True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 195
  • 730
# 510
Ууу,Джесче,много убуу стихче би.
Мале майко мила на вънка си е е...о мамата бе.
Дет се вика показахме си рогата. Wink
Като,мър,как нещастана визиономия би я глей колко му тича.
Искам и мен така да ме държи на каишка ма не на вън а в леглото.
Той ше ме придържа а аз ше му викам бау,бау.

И то какви рога  Twisted Evil
Виж целия пост
# 511
Джеси, имам една питанка към теб, вмъкната сред мощен спам - отде да си намеря субтитри за Менталиста - сезон 2 епизоди от 13 до 15  smile3514
Виж целия пост
# 512
Джеси,верно много е яко стихчето,браво на авторката smile3501
Ирка,нима са си позволили да сравняват джентълмена с някой? Shocked К'ви са тия нещастници бе? ooooh!

П.С. Алекс и Миро в едно изречение ли видях?  Whistling Дано е за последно Crossing Arms
Виж целия пост
# 513
Джеси,верно много е яко стихчето,браво на авторката smile3501
Ирка,нима са си позволили да сравняват джентълмена с някой? Shocked К'ви са тия нещастници бе? ooooh!

П.С. Алекс и Миро в едно изречение ли видях?  Whistling Дано е за последно Crossing Arms

Ма да бе, с тоя грозльо.  ooooh! ooooh!Таничка, в едно изречение, ама силно възмутено!  Mr. Green
Виж целия пост
# 514
Ира-Оскарите ги има в Арена качени,без субтитри Mr. Green
Виж целия пост
# 515
 Честит 8ми март момичета


Не знам защо но днес много силно вилнеем на вън  Wink
Виж целия пост
# 516
Днеска нямаме равни на себе си. Crazy
Виж целия пост
# 517
Добър ден мили осмомартенки, да ви е честит празника и мъжете много да ви обичат.
Аз малко пописах, пак ме налегна вдъхновението Mr. Green
Много е хубав този Алекс верно, ейй направо думи нямам, някой хора са толкова надарени от Господ, и така Crazy
Виж целия пост
# 518
Не знам защо но днес много силно вилнеем на вън  Wink

Е как? Не знаеш ли защо баба Марта е сърдита? Whistling
Виж целия пост
# 519


Е как? Не знаеш ли защо баба Марта е сърдита? Whistling
  hahaha Аз имам една версия,но да чуя твоята  Wink
Виж целия пост
# 520
Ира-Оскарите ги има в Арена качени,без субтитри Mr. Green

А, изтрябвали са ми  Mr. Green Само снимките погледах, стига ми. Тоя дето ми трябва е зает да работи и няма време за такива събития  Laughing

Я кажи, Таничка, защо е сърдита баба М?

Бебс, ти пиши, пиши, ама си погледни фейса, че там ти назададох редакторски въпроси  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Линка всъщност се оказа само Червения килим.Трябваше да видиш Рабита как потропваше и облизваше устни и се чувстваше не намясто Mr. Green Mr. Green
Ама на Алекс как щеше да му тича червения килим,щеше да се барне в някое костюмче....
Виж целия пост
# 522
Линка всъщност се оказа само Червения килим.Трябваше да видиш Рабита как потропваше и облизваше устни и се чувстваше не намясто Mr. Green Mr. Green
Ама на Алекс как щеше да му тича червения килим,щеше да се барне в някое костюмче....

Рабита го видях как отново гледа отнесено, почвамя верно да я подозирам в злоупотреби с вещества, особено щом е и била така очевидно нервна... Но поне роклята й тоя път е хубава.

Ааа, на Алекс много щеше да му тича, мда. И не само на Алекс, де  Mr. Green
Виж целия пост
# 523


Ааа, на Алекс много щеше да му тича, мда. И не само на Алекс, де  Mr. Green

И аз сега прегледах снимки от червеният килим, липсваха ми някои и  други хора  Tired за да огряват с великолепието си. Роклите на някои дами не ми харесаха. Thinking Малко ми стана странно като видях снимката на бившата жена на Джеймс Камерън и настоящата.
Виж целия пост
# 524
Чкайте, чакайте, Рабита какви ги дири на Оскарите бре Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия