама са важни.
А истинските им имена са Ферхунде и Шефкет.
Абе чета по другите теми ама такава лудница нема ви казвам. Whistling

Все тая  Laughing

Няма друга такава лудница като при нас, сигурна съм. Аз само в две други теми надничам, ама са цивилизовани хората, особено в едната Mr. Green
Виж целия пост
# 417
Ще взема да си сменя ника на Ферхунде Mr. Green Може галено да ми казвате Хунди Crazy
Виж целия пост
# 418
Ще взема да си сменя ника на Ферхунде Mr. Green Може галено да ми казвате Хунди Crazy

 Joy Joy Joy

Абе аз навсякъде се навирам и надничам,но се убедих,че нашата лудост е по-особен вид,неподлежащ на никакви квалификации  Naughty  Направо сме уникални Mr. Green
Виж целия пост
# 419
Ще взема да си сменя ника на Ферхунде Mr. Green Може галено да ми казвате Хунди Crazy

 Joy Joy Joy

Абе аз навсякъде се навирам и надничам,но се убедих,че нашата лудост е по-особен вид,неподлежащ на никакви квалификации  Naughty  Направо сме уникални Mr. Green
hahaha hahaha Само си представям физиономийте на тез
дето влизат да четат за филма а скиват писанията ни. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия