Кога ви се махна чертата на корема появила се по време на бременността?

  • 21 654
  • 173
# 75
Все още не е изчезнала,минаха 5 месеца от раждането.
Виж целия пост
# 76
ne sym imala takowa ne6to
Виж целия пост
# 77
И през трите бременности ми се появи, сега вече четири месеца и нещо след последното раждане все още не е изчезнала напълно.
Виж целия пост
# 78
Първият път, не си спомням, ще зебна и ще ти кажа  Mr. Green.....за сега са минали 8 месеца но все още я имам, още малко и ще се скрие... Wink
Виж целия пост
# 79
5-6 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 80
   Много бързо, края на първия месец май вече я нямаше.
Виж целия пост
# 81
Около 1 г. след раждането.
Виж целия пост
# 82
Не съм следяла точните месеци, но около половин година си я имах, мисля. Сега вече я няма.
Виж целия пост
# 83
Някуде след 5-6-тия месец избледня напълно
Виж целия пост
# 84
Моята още не е изчезнала напълно.Според мен си е индивидуално за всяка жена.Не мисля, че разни мазила помагат особено, белега ми от секциото също още не се е махнал напълно. Tired
Виж целия пост
# 85
Май и на мен към 5-6 месеца след раждането взе да избледнява и после съвсем изчезна.
Виж целия пост
# 86
При мен вече е много бледа, почти не се забелязва Peace
Виж целия пост
# 87
С първото ми дете чак към година и 2-3 месеца с второто все още имам (той е на 3 месеца) но е доста по бледа от първия път
Виж целия пост
# 88
Към края на първия месец изчезна напълно.
Виж целия пост
# 89
Към  7-8  месец някъде .мойта беше много  изразена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия