Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 62-ра тема

  • 120 457
  • 742
# 45
Питката с мед и орехи на Танита, много вкусна Heart Eyes:



Виж целия пост
# 46
Честита Баба Марта!

        На вас кулинарки засмени
        желая здраве, успехи...
        Да има кексове строени
        и нови манджи със вкусни доспехи... Kissing Heart Kissing Heart
Виж целия пост
# 47
Това олио ми изкара очите  #Crazy, отвратително е! Така натрапчиво поднесена ми реклама може да ме накара само да НЕ купя въпросната марка.

Ето нашата вечеря. Пилешки пържоли във фолио:


Бобена салата с лютеница:


За детето, понеже не яде боб, направих таратор:


Приятна вечер на всички и ЧБМ!
Виж целия пост
# 48
Селма честит рожден ден! Много здраве, любов, щастие, сбъднати мечти!!!
Виж целия пост
# 49
Честита Баба Марта и от мене!
Както винаги сте приготвили невероятни вкусотии!  bouquet
Виж целия пост
# 50
Селма, това е за тебе:


Честита Баба Марта на всички!

Нека Баба Марта ви направи
слънчеви, усмихнати и здрави,
с много хъс и ведрина дари,
дните ви да бъдат по-добри!!!
Виж целия пост
# 51

Салата

Торта


Честита Баба Марта и от мен!
Селма честит рожден ден!  bouquet
Виж целия пост
# 52
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!!!!

Селма,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Днешната вечеря:

Зелена салата



Сьомга на оребрения тиган със зеленчукова гарнитурка



П.П. Офффффффффффф......И мен ме изтормози тва олио пфууууууууууу ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 53
Момичета моля ви дайте ми предложения ,какво да направя с един поизостанал кекс Praynig...не ми се иска да го хвърлям.... Thinking

Можеш да направиш това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176525.0


Честита Баба марта на всички


Селма честит рожден ден! Много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 54
Благодаря ви за предложенията/кекса/ момичета... verabel ,Селма,L e o bouquet
За днешният празник ,това беше на нашата трапеза...

някои неща докато се наканя да ги снимам и бяха започнати

Сега ще има да доизяждаме два дена  ooooh! Joy
Виж целия пост
# 55
Сега набързо спретнах локумките на ПЕПЧО   bouquet  bouquet да си жива и здрава, но нали все не ми стига времето и гледам да си улеснявам живота, не ги правих на топчета, а на фитилчета и ги рязах, за по-бързо. Опитайте ги - локумките от време ОНО, същия вкус, страхотни са. Вече водя домашните с пет-шест "обиколки"  Flutter

Виж целия пост
# 56
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 57
Ех, аз докато успея да се добера до компа, да поседна и вече си имаме нова темичка, Пепика благодаря, нов изглед, мнооооого оранжев и нов месец  Joy.
Честита Баба Марта на всички, здрави и засмени, бели и червени. Много се радвам, че ви има, обожавам я тази тема.
Не успях да разгледам края на старата тема, но утре ще се върна, сега разглеждам какво сте приготвяли днес и се възхищавам, ахкам и охкам.
Суперминт, невероятни цветя, имам един цял ананас в хладилника, ще ми дадеш ли рецептата за тези прекрасни ананасови цветенца.
Веси, много бабомартенска салатка, супер е   bouquet
Деница, много хубава тортичка
Фио, много свежа тортичка  Hug.
Селма, честит рожден ден и от мен, много здраве и едно прекрасно бебче   bouquet
Близнаците, ще ми дадеш ли рецептичката за огретена? Хубаво изглежда, а имам и ябълки.
Леля Ог, бързо да се оправяш, че ще ми липсват твоите красоти  Hug
Румиа, ама това всичко на тортата за хапване ли е? Страхотно красиво   bouquet Браво
Алхимика, на твоята прекрасна пчеличка Мая всичко най-хубаво желая.
Венета и твоята торта е невероятна.
Еех, много торти днес и всичките красиви. Дано не съм изпуснала някоя.

Това олио ми изкара очите  #Crazy, отвратително е! Така натрапчиво поднесена ми реклама може да ме накара само да НЕ купя въпросната марка.

Точно същото нещо си помислих  #Crazy #Crazy Много са ти хубави пържолките.
Меридит, ей с  #Crazy #Crazy такива очи от твоето меню, много ядене, много нещо. И кое от кое по - хубаво.

А от мен на днешния празник малко морска тема.
Октопод на фурна                                                 Паеля с морски плодове

 

И НЕВЕРОЯТНИТЕ ГЕВРЕЧЕТА НА ЛАБРЕКС, благодаря за рецептата, много са вкусни.

Виж целия пост
# 58
Честита Баба Марта на всички!



Успях да кача и медената торта

Черпя ви с едно парченце по случай празника и по повод факта, че най- после ми докараха осветлението за снимки, което поръчах миналата седмица Mr. Green

Виж целия пост
# 59
Момичета извинявам се за спама,ама няколко вече ми честитите за племеница,а аз имам 4 броя мъжки племеника,Мая ми е дъщеря и тя беше рожденичка Laughingи да не е съвсем спам....
баклава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия