Ще родиш някое овено -телче ,което си е готина комбинация

И Цецо като Косето е повече артист и унищожител,отколкото нещо друго...Знае марките на различните магазини (това е Била,това е Метро,Мак доналдс и т.н.) Изразява се доста засукано и използва думи,които не предполагаме,че знае....Купихме му за Именния ден барбекю - "пече" известно време ,а след това започна да хвърля елементите из цялата стая.Всички роднини му бяха накупили пистолети,лък,палки и др. полицейски работи ,но така става още по-агресивен...Чудим се какви са подходящите играчки за него.Страх го е да кара колело.Коли,багери на 4 гуми - няма проблем.
В момента е болен след 5 дневно пребиваване в градината.
Вероятно няма да го пускаме повече там....Вчера чак в Пловдив на специалист го заведохме.Много ни разтревожи ,получи едем и едва дишаше .... та в понеделник му сложиха урбазон в спешното.
Приятно Ви боядисване на яйца !!!

Навън сме още с бебешката триколка
/, защото май само като не я вижда, ще се престраши да подкара другото колело.

!
Да е жива и здрава, голяма красавица е

