Meizitang- хапчета за отслабване

  • 150 751
  • 278
# 150
Защото, когато пия лида/явно в нея има някаква съставка/се чувствам тонизирана,ободнена,чувствам прилив на сили и енергия-чувствам се много добре,когато пия мейзитанг-това чувство го няма от него.Иначе като ефект,да мога да кажа че и двете по еднакво силен начин потискат апетита,но просто предпочитам лида. Ще си я почна нея,и за това се отказвам от мейзи.
Виж целия пост
# 151
разбирам..
аз все така не виждам кой знае какви резултати от МЗТ въпреки че продължавам да нямам апетит и да ям по много малко..
Виж целия пост
# 152
zdraveite nqkoi mojelid a mi akje ot koi sait moga da si poracham hapcheto ama danee nqkoe mentee posle da se chudq kvo da go praqqq
Виж целия пост
# 153
разбирам..
аз все така не виждам кой знае какви резултати от МЗТ въпреки че продължавам да нямам апетит и да ям по много малко..

от колко време ги пиеш, изчакай да минат 2-3 седмици.. Simple Smile) не става от 1-вия ден
Виж целия пост
# 154
Здравейте отново и от мен,
днес изпих последното 36 хапче и разликата в кантара е 7кг. Вначалото първите дни свалях доста, но след това всичко започна да става по-бавно и даже по едно време се бях отчаяла, че няма да сваля повече, но като крайна разлика 7кг. ми харесва. Видимо има разлика в д-то, корема, ръцете, лицето и гърдите, но няма следи от отслабване, като нацепване на кожата или увисване на кожа всичко е стегнато. Днес си поръчах още една опаковка и мисля да продължа да направя три приема, след което ще почивам 1 месец, ако ще ми е необходимо да продължа, защото имам да свалям още доста. Бях 129кг. сега съм 122кг. иска ми се да стигна до 96кг.
Хубав ден на всички!
 
Виж целия пост
# 155
е супер, поздравления, моите килограми бяха -6, но сега след още един месец(без да пия хапчета) съм свалила доста и продължавам да ям доста по-малко и се чувствам идеално, явно за един месец съм придобила навик и аз съм много радостна
Виж целия пост
# 156
е супер, поздравления, моите килограми бяха -6, но сега след още един месец(без да пия хапчета) съм свалила доста и продължавам да ям доста по-малко и се чувствам идеално, явно за един месец съм придобила навик и аз съм много радостна

и аз ям доста по-малко,но не свалям....за сега си ги задържам...
Виж целия пост
# 157
имай търпение, колко време вече ги пиеш?
Виж целия пост
# 158
имай търпение, колко време вече ги пиеш?


ако коментарът ти е към мен-пих ги 2 месеца,сега правя почивка... Peace
Виж целия пост
# 159
Здравейте, днес получих новата опаковка от 36 броя и продължавам. Ще пиша как продължава при мен свалянето на килограмите. Заедно с мен започна и една приятелка, но при нея разликата в килограмите е по-малка от 74 на 70, т.е 4 килограма, но пък има видима разлика. Явно при всеки свалянето е различно.
Успешно отслабване на всички.
Лека вечер!
 
Виж целия пост
# 160
Аз ги пия вече седмица и сутринта се мерих свалила съм само 1 кг,ужас !!! Но няма да се откажа !! Да отбележа че почти нищо не ям ,да не говорим за хляб и сладки неща и пия много много вода. Ще чакам по късни резултати
Виж целия пост
# 161
Аз ги пия вече седмица и сутринта се мерих свалила съм само 1 кг,ужас !!! Но няма да се откажа !! Да отбележа че почти нищо не ям ,да не говорим за хляб и сладки неща и пия много много вода. Ще чакам по късни резултати

ако имаш малко кг за сваляне,1 кг за седмица си е добре... Peace
Виж целия пост
# 162

Ами около 165 см съм и тежа 65 кг, иска ми се да съм 58кг поне, не е много малко,а съм едва на 22 години.Никога не съм била слаба,но много години държах 62кг и като спрях цигарите,по едно време бях стигнала до 75,затова и пак ги почнах,че иначе щях да експлодирам.Незная вече какво да пробвам за да отслабна,при положение че не ям почти
Виж целия пост
# 163
Като каза цигари аз имах същия проблем като ги отказах. Все още го имам де. Но и да пропушиш няма да свалиш килограми. Освен ако не караш само на цигари  Mr. Green. Просто се иска повече движение. Иначе открих някакви хапчета ултра ефект дето подтискали никотиновия глад и апетита при хора които се тъпчат и пълнеят в резултат на отказ от цигарите.  Колко е вярно незнам. Събирам мнения. Ето за тези говоря http://originalnalida.com/?page_id=663
В темата за тях няма много отзиви.
Аз например не мога да гладувам, но напоследък например просто хапвам по-здравословни диетични неща. Не купувам умишлено много храна и избирам все обезмаслени и диетични храни и мога да кажа, че има ефект макар и много бавен.
Виж целия пост
# 164
хей!
мина месец вече! изобщо не разбирам какво става-всички ми говорят тук за сваляне още от първия ден.. за много кг надолу.. ям като пиле,спрях всичко тестено,газирано,сладко,пържено.. а кантара си стои все на същото място
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия