Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -3

  • 118 431
  • 764
# 750
Момичета,извинявам се предварително ако е коментирано,но нямам време да ровя,бифте ли ми споделили какво мислите за този продукт  http://freshaktiv.eu/7/13/126.html
Виж целия пост
# 751
Аз съм доволна от Ариел ексел гел-а. ПОръчах и от английския, но не съм прала още с него,  беше много изгоден 4 паунда за 28 пранета.
Виж целия пост
# 752
Какво мислите е качеството на капсулите Ариел за цветно произведени във Франция? (32 пранета=около 17лв.)
Колко много магазини обиколих с надеждата че ше намеря немски, но навсякъде където проверих на кутията пише че са прозиведени във Франция. Simple Smile

Ще можете ли да ми предложите и ефикасен прах или гел за бяло пране? ОМО-то дали е добър и само за бяло пране ли го има?

Поздрави на всички! Simple Smile)
Виж целия пост
# 753
Аз ползвам капсули на ариел за бяло пране,чак да изкарва петната като от рекламата др път,но си пере нормално.По старите дрехи не стават като нови .Аз и течния первол за бяло пробвах и тои така пере.Докато са нови дрехите всички са бели.Без накисване и малко търкане никой препарат не изпира петна.Имайте предвид,че пера само с хубави препарати имам такъв магазин и вс съм пробвала.А последното ми пране на черни дрехи(прано с черен первол)си изкарах дънките с калта.Изпраха се като ги поразтърках .
Виж целия пост
# 754
И аз искам да сменя черния си Первол с друг препарат за тъмни/черни/дрехи.Похвалете някой,че с този съм вече 2-3 години и много ми опротивя.
Виж целия пост
# 755
Купих си Frosch. Умишлено първата пералня беше с дрехите на дъщеря ми, без да изтъркам калните колене и разни други битови петънца  Wink Мога да кажа, че съм доволна от експеримента  Peace
Виж целия пост
# 756
И аз искам да сменя черния си Первол с друг препарат за тъмни/черни/дрехи.Похвалете някой,че с този съм вече 2-3 години и много ми опротивя.

Аз съм ползавала препарата на Coral за черни и тъмни дрехи.
Виж целия пост
# 757
Определено  Корал  за  черни и тъмни  дрехи  на Юниевър. Много  хубав  продукт
Виж целия пост
# 758
И аз! Peace За първи път купувам този препарат - търсех нещо за подови настилки. А на тубата пише, че освен за почистване на подове, мебели и санитария, бил идеално средство и за ръчно пране #Crazy Онемях.
Моля за мнения, който е ползвал продуктите на тази марка
Виж целия пост
# 759
днес си взех течен Первол за цветно. мирише страхотно. дано и така пере
Виж целия пост
# 760
В едно магазинче в квартала има промоция - течен Ариел за цветно за 70 пранета струва 30 лева.
Бил немски. На етикета пише "Произведено в EU."
Изгоден ли е?
Немски ли е?
Виж целия пост
# 761
дай  снимка на етикета  отзад,  баркода  е на централите на компаниите. Така  че  е мн   възможно да е немски.
Виж целия пост
# 762
Не ми е удобно да го снимам.
Надписите на етикета и отпред и отзад са на немски.
Цената е изгодна, нали?
Виж целия пост
# 763
Цената  според мен  е мн  добра.
Виж целия пост
# 764
Новата тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия