True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 217
  • 730
# 480
Олеле Ирка,ти направо ме закопа ooooh! К'ъв Миро,к'ви пет лева?  Naughty Направо съм на косъм да те викна на дуел да знайш..... Twisted Evil Зализан,незализан все си е готин(поне в моите очи),а пък прилика с Миро няма НИКАКВА!!! Crossing Arms Да не съм чула/прочела пак подобно сравнение! Stop

 newsm20 Моля те, прости ми! Разбира се, че все си е готин, все си е хубав, просто на тая снимка са го пипали твърде много гримьори и подобни паразити (това имах предвид под 'лизан'), та затова ми заприлича... Иначе естествено, че няма нищо общо, де, ти пък!

И да ме викнеш на дуел, за кво, ще ме застреляш моментално, не съм в състояние да се отбранявам  Laughing И после само ти остава труп на ръцете, че да ме мислиш къде да ме ровиш...   bouquet

Не,бе,няма проблем,че го наричаш "зализан",ама Миро........ Confused Сещам се,че преди време в една друга тема пак го сравниха с Миро и направо ме изправиха на нокти Twisted Evil Май точно на теб се оплаках тогава Thinking

Мани,мани,няма да те застрелям,че много ядове ще си навлека,а и без Командир ще останем,няма да има кой да води охранителната рота......... Whistling Не,не,не мога да го допусна Naughty По-добре да ти простя това прегрешение с уговорката да не се повтаря Mr. Green
Виж целия пост
# 481
На видеото са му сложили такава очна линия отдолу,все едно гледам Джони Деп или Хийт /мир на праха му/ в Доктор Парнасус/шантав филм/.
АЗ дочетох книжката и съм доволна много.Жалко,че не са се придържали много по нея,защото гледката Ерик в розово трико и клин не е за изпускане....
Виж целия пост
# 482
Добро утро! Hug
Хайде на кафетоооо.



Мале как е пекнало през прозореца ама дали е толкова топло
колкото си мисля. Thinking
Виж целия пост
# 483
Добър ден дами HugМЕРСИ ЗА КАФЕ HugСпах до късно,като никога в последно време до късно.Станах към 11,мъжо сандвичи правил и кафе HugКак да не го обичаш и не само за това Hug Wink
Трайкова късметлийка си не само хубав/по чуждо мнение/,но умен и силен. Това вече е напълно по гръцката поковорка,че и в повече.Имам си една гостенка,та ми преведе интервюто и др.Че е зализан и гримосан -да.Аз нали затова здрачните по тая причина не ми се нравеха.Полчо и него  го кипрят.Виж Дамянчо най не го цапотят та да му се любуваме в натура HugИ Микито също не са го окепазили
Ей ви на- не ми вярвахте че Шарлийни е изтипосала Ерик в розови одежди.И Ками го е прочела Peace

Виж целия пост
# 484
Таничка, благодаря ти за великодушието! Обещавам да не се повтаря  bowuu
Леле верно, сега се сетих, че преди време беше изплакала, че някой го сравнил с Миро и аз бях изумяла...

Да се оплача отново: изкарах цялата нощ по снимачни площадки, но не филмите, които искам. Първия не го и помння, а втория, в който играех централен персонаж, беше "Мисия Лондон"  Joy при това режисиран от Алек Попов. Кви хора играхме, кво нещо, нищо общо с истинския 'Мисия Лондон', разбира се. Май по-добре ми беше с братята...
Виж целия пост
# 485
Ир, аз също снощи се вкарвах в некви филми. Ма къв екшън бешеееее  ooooh! Опасна бандюха съм  Mr. Green Летях с открадната полицейска кола над пропасти и разкопки. Бах героя дето бях  hahaha Накрая се натресох в няква дупка и 4-ма полицая ме изнесоха от там като подхванаха колата и я вдигнаха. А аз с мръсна газ им изфирясах под носовете  Mr. Green Направо цял филм изгледах снощи  Joy
Виж целия пост
# 486

Ей ви на- не ми вярвахте че Шарлийни е изтипосала Ерик в розови одежди.И Ками го е прочела Peace



Вярваме бе,вярваме,ама онази снимка беше колаж Rolling Eyes Иначе за розовите одежди аз лично знам още от 1-2 тема,когато писаха резюмета на книгите Peace

П.С Страшни сънища сънувате Mr. Green Аз от известно време съм в сънувална криза и нищо не сънувам Confused Странна работа,не ми се случва често Thinking
Виж целия пост
# 487
Ир, аз също снощи се вкарвах в некви филми. Ма къв екшън бешеееее  ooooh! Опасна бандюха съм  Mr. Green Летях с открадната полицейска кола над пропасти и разкопки. Бах героя дето бях  hahaha Накрая се натресох в няква дупка и 4-ма полицая ме изнесоха от там като подхванаха колата и я вдигнаха. А аз с мръсна газ им изфирясах под носовете  Mr. Green Направо цял филм изгледах снощи  Joy

 hahaha Ти си направо супернатурален герой, бе, Кате! Пак по-добре, ти летиш с мръсна газ, аз хорца друсам...
Виж целия пост
# 488
Хей, хей, мили другарки, всички ли спите?

Я се порадвайте малко: http://www.hbo.com/true-blood/index.html#/true-blood/episodes/2/ … msjGyMQIAWCcXOA==

Виж целия пост
# 489
Аз ходих днес на РД на братовчедка ми Peace
Виж целия пост
# 490
Аз пък половината ден по кзометици и маникюри,после забърках сладкиш и цяяяял следобед филми,докато мъжете ги нямаше.
Виж целия пост
# 491
Аз пък половината ден по кзометици и маникюри,после забърках сладкиш и цяяяял следобед филми,докато мъжете ги нямаше.


Пу, мислех днес да си правя маска Mr. Green, ама почнах с браточките и..... Никаква ми я няма паметта, никаква! Crossing Arms

Какъв сладкиш, Ками, ще ми споделиш ли?
Виж целия пост
# 492
И аз да се изфръцкам - изгледах най-накрая New Moon на мноооогоооо добро качество. И да си призная без бой, като изключим вълчовците / Heart Eyes/, първият филм по ми допадна. Кво беше туй нещо от Рабита "Изяж ма, ни ма изяждай, ама след бала ма изяждай, ама ади след 3 години..." Едито и той не я захапа за гъзо и да се слага край. То такоз нещо... тийновете тотално ще луднат и где ще си търсят гаджета незна. Дет` вика милото "Да й имам гаджетата на тая"  Mr. Green
Иначе самия факт, че се наслаждавах на Ириния мъж и на родата на мой муж си заслужава да повторя изглежадането  Flutter
Виж целия пост
# 493
И аз да се изфръцкам - изгледах най-накрая New Moon на мноооогоооо добро качество. И да си призная без бой, като изключим вълчовците / Heart Eyes/, първият филм по ми допадна. Кво беше туй нещо от Рабита "Изяж ма, ни ма изяждай, ама след бала ма изяждай, ама ади след 3 години..." Едито и той не я захапа за гъзо и да се слага край. То такоз нещо... тийновете тотално ще луднат и где ще си търсят гаджета незна. Дет` вика милото "Да й имам гаджетата на тая"  Mr. Green
Иначе самия факт, че се наслаждавах на Ириния мъж и на родата на мой муж си заслужава да повторя изглежадането  Flutter

 Heart Eyes smile3544 smile3544 Не мога по-добре да предам малоумната разлята усмивка дет ми предизвика с тая фраза, Катооооу! Енд за днес, значи, не членоразделям  Blush Blush Blush Ох, иде ми да почна да коментирам, ама няма... Само ше си пърхам, пърхам, пърхам...

За родата - брат'чедите рулират, бе Манганиело, нали?  Mr. Green

Виж целия пост
# 494
Да се оплача отново: изкарах цялата нощ по снимачни площадки, но не филмите, които искам. Първия не го и помння, а втория, в който играех централен персонаж, беше "Мисия Лондон"  Joy при това режисиран от Алек Попов. Кви хора играхме, кво нещо, нищо общо с истинския 'Мисия Лондон', разбира се. Май по-добре ми беше с братята...
hahaha hahaha
Вие двете с Ката ше ме умрете от смях. hahaha
Сега па аз да се изфръцкам,цял ден обикалях пазарите за цвекета
за даскалиците на децата. Mr. Green
Ма сега кат се замисля що сили изхабих в обикаляне а по добре
да бях взела по една целуфанена краставица и да заминават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия