Meizitang- хапчета за отслабване

  • 150 750
  • 278
# 75
аз си ги поръчах, дори до няколко часа чакам куриера Simple Smile Дано имат положителен резултат, както преди 2 години когато пих Лида Simple Smile
Виж целия пост
# 76
здравейте на всички
никога до сега не съм писала във форума но този път не се стърпях
исках само да ви споделя моя опит...преди да забременея за 1 ви път чух за чудодейните китайски хапчета от приятелка.започнах с тези които нямат име едно зелено и едно жълто пият се съответно сутрин и вечер...учудих се от поразителния ефект бях достигнала идеалното поне според мен тегло от 46-47 кг нямах грам целулит гърдите ми се смалиха но в никакъв случай не виснаха харесвах се имах самочувствие и влизайки в магазин исках най малкия номер и представете си ми ставаше.никога не съм била дебела но винаги съм имала проблеми в областта на ханша - широк ханш
и представете си вс това само с 5-6 опаковки без почивка.не съм се чувствала зле не ядях кажи речи нищо просто не ми се ядеше пиех доста вода заради сухотата в устата която чувствах от време на време ми ставаше зле виене на свят но за кратко след една чаша кола или шоколадов бонбон вс беше ок забременях и по време на цялата бременност ядях като за последно от 46 кг станах 72
когато родих исках отново онези 46 кг нямах търпение но хапчетата вече не действаха...пробвах какво ли не.....вс варианти на лида. на супер слим .акай бери .хитозан. вита слим .ФХ 50. америтек слим .... вс . отделно и всевъзможни гелове като монида....от нея имаше ефект но трябва постоянство а при мен го нямаше...реших да си поръчам дерма корект...спряно от производство ми препоръчаха блек файър...не вярвам че има някой др който да е погълнал толкова хапове през целия си живот.най накрая започнах да се ограничавам в яденето или по точно да ям разделно
и ето чудото стана без гладуване без хапчета чисто и просто с ядене но по малко и разделно така че мили дами оставете ги тези хапчета...радвайте се на децата си на мъжете си на семейството си....вс е красив по свое му
Виж целия пост
# 77
Здравейте! Днес се регистрирах тук и пиша за първи път!
Искам да ви разкажа историята на моето тяло. Аз съм жена на 22 години. Когато бях на 11-12 години се вманиячих на тема слабо тяло. Започнах да се ограничавам. Първо спрях хляба,после сладкото, всичко тестяно, картофите, месото...Ограничавах се все повече докато не се стигна да живея горе долу само на глад. Когато започнах в началото бях висоса 152 см и бях 44 кг. На 14 години бях висока 163 см и тежах 41 кг. Започнах да припадам, не се чувствах добре, получавах остри болко в сърцето, причерняваше ми често и нищо не виждах. Освен това нямах цикъл. Жените в моето семейство го получаваха на около 12г. Осъзнах, че имам проблем, който се нарича анорексия... Започнах да се храня. На 16 години тежах 55 кг. Имах нормално тегло, чувствах се много добре, цикълът ми започна, чувствах се пълноценна. Бях на 17, когато започнаха другите проблеми. Получавах кръвоизливи, адски болки ниско в корема и започнах да пълнея скоростно. Беше ме страх да отида на гинеколог, защото не водех полов живот, много ме беше срам и се притеснявах, че ще ми кажат много страшна диагноза. Минаха няколко месеца, състоянието беше нетърпимо, пристраших се и отидох при жена гинеколог. Тя ми каза, че страдам от двустранна поликистоза на яйчниците, изписа ми хормонални лекарства, които пия и до днес. Когато я посетих вече бях станала 64 килограма, а след лекарствата качих още до 67. Задържах това тегло много време, но никога не свикнах с новото си тяло, сякаш друг човек ме гледаше в огледалото. пазех старите си дрехи, защото бях сигурна, че ще оъслабна и ще си ги нося пак. Годините минаваха, а това не ставаше и се примирих постепенно, изхвърлих слабите дрехи и се мъчех да се харесвам, каквато съм. Нищо не ми помагаше. Пих няколко вида хапчета, правих много диети, дори пак се върнах на глад, но успявах да сваля няколко килца, а после веднага ги връщах. Миналото лято работех много тежка физическа работа и отслабнах малко. Станах 65кг, но когато напуснах работата се разболях много тежко от остър пиелонефрит (заболяване на бъбреците). Боледувах 1-2 месеца, лежах в болницата, много зле бях, не можех да стана от леглото. След болницдата качих килограми от вливанията. Станах 75 кг. Не можех да повярвам, когато гледам кантара. Започнах да паза диета на кръвните груги и свалих 3 килограма. Сега съм 72 кг, огромна съм, не се харесвам, но и не се чувствам добре. Тежи ми много, особено на сърцето. Когато изкачвам баир например, бие като лудо, имам чувството, че ще се пръсне. Изморявам се като вървя и спирам да си почивам по 2 пъти за 30 минути ходене. Гледам снимките си и ми става много мъчно колко съм се променила. Имам красиво лице, но дебело тяло, като Адел. Става ми жал за мен си, съжалявам се, как може да съм си причинила това...Опитах и спорт след болницата. Ходих няколко месеца на пилатес и аеробика. Постегнах си мускулите, но само толкова, кантара едно и също показваше. Искам съвет как да отслабна. Мислите ли, че ще ми помигнат тези хапчета? Дайте ми съвет, моля. Някога имах красиво и слабо тяло и не го ценях, после сякаш Бог ме наказа с хормоналното заболяване, за да видя какво е наистина да съм дебела и да оценя какво съм имала преди Sad...
Виж целия пост
# 78
Здравейте!
Аз започнах да пия Мейзитанг преди 15 дена и да ви кажа съм много доволна. Няма никакви странични ефекти освен малко сухота в устата но наистина имат ефект за 10 дена 4 кг. Който се притеснява да ги пробва няма страшно безвредни са но действат! 
Виж целия пост
# 79
Здравейте момичета!Поръчах си Лида от http://originalnalida.com Искам да ви попитам някой от вас поръчвал ли е от там , и знаете ли дали са оригинални? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 80
Здравейте! Преди около 10-ина дена попаднах случайно на тази тема и ми стана интересно, никога не бях пробвала нито лида, нито мейзитанг, но съм опитвала доста от силните фетбърнъри, които се продават в магазините за добавки като Oxyelite Pro, Lipo-6x, Endoburn и т.н. Като цяло резултатите ми и то най-вече от първия продукт бяха 3 кг. надолу, но доста бързо си ги върнах, а и докато ги пиех се чувствах наистина ужасно, разтреперваха ме цялата и ми скапваха нервната система до основи. Проблемът ми е, че след раждането на първия ми син качих 14 кг., които как ли не опитвах и така и не мога да сваля. И така в крайна сметка стигнах до тук и се навих да си взема мейзитанг, след като прочетох тук за него. Поръчах го от този сайт, тъй като цената ми се видя най-изгодна: http://4fitnessbg.com/shop/product/view/4042.htm Започнах да го пия преди точно 8 дена и кантарът показва 4.5 кг. надолу, като видимо намирам сериозна разлика като се погледна в огледалото, както и всичките ми колежки. Ефектът е поразителен, наистина, а не усещам никакви странични ефекти. Подтиска ми апетита и почти не ми се яде, спазвам по задължение хранителен режим от здравословна гледна точка и хапвам съвсем малко, като както прочетох, че е добре приемам и мултивитамини. Надявам се резултатите да продължат, ще пиша пак като завърша опаковката от 36 хапчета...
Виж целия пост
# 81
Здравейте момичета!Поръчах си Лида от http://originalnalida.com Искам да ви попитам някой от вас поръчвал ли е от там , и знаете ли дали са оригинални? Rolling Eyes

Пила съм от същия сайт и лида и мейзитанг. При мен действат много добре. Смятам, че са оригинални!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 82
Здравейте,
навих се да пия от хапчетата единствено, защото са на билкова основа и ми казаха, че нямали никакви странични ефекти, пия ги от 4-5 дена и си мислих, че всичко е ок докато не прочетох тази тема... малко се притесних!
Да, още след първото хапче апетитът ми намаля, даже изчезна, почнах да пия повече вода както трябва и така.... Но първите 2 дена имах главоболие, следващия ден спах вечерта някакви си 2 часа и се чувсвах с пълна енергия, на 4 ден пак не спах и се въртя цяла вечер в леглото, другото което уж пия постоянно вода, но устата ми пресъхва, от съвсем малки порции храна чак ми се повдига. Какво да правя според вас, моля посъветвайте ме, да профължавам ли да ги пия?????
Виж целия пост
# 83
Здравей Десислава!Първо да те попитам колко си висока?колко тежиш?колко искаш да свалиш?
Виж целия пост
# 84
Здравей,
висока съм 169
ами миналата година лятото бях около 85 килограма Sad и изведнъж за около 3 месеца покрай декември мин. година станах 72-73( без диети или хапчета просто си промених мястото и начина на живеене), в момента съм 74 и искам да отслабна поне с 8 килограма и ако продължа да спортувам мисля че е възможно да стигна 60... но едва ли защото съм си едричка от малка ( например е 5-6 клас бях 56 кг, но не съм била дебела)Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Относно хапчетата колкото по малко килограми имаш да сваляш толкова по са изявени страничните ефекти,но с времето отшумяват и при всеки е строго индивидуално.При теб не са толкова силно изявени и ще отминат скоро.Не се притеснявай.Целта на тези хапчета е да ти намалее апетита и от там приема на храна да стане в пъти по-малко но колкото и да не ти се яде трябва да хапваш задължително .Ако спортуваш ефекта ще е по бърз и по голям.Аз пих ЛИДА един месец ,но при мен не подейства сега съм на диета за 11 дни съм свалила 6 килограма.Успех
Виж целия пост
# 86
Мерси, и на теб успех...
да мисля си че ще изчезнат.. защото снощи поне се наспах, може би в комбинация с кафе не са ми подействали добре и така.
Виж целия пост
# 87
Относно кафето ти препоръчвам да пиеш по едно на ден само сутрин.Пиши за резултатите когато има такива  Simple Smile
Виж целия пост
# 88
Ще пиша естествено. лошото е че нямам кантарче и ти да пишеш Simple Smile
А за кафето не ми действа добре и цял живот не пия Grinning
Виж целия пост
# 89
Здравейте на всички! Пиша за първи път.Истината е,че цял живот бях нормална-при ръст 162 см тежах 45 кг.Родих първото дете-наддадох 15 кг,свалих ги за около половин година без диети без нищо.След като родих второ дете-наддадох вече -ужас колко,сега съм 120 кг..Опитвах почти всяка диета която излизаше-помня че голям эфект имаше дюкянска-за една седмица свалих 13 кг,но после бъбреците ми  нещо се окопитиха срещу мен...Преди две години пробвах ЛиДа...От едно хапче отслабнах с 15!!! кг-повръщах около 10 на дена.Накрая се отказах и се примирих...Февруари месец прооперираха-рак...Сега се налага да отслабвам просто ако искам да живея-трябва да съм по слаба...Тръгнах на диетолог-върви много бавно и като че ли не ми е по джоба,пробвах с Бодифлекс,но много ме боли,още не трябва да се натоварвам...Реших да опитам с  Meizitang.Прочетох цялата тема-много противоречиви мнения...вече се чуда-да почвам ли или не....Някой който е не много здрав пробвал ли ги? Опишите си състоанието,моля..Ще чакам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия