True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 188
  • 730
# 615
Като,дай ше и надраскаме главъта кат вълчан би.
Тъй ше ти е драго кат одиш да я скив. Mr. Green
Виж целия пост
# 616
Аз ходих на гости у свекито да я видя. Душата успяла да ми купи вестник  Mr. Green Бинтовали й главата и успях да я договоря да нарисуваме на бинта отпред някоя емблема, че бат` Емо да я мисли за костенурка нинджа и да не се страхува от нея  hahaha Щото той милия пък има фобия от лекарски неща.
Успях и да стъкмя един комикс, но по-късно през деня ако ми остане време ще напасна и фотосите към него.

Аууу, каква чудесна новина!  Hug И за се свеки ти се радвам, де.  Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Зисе, мър, ши има да я млящя цял ден, ще се чуди - бря аз падам, пък снахата със сътресение.
Виж целия пост
# 618
Е, браво! Аз пак съм щастлива, отмених си излизането (вече много голяма глезла почвам да се чувствам), пък няма на кого да се похваля, къде стееее? Mr. Green
Виж целия пост
# 619
Ту сме би. Mr. Green
Да не си мислите,че лесно ше се оттървете от назе би. Whistling

КАТО,тогаз мое да и изрисуваш краставичка(корнишонка) и две чери доматчета би. Mr. Green
Виж целия пост
# 620
Ма Зисе, кой иска да се отървава от вас? Аз не искам, не!  Mr. Green

Ту сме би. Mr. Green
Да не си мислите,че лесно ше се оттървете от назе би. Whistling

КАТО,тогаз мое да и изрисуваш краставичка(корнишонка) и две чери доматчета би. Mr. Green

Ми да  hahaha Тъкмо да се насърчават децата да ядат зарзават, да са здравословни!
Виж целия пост
# 621
Тъй,тъй све е с образователна цел би.
Вие па какво си помислихте а? Mr. Green
Виж целия пост
# 622
То в тая тема като се спомене краставица за какво можем да си помислим  Mr. Green

Пак си останахме самички с тебе, Зис, пак! А и аз след малко ша ида да попочивам... Къде стееее?
Виж целия пост
# 623
Тука сме би Ирчо,
Танче ма, душо, не мойто свеки е контузено, а на Катка Червеношапка Mr. Green
Тандем - Зиска - Катка, туй звучи много яко  Laughing
Виж целия пост
# 624
Уф,стана време аз па да заведа детето. Tired
Ич ми се не излиза в тоя студ начи.
Виж целия пост
# 625
Дааа, чудновато ще изглежда свекито с тая карикатура на челото  Thinking
Виж целия пост
# 626
Дааа, чудновато ще изглежда свекито с тая карикатура на челото  Thinking
Да,Зарзаватната Буля. hahaha
Виж целия пост
# 627
 hahaha
Утре свекъра рожденник и тя приготвя менюто, та я габаркам що не направи суши - кат същинска нинджа
Виж целия пост
# 628
Гледайте Камито до кво прозрение е достигнала някъде в средата на декември

  hahaha "Гледам Новолуние и Роб ..и..не чувсвтам нищо.Дневниците и Кръвта си казват думата.."

Абе Кате как стигаш до такива идеи  Joy

Виж целия пост
# 629
hahaha
Утре свекъра рожденник и тя приготвя менюто, та я габаркам що не направи суши - кат същинска нинджа
Като би,шъ му прави суши муши ма по късна доба би. Mr. Green
Пък мое и да му спретне изненада,да изскочи от някое голямо китайско зеле облякана
по листа от зелка и лентата с зарзават на главъта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия