Та за измислените неща.Преди месец имахме период който беше леко казано тежък за мен.Малкия беше изпаднал в някаква фаза да ни крещи и да ни удря.След което аз си купих книга , Помощ детето ми ме подлудява.НЕ,че успях да чета много от нея.Госпожите ме успокоиха,че било период в който проверявали кое минава и кое не.Аз обаче говорих с психолог.Обясних и мойте съмнения защо така се държи детето и тя ми обясни.че правилно съм преценила и е добре да му говоря. В моя случай е вероятна ревност към бъдещото бебе.Та си говорихме на дълго и нашироко.Спрях го за малко от градината да си се гледаме и да си говорим,та се поразбрахме засега.Ще видим по нататък как ще се развиват нещата.Уф,пера дрешки и гладя,ама то много останали от Косьо,че и аз още малко лилави и розови купих и то стана еднооо...чак няма къде да ги събера.
Лекинка от мен
! Ако се роди днес госпожицата, със сигурност ще носи красиво име
поне да се стопли,че аман от лошо време
...и много често рожедните дни се падат на и около Великден
да вземе да почака след велик ден


!
(( Утехата ми е, че брат му е артистичен и за двамата
нали знаеш,че всяко детенце в различни насоки е ориентирано.И аз гледам как другите редят пъзели и оцветяват,а моя синковец губи много бързо интерес.В къщи също го пробвам с мен,но вниманието е за 2 минути.Обаче е артистичен и стихове и песни казва.Сега пия едно кафе и минавам да се отчета,че девойката като Косето май май ще я пренасям.Никакво разкритие отново, но пък корема ми бил слязъл,може и по великден да е работата знам ли?