Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 52 879
  • 744
# 360
O, блазе ти ,Ангелино HugАз пък искам да съм на 30 ина километра от Търново,у наше село хубаво.Пък за Търново в неделя излях доволна доза адреналин ,гледайки във Фейсбука как се мята моя хубостник племенника с бънджи от Стамболовия мост #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 361
Благодаря ни всички, които ми отговориха. Весели празници!   bouquet
Виж целия пост
# 362
... Пък за Търново в неделя излях доволна доза адреналин ,гледайки във Фейсбука как се мята моя хубостник племенника с бънджи от Стамболовия мост #Crazy #Crazy

Твоят племенник не се ли страхува да не му се разместят знанията по анатомия ? ... Едно време , като четях по анатомия , биохимия и микробиология , направо ме беше страх да си мръдна главата ... Струваше ми се че ШЪ  вземИ да сЪ разбута крехката конструкция на напъханите в нея факти
Виж целия пост
# 363
Честито Благовещение и всекиму много благи вести в годината.



Стефи,да те ощастливява всеки ден твоето имениче и рождениче.  party023

Аше,честито лелинство.Да расте здрав и спокоен. baby

Дядо Хаджи,още безброй броеве на темата за хлебопекарните с настроение да изпишете.

Лори,Хаки,Анджи, много ви се радвам Hug

Делте, Редеми, Hug  HugБз,както винаги изчерпателна. smile3529  bouquet

Благодаря на всички за отправените пожелания.Днес имах доста работа,но деня беше хубав.
Виж целия пост
# 364
 Здравейте от Анталия!
 Пролетен бриз, нежна зеленина, усихнато слънце! Hug Какво повече да искам? Нека животът ви да е пълен с такива дни и да се сбъднат всички ваши мечти и желания, честит празник!
 Честит рожден и имен ден на щерката Стефина!  bouquet
 Честит рожден ден и на дедовия форум! За много 5 години! bowuu
  Аше, да е жив и здрав племенникът! Да расте с мама и с тати (така се пожелава тук!) Grinning
  Хаки, те твоите инспектори защо ходят поединично, а? Първият инспектор пита, защо се пие кафе без него! А? А? Ааааааа! Naughty Crazy Hug
  Бз_че, значи чакаш да замина и минаваш в действие! Пак ще има очна ставка! JoyHug Hug Hug
  Ай, ся докладвайте за 24 април! Кой, кога, как? Давайте да командироваме комитета по посрещане и настаняване! newsm78
  Прегръдки и целувки на всички останали момичета!   bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 365
Здравейте милички  Hug
От 4 години насам днес е най-щастливия ми ден/нощ/денонощие  Laughing
Да ви почерпя за здравето на Ивчо Пивчо Моливчо, по-известен като Бам-Бам.
Почерпката , разбира се, е тематична  Wink с любимите му "Cars".


И  по нещичко за пийване [img]
Виж целия пост
# 366
Суха Мащерка  
Hug Hug Hug Честит Рожден Ден!
Желая ти всеко твое желание и всяка твоя мечта да с епревърнат в реалност!
Бъди винаги щастлива и все така мила и усмихната
!

Виж целия пост
# 367


Честит рожден ден на Иво на Цвете.Нека е здрав,силен и умен за радост на мама и тате.



Честит рожден ден на суха мащерка

След всеки успех да има нов успех и една любов голяма


Виж целия пост
# 368
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАМ БАМ, С ПОЖЕЛАНИЕ ДА Е МНОГО ЗДРАВО И СРЕДНОПОСЛУШНО ДЕТЕ!!! smile3503
И понеже пожелах да е поне среднопослушно дете а за това е нужно поне за малко да приседне, да взема да му изпратя едно Лего-конструктор Wink
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЩЕРКЕЙЙЙЙЙЙ!!! newsm68

С пожелание за много, много усмивки и лИбоФФФФФ smile3503
Виж целия пост
# 369
АНЖДЕЕЕЙ Hug
КъдЯ си брЯЯЯЯ newsm78 Станала съм ранУ, че незнам кага ще звъннеш. Не, че все още не се мотам по пижамата Joy Дай нишан бе Джанъм Hug
Виж целия пост
# 370
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ - МАЩЕРКА и БАМ БАМ!!!




Мащерче, много здраве и успехи във всички останали сфери! Пожелавам ти страхотен ден! Hug

Цвети, да ти е жив и здрав Щурчо! Много усмивки и за трима ви!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 371
Добро утро HugЯ да видя аз HugКошарката се пълни с рожденици=овнета Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАМ=БАМ.ДА Е ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ,НЕКА ДЕТСТВОТО МУ МИНЕ В МНОГО ИГРИ И ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ  bouquet
мАЩЕРКЕ=ЗЕМЛЯЧКЕ HugДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,НЕКА ВСИЧКИ ТВОИ МЕЧТИ СЕ СБЪДНАТ,МНОГО ПРИЯТНИ МИГОВЕ Hug
Виж целия пост
# 372
О, колко много Овни! Да сте живи и здрави всички!
Цвете, да те радва много малкият динамит!

Инженере Мащеркова, желаем ви много радости, кабели, прежди и успех в училище! Simple Smile

За всички Овни в темата  и извън нея ( Герасим е след 5 дни Simple Smile) - Заблеяло ми агънце

Делте, ето обозначавам се !  Hug HugТова, което мишките го мислели, котките го разваляли. Нашата среща в Търново се отложи за 2 часа , т.е. от тук ще тръгнем много късно , та не знам дали ще съвтаксаме да се видим. Хотелът ни обаче е в гръцката махала, доколкото разбирам, та поне едно фюююют мога да свирна да пием кафе /чай/бира/....

Ох, Хаджи, 5 години хляб месите? Пък аз си мислех,че съм професионалистка ( почти), като съм се справяла без помощта на БГ-Мамма...Много още да творите!

Успешен ден на всички !!!
Виж целия пост
# 373
АНДЖЕ Hug
А аз вече облечена, нарисувана и готова за срещата Joy Казваш да взема да приготвя обяда тогава на мъжовете и да не се каня да те видя скоро newsm78 Хайде отивам най-прекрасна във куФнята и я мятам тогава. А Гръцката мААла е да наЩтЪ Турската, така, че ще долетя аз със вълшебното килимчИ smile3521 Ти самУ сФирнИ Hug
Точно на границата на двете мААли е ТурскиЬО ресторат, така, че може да го отбележим я със чай, я със кюнефе smile3503
Виж целия пост
# 374
 Embarassed
 Embarassed
 Embarassed

Приятели много благодаря за пожеланията  Heart Eyes
Рожденният ми ден е утре  Hug Тогава ще почерпя  Hug

Цвете, Честит Рожден Ден на Ивчо !
Пожелавам ти да расте буйно и силно дете.
Нека да те дарява с повече и по-силни щастливи моменти!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия