True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 188
  • 730
# 555
Пак заедно ше цъфтим, струва ми се  hahaha

 hahaha Мдааа, чакам и Дю да я свърши тая работа. Помня, че бяхме светата троица  Blush
Виж целия пост
# 556
Пак заедно ше цъфтим, струва ми се  hahaha

 hahaha Мдааа, чакам и Дю да я свърши тая работа. Помня, че бяхме светата троица  Blush

И аз за нея се сетих, да  Joy Joy Joy Не изключвам и други да се присъединят към груповия цъфтеж, то великите умове мислят/цъфтят еднакво...
Виж целия пост
# 557
Ако трябва да избирам май бих избрала Металика.
И понеже страшно много ми харесва тази тяхна песен Peace пък и в този вариант още повече
http://www.vbox7.com/play:3abd500b&al=1&vid=
Поздрав   bouquet
Виж целия пост
# 558
Зисе, Зисе, кво само седиш в галерията и гледаш, пък не пишеш? Тъкмо в препрочитането на старите теми стигнах до съня с Бил, трепещ къртици  hahaha

Дю, Металика са в повечето случаи по-кротки, може би, да, чисто музикално, де.
Виж целия пост
# 559
Зисе, Зисе, кво само седиш в галерията и гледаш, пък не пишеш? Тъкмо в препрочитането на старите теми стигнах до съня с Бил, трепещ къртици  hahaha

Дю, Металика са в повечето случаи по-кротки, може би, да, чисто музикално, де.

Аууу,Командирш,не мой споменава,че мъ йе срам. Blush
Къртици ше ми трепе а аз гочакам на морето по кожа,мани.
Виж целия пост
# 560
Пак заедно ше цъфтим, струва ми се  hahaha

 hahaha Мдааа, чакам и Дю да я свърши тая работа. Помня, че бяхме светата троица  Blush

И аз за нея се сетих, да  Joy Joy Joy Не изключвам и други да се присъединят към груповия цъфтеж, то великите умове мислят/цъфтят еднакво...

Да да пак ще бъдем светата тройца  hahaha
Виж целия пост
# 561

Да да пак ще бъдем светата тройца  hahaha

 hahaha


Аууу,Командирш,не мой споменава,че мъ йе срам. Blush
Къртици ше ми трепе а аз гочакам на морето по кожа,мани.

Зис, таз година къртици, догодина... квото се римува с къртици. Нема да са притесневаш!  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 562
Командирш,малко мъ йе срам ма ше ти кажа.

Таз година ше трепе къртици
а догодина ше меси мойте....убавици(ц) Blush

Мале,извинете мъ.
Виж целия пост
# 563
Въъх Зисоуууу, аз си викам ще кажеш, иглици, терлици... а ти какво измисли Mr. Green
Биезсрамница  Crazy
Виж целия пост
# 564
 hahaha Ха Зисе и моето предложение беше същото,но викам ще си трая тя Зиса сама ще си го напише и верно си го написа  Laughing
Виж целия пост
# 565
hahaha Ха Зисе и моето предложение беше същото,но викам ще си трая тя Зиса сама ще си го напише и верно си го написа  Laughing
Тъй душо,мое да ме е срам ма ше си го кажа. Mr. Green

Пък може и тъй де:

Таз година ше трепе къртици
а до година ше яде лубеници.

Да се направя на по културна нали.
Виж целия пост
# 566
hahaha Ха Зисе и моето предложение беше същото,но викам ще си трая тя Зиса сама ще си го напише и верно си го написа  Laughing
Тъй душо,мое да ме е срам ма ше си го кажа. Mr. Green

Пък може и тъй де:
Таз година ше трепе къртици
а до година ше яде лубеници.
Да се направя на по културна нали.
hahaha hahaha
Виж целия пост
# 567
Въъх Зисоуууу, аз си викам ще кажеш, иглици, терлици... а ти какво измисли Mr. Green
Биезсрамница  Crazy

Бива, бива  Joy hahaha
Таз година ше трепе къртици
а до година ши плете терлици  Mr. Green

Чи мойте от надпреварата се разпокъсаха  Whistling
Виж целия пост
# 568
Командирш,малко мъ йе срам ма ше ти кажа.

Таз година ше трепе къртици
а догодина ше меси мойте....убавици
(ц) Blush

Мале,извинете мъ.

Баш тва имах предвид, де  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 569
Уффф днес голяма борба в тез снегове,едва оживях,че и пак на работа хукнах за малко.Тази вечер смен асемейна вечеринка,а мен вече ми се спи.
Шведския роман не е ли филма-Let the right one in...Брррр много страшен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия