True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 023
  • 731
# 450
Добро утро! Я, че интересно, да сравняват ТБ и Moonlight...
Виж целия пост
# 451
Добро утрооо! Кукувицата още не е ли закукала  Mr. Green

С квот да ми сравняват Ик си остава ИК на 1-во място  Heart Eyes А и накрая вече ще ме принудят да си закупя тия книги, пуууу. А не ми се искаше докато гледам филма да ги започвам, защото мен лично ще ме обърка и ядоса това разминаване м/у книгите и филма. Но пък любопитството така ме гризе... Outta Joint
Виж целия пост
# 452
Здравейте,
Много мрачно навън една мъгла  Tired

Защо има само един сезон на Лунна светлина,при липса на ИК може да дойде като заместител  Thinking
Виж целия пост
# 453
Заради липсата на рейтинг. А и гледай само как вървят сериалите ръка за ръка - с кво да заместваме незнам. Дневниците върви само в четвъртък и Супернатуралните са само в четвъртък. Дневниците ги спират заради Олимпиадата и Супернатуралните ги спират заради Олимпиадата... Crossing Arms
Мрачна съм като времето
Виж целия пост
# 454

Интересна статия Wink Не съм съгласна с мнението за Здрач-сагата,но напълно подкрепям написаното за Moonlight Peace Кръвта не мога да я коментирам,защото не съм чела книгите,но съм останала с впечатление,че следват точно книгите,а не ги изпреварват newsm78 Може би Ками или Джес ще ни осведомят по този въпрос Whistling

Добро утро дами.
Мислех днес да не се включвам ама след като прочетох онази статия за Вампирската лудост /която нас ни е обзела определено/ искам да кажа, че сериала определено изпреварва книгите, и има  някой промени, като например, че в втората книга е убит Лафайет, а в сериала си е цял целеничък. Също в втората книга се споменава и заместника на Лафайет който е вампир. Но още съм в началото на 2 книга, когато менадата наръгва Суки. Честно казано по добра сцена до момента от излекуването на Суки  не бях чела, толкова добра е, че чак аз си представих, че съм там.  Има много добри цитати като например думите към Суки "Отвънка си еклерче, а отвътре същински питбул" - забравих кой й ги каза, но довечера ще си припомня. Даже се чудех дали да ви поствам тука най- яките цитати от книгите поне от 2-рата понеже там ги има в изобилие. Другата разлика е, че в книгата Бил има бакенбарди, Ерик го описват много по- секси и още в началото загатват влечението му към Суки.
И с едно не съм съгласна много хора обвиняват Шарлейн, че е краднала от Здрач, но това не е така, ИК е написана много преди Здрач, ама някой хора явно не го разбират и си мислят, че Стефани е номер 1 и че едва ли не тя е създателката на вампирите? Поне в някой форуми такива коментари четох, че бях бясна до безобазие. Все пак в митологията, никъде не съществуват светещи вампири така, че ще ме извиняват ама тва си е измислица на Стефани. Шарлейн по добре го докарва откъм фантазия и разбира се използва истински елементи.


Цитат
Колкото до Лунна светлина и Мик Сейнт Джон, там нещата са малко различни и страстни предимно, срамота е че така отрязаха сериала.

Абсолютно съм съгласна, наистина е жалко, че спряха лунна светлина, все пак Мик си е секси вампир отвсякъде.

Книгите Вампирски целувки съм я чела страхотна е, добре е написана, но честно казано е малко прекалено тийнейджърска и прекалено много драматизъм има в нея, как да се изразя...напомня ми за първото ми влюбване, хормоните ми и такива неща. Сещате се за какво иде реч горе-долу.


Дневниците на вампира - почнах първа книга от преводите в нета, но честно казано не ме грабва и не ми задържа интереса поне първа книга и затова май ще поизчакам за по натам когато ми е скучно, пък белким ме привлекат.
Класическите вампирски филми няма да ги коментирам, защото са Класика.

Здрач изчела съм ги всичките само едно не ми харесва Бела не  си я представях да я играе Кристен Стюарт даже мене ако ме питате пиша 2ка на сценариста за избора именно на тази актриса. Та тя дори не може да играе добре!!! По-добър успех щеше да има сигурно някоя дето няма никакъв опит в киното, сигурно щеше да играе по добре от Кристен или Кирстен беше, абе незнам ама тя си е кирка и тва е. От толкова много актриси баш тая да избере и ся кво най-секси мацка на 2009г. Незнам какво Патисън и харесва? Някой може ли да ми каже ? Щото аз ако бях на мястото на Патисън щях да свалям как й беше името Джейн или някоя по - хубава и умна /поне да и личи, че е умна/. И съм съгласна с авторката на статията, че книгите са по интересни от филмите.


Заради липсата на рейтинг. А и гледай само как вървят сериалите ръка за ръка - с кво да заместваме незнам. Дневниците върви само в четвъртък и Супернатуралните са само в четвъртък. Дневниците ги спират заради Олимпиадата и Супернатуралните ги спират заради Олимпиадата... Crossing Arms
Мрачна съм като времето


Да а най-тъпите сериали не ги спират изобщо, а им правят по 10на сезончета, давам пример Изгубени и Бягаство от затвора, поне аз тези двата не ги обичам, дранзят ме и ги мразяяяя.
Виж целия пост
# 455
Заради липсата на рейтинг.

Даааа,липсата на рейтинг........ Tired Предполагам,че просто са го пуснали в неподходящо време,преди вампирската мания да залее света Rolling Eyes Сериала наистина е добър и заслужава поне 3-4 сезона Peace
Виж целия пост
# 456
И аз не разбирам сащо се обвиняват, че крадат от този или онзи. Това си е типична вампирска драма - където има вампир има и смъртна любима. Това е още от Брам Стокър  newsm78

Джес ще ми е много интересно това с цитатите. Направи го, моля те Praynig И как така нямало да се включваш днес?! Naughty

ПС-Трайки, честит ти подпис. От ден на ден все по-хубава ставаш  Hug
Виж целия пост
# 457
Съгласна съм за Лунната светлина, дано, дано да го продължат.

Заради Олимпиадата значи спрели Супернатуралните?! Егати идиотите! Какъв е проблема всеки да си гледа каквото иска, егати!  Close

Джесче, тая 'кирка' много ме разсмя! Joy И кой е казал, че джентълмена й харесва нещо? Не вярвай на непотвърдени слухове!  Mr. Green
Виж целия пост
# 458
На мен ми остават 40 стр.от Дневниците и почвам първата част, в събота ще си взема и мъртви в Далас.

Трайки от подписа нещо любовна свада ли имате с Ерик предполагам ,че ти си събеседника му нищо че си извън кадър  Laughing
Виж целия пост
# 459
И аз още не съм започнала да чета 2 книга,но първа си беше точно за 1 сезон,само дето Тара я няма като персонаж.
И аз като Джес се бях замислила да вадя цитати,освен това стилът на писателката наистина е много увлекателен.Аз по принцип доста чета,та мога да коментирам,че Дневниците книгите все едно тийн ги е писал,Здрач ок-ама по-скоро като любовен роман,но Кръвта си е бруталноооо Mr. Green
Виж целия пост
# 460
И аз още не съм започнала да чета 2 книга,но първа си беше точно за 1 сезон,само дето Тара я Аз по принцип доста чета,та мога да коментирам,че Дневниците книгите все едно тийн ги е писал,Здрач ок-ама по-скоро като любовен роман,но Кръвта си е бруталноооо Mr. Green

Абсолютно. Нашият роман се получава много по-добре дори  Whistling
Виж целия пост
# 461
ПС-Трайки, честит ти подпис. От ден на ден все по-хубава ставаш  Hug

Мерсииии Hug

Сега за Кристен-дразни ме Confused.Ужасна е с това непрекъснато примигване и заекване ooooh! Нашата Нина щеше да е перфектната Бела Wink Хем нямаше да ни е яд,ако Джентълмена си падне по нея,че си е наше момиче Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Сега за Кристен-дразни ме Confused.Ужасна е с това непрекъснато примигване и заекване ooooh! Нашата Нина щеше да е перфектната Бела Wink Хем нямаше да ни е яд,ако Джентълмена си падне по нея,че си е наше момиче Mr. Green

А още по-добре ако бяха открили нашето Пуци. Каква прекрасна Бела би станало от нея.  Flutter
Виж целия пост
# 463
Трайки от подписа нещо любовна свада ли имате с Ерик предполагам ,че ти си събеседника му нищо че си извън кадър  Laughing

Тц,Бил му е събеседника Rolling Eyes Ние имаме само любовни моменти,никакви свади Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 464
Да да ако беше командира нямаше да ни погледне  и нямаше да можем да я свалим от облаците Naughty

Явно от компанията аз съм единствената която харесва Кристен  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия