Кога ви се махна чертата на корема появила се по време на бременността?

  • 21 654
  • 173
# 90
При мен все още не е изчезнала, много е бледа. На една приятелка изчезна след 1г. и 3 месеца. Явно при всеки е различно  newsm78
Виж целия пост
# 91
И мойта лента беше силно очертана,но се махна към 2-рия месец
Виж целия пост
# 92
около петия-шестия месец
Виж целия пост
# 93
Преди месец- два. т.е. когато беба беше на 5 месеца горе долу:)
Виж целия пост
# 94
Доста до късно, до към 7-8 мес. сигурно...
Виж целия пост
# 95
Да, появи ми се, махна се бързо - за 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 96
 След 9 месеца още си я имам, по-слабо изразена, но я има!
Виж целия пост
# 97
Сега се разгледах- има я все още, не е ярка, но си се вижда...
Виж целия пост
# 98
след 1-2 м.,с бебето нямах
Виж целия пост
# 99
При мен още не е изчезнала.
Виж целия пост
# 100
Моята беше съвсем бледа. След раждането постепенно избледня още, но изчезна напълно след 1 г. и няколко месеца.
Виж целия пост
# 101
Да ви кажа честно синът ми е третото ми дете, вече е на 2 г. 4 м. и все още имам бледа черта. Crossing Arms
Много дълго се задържа. Някой знае ли защо???
При първите ми две деца като че ли около една година след раждането вече я нямаше. Thinking
Виж целия пост
# 102
Моята беше много силно изразена и реших да си помогна с изчезването.
Не можах да прочета цялата тема и затова дано да не се повторя. Използвах избелващ крем Ахромин-български,за 2-3 лв. При мен ефекта е поразяващ, макар и да не го ползвам както е препоръчано на опаковката. Peace
Виж целия пост
# 103
Използвах избелващ крем Ахромин-български,за 2-3 лв. При мен ефекта е поразяващ, макар и да не го ползвам както е препоръчано на опаковката. Peace
Чувала съм за този крем. Препоръчаха ми го за пигментни петна по лицето, които придобих при третата си бременност.
Така и не си го купих, но май ще взема да го пробвам. Thinking
Би ли споделила как го ползва?
Виж целия пост
# 104
Ами нанасях след всяка баня, т.е по веднъж всеки ден. Но мисля,че на кутийката пишеше -два пъти дневно-сутрин и вечер. Ако се ползва за лице внимавайте с нанасянето. Преди време го бях ползвала за избелване на лунички и кожата ми изсъхна много лошо. После ми казаха,че за лицевите части се намазва тънък слой без втривания. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия