True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 023
  • 731
# 435
И мен ми се чини, че бая народ липсва от първата ни сбирка  Rolling Eyes Пък и се чудя колко все люде ни четат, а никой думичка не казва. И да каже - после бяга  Crossing Arms
Виж целия пост
# 436
И мен ми се чини, че бая народ липсва от първата ни сбирка  Rolling Eyes Пък и се чудя колко все люде ни четат, а никой думичка не казва. И да каже - после бяга  Crossing Arms

Ами какво да кажат,сигурно по-голямата част от глупостите ни изобщо не ги разбират  Thinking То аз понякога губя нишката,пък какво остава за някой незапознат Whistling
Виж целия пост
# 437
Здравейте
Гледам не скучаете.Не,че съм очаквала друго Wink GrinningАз още съм на почивка.Книгата ме чака.Момието на рецепция четеше.И я помолих ако я прочете по-бързо да ми я даде.То аз сега им ползвам компа,но не ми е удобно да засядам за по-дълго.Пък и мъжо вика -ние на почивка ли сме или какво.В Котел сме.Много е хубаво и времето е супер.
лека вечер много ми липсвате
Зиска за теб знам Wink Laughing
Виж целия пост
# 438

Ами какво да кажат,сигурно по-голямата част от глупостите ни изобщо не ги разбират  Thinking То аз понякога губя нишката,пък какво остава за някой незапознат Whistling

Е, стига де, ти пък!  Crazy Какви нишки, какви конци... бе наистина ли сме толкова кодирани?  newsm78 Не мисля така, ама знам ли. Я как Дю се включи пълноценно и без (много Mr. Green) протести. Ама пък Маймунката се мерна и изчезна...

Танчеее! Успокоих се, че не си настъпила мина! За коя книга говориш?
Виж целия пост
# 439
Молим, молим! Ние тук говорим на високо Ентелектуално ниво.  bowuu С тайни кодови наименувания, използвани от тайните служби на ТБИК /тайно бюро по ИК/
Виж целия пост
# 440
Молим, молим! Ние тук говорим на високо Ентелектуално ниво.  bowuu С тайни кодови наименувания, използвани от тайните служби на ТБИК /тайно бюро по ИК/
hahaha hahaha Тука се задържаме най-изкукундрелите бии.
ТАНЧЕЕ,ко знаеш биии,нищо незнаеш ти.
Кака ти Зиска е неузнаваема бии.
Танчея кажи душа кога си идваш.
Ше ти организирам посрещане и ше се дегизирам (спешъли фор ю) на краставица.
Виж целия пост
# 441
Молим, молим! Ние тук говорим на високо Ентелектуално ниво.  bowuu С тайни кодови наименувания, използвани от тайните служби на ТБИК /тайно бюро по ИК/
hahaha hahaha Тука се задържаме най-изкукундрелите бии.
ТАНЧЕЕ,ко знаеш биии,нищо незнаеш ти.
Кака ти Зиска е неузнаваема бии.
Танчея кажи душа кога си идваш.
Ше ти организирам посрещане и ше се дегизирам (спешъли фор ю) на краставица.

Ей затова ни избягват външните хора, ей заради това! Зисо, голям си хухавелник, бе!  Joy

Ся и тайни служби си имаме вече, кво да говорим  Mr. Green

Призив: Мили хора, ние не сме толкова зле, колкото изглеждаме! По-зле сме!

Навън вали, та ще ме извинявате, ако съм извънредно не-съвсемна  Crazy
Виж целия пост
# 442
Що би Командирш?
Аз само искам да създам радост на Танчиту. Mr. Green
Слиза от автобуса и гледа голяма зелена краставица
и се радва и й маха и пляска.
Сигуре ще се катурне от щастие. Mr. Green
Виж целия пост
# 443
Зисе това детенце е маскирано като краставица  hahaha Ще му вземем костюма и ще го облечеш,Танчето ще ти се зарадва много  newsm53
Виж целия пост
# 444
Зисе това детенце е маскирано като краставица  hahaha Ще му вземем костюма и ще го облечеш,Танчето ще ти се зарадва много  newsm53
hahaha Само да не ме подгони Танчето да ме хапе мислейки ме за
голям зеленчук. Mr. Green
Трябва да турна и плакат с надпис:
Танче,нищо не е така както ти се види.
Виж целия пост
# 445
Вампирска лудост

Дек.30
Вампирска лудост
Posted by Nezzo

"True blood:
Първата книга се казва Мъртви преди мрак, втората - Мъртви в Далас (все още не съм я чела), но сериала изпреварва книгите. Жалкото е само, че поредицата не е толкова нашумяла, за мен тя винаги ще бъде любимата.
Не съм фен на Ана Пакуин, която играе Суки в Истинска кръв, но точно с нея си представях книгата. Малко съм раздвоена в случая, определено погълнах книгата без да мигна, но сериала по нищо не и отстъпва. Книгата е пълна с много хумор, противоречиво на Здрач и останалите вампирски истории, на моменти много се смях. Освен друго и е много по-мръснишка от сериала, в Истинска кръв може да има секс сцени, но в книгата е друго. В един момент така се бяха награбили, че имах чувството, че до края страниците ще се разкъсат от секс. И все пак си остава любим, а книгите засега са 10. Simple Smile"


Цялата статия е в линка най-горе.
Виж целия пост
# 446

Супер навременно включване  Laughing Не сме само ние, така да се каже.

hahaha Само да не ме подгони Танчето да ме хапе мислейки ме за
голям зеленчук. Mr. Green
Трябва да турна и плакат с надпис:
Танче,нищо не е така както ти се види.


Е, хем краставица й 'презентираш', хем нищо не е каквото изглежда. Лоша си, Зис, лошааа!  hahaha
Виж целия пост
# 447

Интересна статия Wink Не съм съгласна с мнението за Здрач-сагата,но напълно подкрепям написаното за Moonlight Peace Кръвта не мога да я коментирам,защото не съм чела книгите,но съм останала с впечатление,че следват точно книгите,а не ги изпреварват newsm78 Може би Ками или Джес ще ни осведомят по този въпрос Whistling
Виж целия пост
# 448
Вампирска лудост

Дек.30
Вампирска лудост
Posted by Nezzo

"True blood:
Първата книга се казва Мъртви преди мрак, втората - Мъртви в Далас (все още не съм я чела), но сериала изпреварва книгите. Жалкото е само, че поредицата не е толкова нашумяла, за мен тя винаги ще бъде любимата.
Не съм фен на Ана Пакуин, която играе Суки в Истинска кръв, но точно с нея си представях книгата. Малко съм раздвоена в случая, определено погълнах книгата без да мигна, но сериала по нищо не и отстъпва. Книгата е пълна с много хумор, противоречиво на Здрач и останалите вампирски истории, на моменти много се смях. Освен друго и е много по-мръснишка от сериала, в Истинска кръв може да има секс сцени, но в книгата е друго. В един момент така се бяха награбили, че имах чувството, че до края страниците ще се разкъсат от секс. И все пак си остава любим, а книгите засега са 10. Simple Smile"


Цялата статия е в линка най-горе.
Ууу,не сме сами би. Mr. Green
Виж целия пост
# 449
Добро утро момичета  Hug Днешните новини:

Статия за Алекс

True blood vs. Moonlight

Нещо повече за Софи Ан

Съветите на Хойт

Нова книга за Кръвта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия