Кога ви се махна чертата на корема появила се по време на бременността?

  • 21 654
  • 173
# 105
Може да ви се стори глупаво,но аз за пръв път чувам за такава черта,аз съм в началото на първа бременност и бих искала да попитам на всички ли се появява и защо? На мен ми се появи едно червено петно на корема но не е черта бях в 7-8 седмица и още стои сега съм 13.
Виж целия пост
# 106
Може да ви се стори глупаво,но аз за пръв път чувам за такава черта,аз съм в началото на първа бременност и бих искала да попитам на всички ли се появява и защо? На мен ми се появи едно червено петно на корема но не е черта бях в 7-8 седмица и още стои сега съм 13.

Не на всички се появява такава черта. Обикновено е от срамната кост  та чак до под гърдите. Моята все още се вижда, макар, че е избледняла много. Може и да не ти се появи. Моята се появи може би към 5-ти месец.
Виж целия пост
# 107
Не съм имала такава.
Виж целия пост
# 108
Oколо година след раждането.
Виж целия пост
# 109
За щастие поне с това се разминах...
Виж целия пост
# 110
 На мен чертата ми се появи в 5-6 месец от бременността и все още  си е там Rolling Eyes

На мен не ми пречи . Аз даже се радвам на малките си белези покрай този хубав период
 бременността. Имам си малко стрий напукани вени и тази черта. Носят ми носталгични спомени и ме карат да се усмихвам.  Grinning
Виж целия пост
# 111
Може да ви се стори глупаво,но аз за пръв път чувам за такава черта,аз съм в началото на първа бременност и бих искала да попитам на всички ли се появява и защо? На мен ми се появи едно червено петно на корема но не е черта бях в 7-8 седмица и още стои сега съм 13.
Появи ми се такава черта само с първата бременност /беше като лека пигментация по протежение на корема/и мисля,че с прибирането на корема изчезна,а сега с бебо даве не ми се появи такава черта,така,че не се чуди....при всеки е различно...
Виж целия пост
# 112
и аз днес забелязах, че вече ми се е появила такава черта Simple Smile
сега съм в края на 7 месец.
Виж целия пост
# 113
Дори не съм забелязала кога е изчезнала  newsm62 .....
Виж целия пост
# 114
В момента се лющи ..почти е изчезнала Peace
Виж целия пост
# 115
И моята се излющи  Shocked около година след раждането вече я нямаше  Peace
Виж целия пост
# 116
изчезна, когато спрях да кърмя, т.е. около 1 година след раждането
Виж целия пост
# 117
Много време след раждането си я имах /може и повече от година да е било/...Даже се бях отчаяла и мислех, че ще остане за постоянно. Аз съм много бяла и си личеше много.
Виж целия пост
# 118
И аз имам такава черта, даже и около пъпа имам, дано да се махне след раждането
Виж целия пост
# 119
след 6-7 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия