Прекрасна пролет идва и обзема пролетното настроение наш'та Юнска тема!

  • 39 545
  • 751
# 675
Моля се за ВАС Орхид! Боян да е силен и да се пребори!
Виж целия пост
# 676
Орхид,  Praynig  fingerscrossed

Аз отдавна не съм се включвала, но ще пиша някой друг път за нас...С 2 думи сме добре.
Виж целия пост
# 677
Орхид  Praynig , стискаме палци на Бобо
Виж целия пост
# 678
Орхид и от нас  Praynig
Вече четвърта седмица съм в къщи. Направо полудях Баткото с неговата ангина се видях в чудо. Три седмици се оправя и на тази вадихме трета сливица и аз 20 дена още в къщи.
Днес се съвзе и започна да се дразни със сестра си. Направо кошмар.
Виж целия пост
# 679
 Praynig Кураж майче , момчето ти е Боец откакто се е родил няма да се предаде и сега Praynig
Виж целия пост
# 680
 Praynig Praynig PraynigОрхид .Дано Бог е с вас Hug
Виж целия пост
# 681
Орхид, и тук стискам силни палци! Кураж!  Hug
Виж целия пост
# 682
Орхид, с теб сме и ще се молим Боби бързо да оздравява! Praynig
Бог да е с вас и да ви помага! Hug
Виж целия пост
# 683
Орхид, молим се за вас  Praynig  Дано Боян бързо да се оправя!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 684
Тони, миличка и ние се молим за вас. Както не веднъж съм ти казвала възхищавам ти се и се надявам това да е последното ви изпитание, защото много ви се насъбраха напоследък. Hug

Ако имаш нужда нещо знаеш, че сме насреща.
Виж целия пост
# 685
Орхид, прегръщам ви и много силно се моля всичко да се оправи. Но откъде се взе този минингит? Какво казват докторите? Целувки за Боян.
Виж целия пост
# 686

 ...... Рано е да се хвалим още, доста е тежко положението, но по-малко по-малко се подобрява.
 От 2 дни включиха нови АБ и се вижда ефект,температурите понамаляха, вече не се мъчи постоянно и преглъща слюнките - преди това с аспиратор ги смучеха. От вчера със сонда го захранвам с мляко и пюрета.
 Упоен е с е нещо,за да си почива и да не прави гърчове - за съжаление откакто сме в болницата ,след всяко набождане за вени  и почна да прави  Sad .......

 ще пиша пак като мога Hug

Това е цитат от пост на orhid от друга тема. Моля се за малкия Бобчо  Praynig!
Виж целия пост
# 687
Тони как сте ??? Praynig Praynig Praynig

Бюти,Зара е  на  нормална  детска - възрастовите  граници са от едногодишни до предучилищна
Галче ,започнах един  курс "Силни родители,силни деца" ,смяха ми  се  като  разказвах  за  нас, че  съм  все  още  любимата  играчка  на   дъщеря  си,но и  забелязвам че  ако  не и наредя на  какво  да  си  играе по някога  по 3 - 4  пъти  само  щуротии са  и  в  главата ,на детските  площадки  все още  не  иска  да  играе  с  други  деца,а  само  с  мен...

За  пореден  път от както се пренесахме тук Зара отново е болна Sad

Радост,Вени е страшна Heart Eyes
Виж целия пост
# 688
Здравейте,

ние сме вкъщи болни. Марина направи ангина и два-три дена вдигаше 39.6, та ми изкара акъла. СРП-то беше 78 като пуснахме кръв. Но с Аугументин се оправят нещата. Аз за пореден път синузит - нещо ми го няма имунитета хич.

Бобчо дано се оправя бързо  Peace
Виж целия пост
# 689
marvele, бързо да се оправяте с Марина.
Много е тъжно така да отвориш темата и само болни дечица. За Т Диди винаги вдига висока Т, така че като видя термометъра да показва над 38-38.5 давам температуропонижаващо, че иначе става някакъв ад Peace

Мая, толкова точно си описала поведението на Диди, направо едно към едно. Вчера й беше първия ден в детската градина тук и въобще не си играла с другите деца, иначе слушала. Тя и в яслата в България беше така, все лелите търсеше да се занимават с нея.
Аз затова се чудех дали си е от детето, или от възрастта. Може и някой друг да сподели по темата Wink

Бързо оздравяване на всички болни Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия