True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 217
  • 730
# 450
Кой Люк бе Танче? newsm78 За Мик Сейнт Джон ли говориш? И той е сладурче Wink
ох много съм зле Joy .Да за МИК  и за какво му е микрофон къде отиде и перфектния вампирски слух.Уж заради записа.А сигурно тия двамата мъдрят убийство/9с/. Crossing Arms
Чудят се защо нямат рейтинг сериали като КР.Връзки и тази лунна светлина.Къде го секса да попитам?Аз съм вече на 9с и нищо подобно не ми се е мярнало.Не,че това е най-важното .Крими сериал и ми ми харесва,но има си толкова много крими сериали.Малко да си бяха дали зор сценаристите и колко сезона щяха да изкарат.Какво ли ме вълнува пък мен това?Чакам си ИК И ТОВА Е.Нямаше да е лошо да го чакам гледаща с удоволствие някой качествен вамп сериал.
Много нещо се оспамих.Лека нощ.Хоризонта и ноща са ясни Hug
Секс мярнах към средата на 9с.И той като се целува не го ли усешат,че е студен?

 п.п.Чувал като няма смущения от тел и др.Добре,че нашите вампири са с по-големи заложби Hug
Виж целия пост
# 451
Добро утро!!!

В това ърбън дикшанъри отдавна знам,че има забавни термини.

Детето при баба си, а аз се събудих и подхванах книгат,че и на работа ще скоквам след малко...

Кате-вълците идват в книга 2 Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСамо се чудя как вълчан ще се хареса със Суки,щом я наричат хамбургер,крехак кокал,ходеща храна и т.н.

Ох тоя младеж от Трий хил що го пускате сега...
Виж целия пост
# 452
Добро утро!


Ками, аз така се надявам да я изядат тази феичка  Crossing Arms

Пууу, Трайки, много готско стихче бре! Не се сещам коя е тази песен, но веднага се сетих за едно рап-парче от `94 година- Звяра /звяра остава кървави следи....от пряспата стърчат две мънички ръце/стискащи любимото си плюшено мече.../трарла-ла-ла-ла това се сещам за сега  Wink
Ама туй твойто ме разби направо  spoko
Виж целия пост
# 453
Дубрютруууу! Hug
Като,бравос моме за кайвето. Wink
Трайки би,верно много голямо парче си запомнила би ма
аз не го знам ич. Whistling
Виж целия пост
# 454
п.п.Чувал като няма смущения от тел и др.Добре,че нашите вампири са с по-големи заложби Hug

Добро утроо!
Това със смущенията ме разби  Joy явно съм го забравила, но пък аз друго се чудя тук вамповете се надушват и усещат един друг, а в Дневниците нищо подобно...... нямало как обясняваше Стефчо веднъж... странно..... Rolling Eyes В Кръвта как е ?
Виж целия пост
# 455
п.п.Чувал като няма смущения от тел и др.Добре,че нашите вампири са с по-големи заложби Hug

Добро утроо!
Това със смущенията ме разби  Joy явно съм го забравила, но пък аз друго се чудя тук вамповете се надушват и усещат един друг, а в Дневниците нищо подобно...... нямало как обясняваше Стефчо веднъж... странно..... Rolling Eyes В Кръвта как е ?

Къде тук? newsm78 Нямам спомен за такова нещо в Кръвта Thinking Май само в Здрач са надушват Wink
Виж целия пост
# 456
 

Къде тук? newsm78 Нямам спомен за такова нещо в Кръвта Thinking Май само в Здрач са надушват Wink


В Moonlight, него имах предвид. Но явно в True blood не е така...
Виж целия пост
# 457

Къде тук? newsm78 Нямам спомен за такова нещо в Кръвта Thinking Май само в Здрач са надушват Wink


В Moonlight, него имах предвид. Но явно в True blood не е така...

А,да Peace В Moonlight и в Кръвни връзки също Wink
Виж целия пост
# 458
Мама ви вампирознайка ще ви светне, че вампирите наистина надушват, че са от една порода. Друг е въпроса, че според интересите на режисьори и сценаристи тази им привилегия се използва рядко. В съвременните историйки се създават нови легенди - например нашите заздрачени дневничари спокойно се разхождат на слънце, което прави един вампир на пепел и прах...Загърбиха се и старите ни суеверни методи за защита като добрия лют чесън, светената вода, свещенното разпятие и тем нататък. Аз лично често заспивах с глава чесън в стаята, заради което често ядях по някой друг тупаник от брат ми  Laughing Но това са стари истории... Rolling Eyes

Тоже така да вмъкна, че вампирите имат слуги-полудемони, които дори те усещат вампирско присъствие. Peace
Виж целия пост
# 459
Добър ден, мили мои!  Как сте днес?

Танче, мъдра си ти, за кво ти е болежки да си създаваш, кат знаеш, че Зиса няма да пусне  Mr. Green
Линк към перфектното качество има в съседната тема, но може вече да е неактивен, в замунда са го пуснали и аз мигновено се възползвах.

Сигааа, гледам се заформили дискусийка, а? Аз само да кажа, че Кате, тва дето го пишеш е много интересно и само потвърждава, че Здрачните вампове са най-далече от идеята за вампир, те са си живи статуи просто  ooooh! А тези в ТБ са наистина най-реалистични, сигурно И затова е толкова успешен сериала.
Виж целия пост
# 460
Мама ви вампирознайка ще ви светне, че вампирите наистина надушват, че са от една порода. Друг е въпроса, че според интересите на режисьори и сценаристи тази им привилегия се използва рядко. В съвременните историйки се създават нови легенди - например нашите заздрачени дневничари спокойно се разхождат на слънце, което прави един вампир на пепел и прах...Загърбиха се и старите ни суеверни методи за защита като добрия лют чесън, светената вода, свещенното разпятие и тем нататък. Аз лично често заспивах с глава чесън в стаята, заради което често ядях по някой друг тупаник от брат ми  Laughing Но това са стари истории... Rolling Eyes

Тоже така да вмъкна, че вампирите имат слуги-полудемони, които дори те усещат вампирско присъствие. Peace

Така си и мислех, ама те явно еволюират  Joy Развива се света, че и те. Сега някои спокойно си се размотават на слънце неекипирани, докато на други още пръстени им трябват,но пък си хрупат безпроблемно чесън ....
Виж целия пост
# 461
Така си и мислех, ама те явно еволюират  Joy Развива се света, че и те. Сега някои спокойно си се размотават на слънце неекипирани, докато на други още пръстени им трябват,но пък си хрупат безпроблемно чесън ....
Че и алкохол,кафе,чай пият и рупат пържени картошки. Laughing
Виж целия пост
# 462
Така си и мислех, ама те явно еволюират  Joy Развива се света, че и те. Сега някои спокойно си се размотават на слънце неекипирани, докато на други още пръстени им трябват,но пък си хрупат безпроблемно чесън ....
Че и алкохол,кафе,чай пият и рупат пържени картошки. Laughing


Да бе, те направо почти хора  Laughing
Виж целия пост
# 463
Така си и мислех, ама те явно еволюират  Joy Развива се света, че и те. Сега някои спокойно си се размотават на слънце неекипирани, докато на други още пръстени им трябват,но пък си хрупат безпроблемно чесън ....
Че и алкохол,кафе,чай пият и рупат пържени картошки. Laughing


 hahaha Да бе,егати мултифункционалните вампири Mr. Green То вече съвсем не се различават #Crazy
Виж целия пост
# 464
Сега като чета книга 2/съжалявам,че само за това приказвам,но много ми харесват книгите/ пише,че вампирите може телепатично да си подават команди мисловно,но май само някой.Иначе не се надушват,но предполагам се усещат някакси.
Ох каква секс-сцена имаше описана между Суки и Бил,а каква целувка с Ерик....майкооооо.Докато четях без малко да награбя мъжа ми,само дето съм в цикъл....ама и предната книга ми въздействаше така. Rolling Eyes Embarassed Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия