True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 023
  • 731
# 420
Е все пак сме фенове на Кръвта Mr. Green Mr. GreenТо е достатъчно човек да види епизодите с менадата да види що е лудост Mr. Green
Виж целия пост
# 421
Не съм чела предишните ви теми,но от самото начало ли е такъв смях тук  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 422
Не съм чела предишните ви теми,но от самото начало ли е такъв смях тук  Rolling Eyes
Не,тъй е някъде от 4-5 тема насам.(ако не се лъжа)
Виж целия пост
# 423
hahaha hahaha Само си представям физиономийте на тез
дето влизат да четат за филма а скиват писанията ни. hahaha

Ами трудничко им е сигурно,с нашия таен език Whistling По-добре да си останат в блажено неведение,за да не разберат реалните размери на лудостта ни Mr. Green

Не съм чела предишните ви теми,но от самото начало ли е такъв смях тук  Rolling Eyes

О,дааааа,още от 2-ра тема Wink.И сега като ми стане тъпо и започвам да чета старите теми,за да си оправя настроението Peace Няма такъв смях просто Joy
Виж целия пост
# 424
О,дааааа,още от 2-ра тема Wink.И сега като ми стане тъпо и започвам да чета старите теми,за да си оправя настроението Peace Няма такъв смях просто Joy
Тъй ли,значи мен ме е нямало още.
Виж целия пост
# 425
О,дааааа,още от 2-ра тема Wink.И сега като ми стане тъпо и започвам да чета старите теми,за да си оправя настроението Peace Няма такъв смях просто Joy
Тъй ли,значи мен ме е нямало още.

Ами да,общо взето глупостите почнаха от средата на 2-ра тема горе-долу Mr. Green
Виж целия пост
# 426
Когато имам повече време,ще мина да ги прегледам  Simple Smile Да видя какви сте ги мъдрили по конкретните епизоди  Wink
Виж целия пост
# 427
Абе аз съм голяма заспа би. ooooh!
Че аз съм там от 2 тема ама а де,изкукуригала съм явно. Crazy
Виж целия пост
# 428
Когато имам повече време,ще мина да ги прегледам  Simple Smile Да видя какви сте ги мъдрили по конкретните епизоди  Wink

Ами...то епизодите се коментираха май само в.......1 тема.................. Whistling

Зис има те във 2- тема бе,сега проверих.Коментирахме изказването на Стив за секс-сцени с Алекс Mr. Green

Отивам да вземам малкия от яслата!
Виж целия пост
# 429
О,дааааа,още от 2-ра тема Wink.И сега като ми стане тъпо и започвам да чета старите теми,за да си оправя настроението Peace Няма такъв смях просто Joy
Тъй ли,значи мен ме е нямало още.

Ами да,общо взето глупостите почнаха от средата на 2-ра тема горе-долу Mr. Green

Аз... не че нещо, ама точно към средата на 2-ра тема се включих  Embarassed Но после надойдоха Зиса и Ката, и съвсем омазахме добрия тон  Mr. Green А те така, и Зиса във 2-ра почна, да! Тогава споделяхме Били  hahaha

Лейти, не сме мъдрили по конкретни епизоди, то към 2 тема повечето редовни бяхме изгледали и двата сезона.  Wink

Ще взема да си сменя ника на Ферхунде Mr. Green Може галено да ми казвате Хунди Crazy

 Joy И кво, майор Хунди?
Виж целия пост
# 430
О,дааааа,още от 2-ра тема Wink.И сега като ми стане тъпо и започвам да чета старите теми,за да си оправя настроението Peace Няма такъв смях просто Joy
Тъй ли,значи мен ме е нямало още.

Ами да,общо взето глупостите почнаха от средата на 2-ра тема горе-долу Mr. Green

Аз... не че нещо, ама точно към средата на 2-ра тема се включих  Embarassed Но после надойдоха Зиса и Ката, и съвсем омазахме добрия тон  Mr. Green А те така, и Зиса във 2-ра почна, да! Тогава споделяхме Били  hahaha

Именно де,тогава се събрахме и по-нормалните.............избягаха................и ни оставиха да се вихрим на воля Mr. Green
Виж целия пост
# 431

Аз... не че нещо, ама точно към средата на 2-ра тема се включих  Embarassed Но после надойдоха Зиса и Ката, и съвсем омазахме добрия тон  Mr. Green А те така, и Зиса във 2-ра почна, да! Тогава споделяхме Били  hahaha

Именно де,тогава се събрахме и по-нормалните.............избягаха................и ни оставиха да се вихрим на воля Mr. Green

Мдъ... Да се срамуваме ли групово, че се чудя?  Rolling Eyes Blush

Да! Напипах точния момент, в който излязохме в орбита - като пусна ти, Танчик, травеститската снимка на Алекс, първата  Mr. Green

Брей, толкова теми напълнихме, че вече и носталгизирам по първите... Ама ни е хубаво   bouquet
Виж целия пост
# 432
Пуци,Пуци,помниш ли времето га викаше на Бил ,,котьо,, Mr. Green
Виж целия пост
# 433
Пуци,Пуци,помниш ли времето га викаше на Бил ,,котьо,, Mr. Green

Помня, Зис, помня  Embarassed Ама то веднъж беше, пък и това с "ой, котьо" беше цитат, към първата снимка, която пуснах  Laughing
Но сега виждам, че още на 5 октомври съм четяла "Зазоряване", което значи, че съм била здраво вътре с двата крака по джентълмена още тогава... Shocked Ама си признавам към края на 2-ра тема чак...

А Ката е дебютирала на 31 страница от 2-ра тема. Мда, от 2 тема започна цирка  Joy
Виж целия пост
# 434
Ох малеее,лудницата е почнала бавно да ни полазва от 2 тема. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия