Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 52 879
  • 744
# 375
Фюююют, аз като едно птиченце да долетя пак при вас.

Наш Теодор си има вече български паспорт, официален, от стария тип  Joy

Сутринта рано-рано ранила мама му, та се метнала на ферибота, преплувала Босфора и бам у консулството та му го вземала.  Mr. Green

Я да ви видя сега вий какво сте се раздумали тъдява...

Цвете, ще има ли детско парти за рожденника? Сподели как го организирате, че аз съм много боса по тази част.

Аааа, на Мащерката Денят бил утре  Blush Е, нищо, тази година двойно повече виртуални китки ще получиш  Hug Я кажи какво си решила да приготвиш за почерпка утре, че от сега да се заоблизваме  Crazy

Анджито и Делтата я мътят някаква бирена-кюнефяна май, но да внимават, че след 7 дни идвам да ги проконтролирам и аз  Whistling какви ги пият и ядат в турската кръчма!

А останалите варналийки се скатават тихо и кротно и никой и дума не обелва за очна ставка около Великден  Crazy аааа, къде сте бре момички??? Crossing Arms

Дедо, реши ли какво ще е менюто за празниците или е рано още?

Пък дружина, да ви обадя на ушенце  Outta Joint, нашите европейки-стамбулийки се събират тайно по две по три и само клю-клю до зори, пък иначе ги е страх да стъпят на азиатска земя  Mr. Green щото тукашните пидета са много примамливи и трудно се пази талия с тях Flutter   chef bowuu

Айде до скоро, че в наше село веселбата тепърва предстои...


Виж целия пост
# 376
ДЖОРДЕ Hug
И тебе тЪ чакам както и АнджетУ. Със тебе даже ще се виждамИ и за повече времИ. И за Великден същУ Hug Трябва да дойда аз и на Азиатска землЯ, не че не съм била там, но пък вече си имам другарче от там- Ти Hug
Виж целия пост
# 377
Добър ви ден Heart Eyes
Джорди,вие сте герои HugНе се тревожи=и моя паспорт е от старите.Нема страшно=все ще се фръцкаме по свето Mr. Green JoyОле като си помисля ,че ме чакат същите галимации за паспорта на дъщеря ми ме обхваща тих ужас #CrazyПък за пидета по азиатската част хич не бери грижа,то вече туй дето се нарича талия отдавна го няма по  мен Mr. Green ooooh!
... Пък за Търново в неделя излях доволна доза адреналин ,гледайки във Фейсбука как се мята моя хубостник племенника с бънджи от Стамболовия мост #Crazy #Crazy

Твоят племенник не се ли страхува да не му се разместят знанията по анатомия ? ... Едно време , като четях по анатомия , биохимия и микробиология , направо ме беше страх да си мръдна главата ... Струваше ми се че ШЪ  вземИ да сЪ разбута крехката конструкция на напъханите в нея факти
Лоре душа ,то днескашното поколение едно такова странно.Ние навремето се радвахме ако можехме да прескочим до Булмедика и да разгледаме изложбата.Тя и програмата им по=чалната=кости,мускули,стави,нерви абе всичко накуп #Crazy
Казваш ,за биохимия ,анатомия.Ама май забряваш =ако си завършила Варненската медицина за чудото наречено Пролет РусеВА И БЕЗКРАЙНО ВАЖНИЯ ПРЕДМЕТ социална хигиена Sick #Crazy SickСякаш беше от изключителна важност да запомним колко цола трябва да бъде крушката в болничната тоалетна или колко дълъг трябва да бъде молива на първокласника.За жалост тез неща никъде не ми послужиха.
Виж целия пост
# 378
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО !                                                                    

Цвете , да ти е жив и здрав малкият сладък рожденник , все така да пълни с радост живота ти !  
Джорди , и Тео вече е голям и много важен - с ПАСПОРТ ! ... Да ви е честито и със здраве да си пътешествате по света и у нас ! ... А в паспорта има ли снимка на Тео , гледа ли сериозно на нея ? ... Трябваше да сложите онази , със слушалките , дето е ухилен до уши !  Grinning
Много се радвам , че ще се видим  Hug Ще ти напиша на лични телефона си . Ние между 1 и 7-8 ще сме на гости на наши приятели в Смолян , но после съм на линия .
Хаки , значи , по сегашната програма , доФтурите не си губят времето , а директно се залавят с топографската анатомия ...
Не знам , по-добре ли е това   newsm78 ... А пък от социалната хигиена нямам почти никакви спомени ... Понеже по време на лекциите и упражненията , най-голямата ми грижа беше да държа очите си отворени , да не заспя права и да не се прозявам прекалено често   ... Понеже ми беше многУ интересна тази , а и другите подобни дисциплини ( хигиена , статистика , санитарна защита и т.н. )  Mr. Green Да не говорим за идеологическите дисциплини ... На теб поне те сигурно са ти били спестени ... Аз си спомням микробиологията и биохимията , понеже чувството за невъзможност да натъпча нещо като телефонен указател в главата си , което имах докато готвех изпитите е незабравимо ... и кошмарно
Виж целия пост
# 379
Здрасти, Банда!

героите са уморени и ще скачаме по леглата, но вместо чаша топло мляко рекох да надникна пак тъдява:blush:

Лори, мерси за пожеланията. Има и снимка, на нея гледа като "хванат в храстите" с едни ококорени очички  Shocked, ей така точно  hahaha пък онази със слушалките (за справка ФБ) ми е най-любима и на мен, но нали има изискване да му се вижда че има цели две уши  ooooh!

Хаки, да те успокоя, не е сложна процедурата. стига да има свидетелство за раждане и един родител с българско гражданство. другото са подробности. по-сериозно, ако искаш питай на лични  Hug

Делтич, първо аз да се завърна на варненска, пък после и ти заповядай на азиатска! Ще те разведа по де що пидеджийници знам!  bouquet

Весела събота и неделя на всички!

Виж целия пост
# 380
Тсве_те, честит рожден ден на Иво!!![/size] Да е жив и здрав на мама и тате и нека да е все така жизнен и весел! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 381
Благодаря на всички за милите пожелания  Hug Hug Hug Детският рожден ден свърши преди броени минути  Laughing Rolling Eyes Големият герой сладко спинка баща му сгушен до него, изморен, че лудя повече и от децата, а аз да ви посетя, че не мога да заспя спокойно иначе.

Джорди днес (т.е. вече вчера ) празнувахме с приятелчетата на Иво и с родителите им. От три години сме си харесали едно заведение и все в него си организараме рожденните дни. Тази година не  извиках клоун, че рожденника не искаше. Иначе купувам много балони свирки, конфети, в самото заведение има детски кът и децата щуреят. Едната година такъв бой с топки стана, че се чудя как не ни изгониха  Laughing Ама да не си помислите,ч е малките го спретнаха. Те се оттеглиха по сапаретата и наблюдаваха лудите си родители  Rolling Eyes
Тази година рижденият ден премина много спокойно. Това малко ме тажъва, защото осъзнавам Иво колко бързо расте. Сам си избра тортата, украсата, сам подбра гостите и нищо не беше изненада за него на партито. А моналите години ахваше пред всеки гост и като си видеше тортата изпадаше в еуфория. Сега сякаш наблюдаваш възрастен който е подготвил, организирал всичко и се наслаждава на гостите си тихо и спокойно. Порасналото ми момче май се кротна  Hug
Утре ще кача снимки и ще покажа

Виж целия пост
# 382
А сега да кажа и да си призная как подведох всички в темата  Embarassed
Суха Мащерка има днес рожден ден, но защо ми се е запечатало, че с Иво са на една и съща дата родени не знам.
Та така
Честит Рожден Ден мила Айля!!!
Бъди като тревата- изправяй се когато те газят!
Бъди като кокичетото- намирай уют и топлина, дори в снега!
Бъди като звездите- близка и далечна,
Даряваща Любов и Светлина!

Виж целия пост
# 383
Добро утро ,мили приятели HugМащерке,ЧРД,Много здраве ,любов и късмет Hug Hug
Днес е Лазаровден http://www.dnes.bg/bulgaria/2010/03/27/lazarovden-ot-dnes-momich … stavat-jeni.88445.На всички именици здраве и щастие Hug
Виж целия пост
# 384
Скъпа МАЩЕРКЕ ,      
в този чудесен ден от сърце ти пожелавам прекрасно настроение и всички блага на този свят !!!
Да се радваш на пролетта ,
да отправяш взор към далечни хоризонти ,
и да се усмихваш на звездите и луната .
Да посрещаш изгревите , да изпращаш залезите ,
да вдишваш тънкия аромат на свободата
и да се вслушваш в шепота на листата .
Да вдигнеш тост за искрените чувства .
А ако пролетен дъжд заръми ,
без да се криеш , да изтичаш навън
и с радост да посрещнеш сребърните капки .
Да мечтаеш , да обичаш , да се надяваш ,
да се смееш , да плачеш , да мислиш
и само малко,    понякога да тъгуваш ...
Да тичаш , да твориш , да въздишаш , да си спомняш ,
да се стремиш , да вярваш , да чакаш
и просто ДА ЖИВЕЕШ ...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , мила !!!

Скъпи дружки , бъдете всички весели , щастливи и красиви на днешния пролетен празник !  

От инфото на Хакито :
В народната традиция денят е свързан с обичая лазаруване. Денят е празник на  нивите, пасбищата и горите, но и празник на момичетата...След като лазаруват, те вече могат публично да се момеят - да се обличат и държат така, че да ги харесват мъжете, да имат любим, да се омъжват.

Както разбирам , Лазаровден е народният еквивалент на откриването на сезона на баловете и представянето на достатъчно порасналите благородни девици в обществото    , при аристократите   Mr. Green

Виж целия пост
# 385
Много ви благодаря   bouquet
Както обещах почерпката  Heart Eyes

Баница Wink



Сладкиша на Шоколадова Хапка (a.k.a Sladka hapka)   bouquet



И за любителите на кокос една беличка тортичка



Бз Честит Рожден Ден на съпругът ти!   bouquet

Хубав ден на всички  Blush

Виж целия пост
# 386
Добър ден от летящият холандец!
Делте, Heart Eyes дължа ти едно огромно извинение ,че не можахме да се видим! Пък и Пинето сигурно се е била изкъпала заради моето височайшо присъствие в морската столица. Mr. Green... но моля ви, може ли някой да ми отговори, защо участъка от пътя преди Варна се нарича магистрала? И кой е отговорен за разбития път? И ако на нас с тежкия Мерцедес ни се размина с малко, трябва да ви кажа,че на връщане бяхме свидетели на поне пет (5!) коли с триъгълници, т.е. пострадали от състоянието на пътя, слава Богу,че жертви очевидно нямаше. Та така, кака ви прилетя много късно вечерта у Варна, сутринта биде изритана безжалостно в ранни зори да си изпраща единоначалието на самальота и - воала - пише си вече от офиса...
Делте, другия път идвам нарочно и с потвърдена уговорка!!! Hug

Забелязвам концентрация на Овни в темата...и господин БЗ-ев се нареди между тях...БЗ, трябва да ти кажа,че моите синове са раждани в комбинация Лъв - Овен и са неразрушим съюз към момента! Лъвът ( си мисли , че) командори, Овена ( се прави,че) изпълнява , а майка им междувременно прави гофрети ! Simple Smile

Виж целия пост
# 387
От ранна утрин бях окъпана и следях темата тук, както и фейсбук за подсвирване. Разбира се, бях надушила от предния ден още, че няма да я бъде тази, усетих, че ще си заета Анджи. ама нищо, ще чакам търпеливо друг път.

А, магистралата  Tired  то не е от скоро. Ние й викаме 'шкурката'.
Виж целия пост
# 388
Добрутро тайфата  Crazy Mr. Green Laughing Wink Hug Hug Hug

След кратко отсъствие пак с/м на линия  Mr. Green ...



Аше - честита ви рожба в дома Hug Praynig Heart Eyes ! Знам,че си прекрасна леля, нал' тъй Hug



Цвете - злато, с голямо извинение поднасям поздравите по лсучай рождения ден на сладкия и палав БамБам. .. както винаги освен жив и здрав, му пожелавам и да е СРЕДНО ПОСЛУШЕН Mr. Green Crazy Laughing... ми тъй де, той БамБам ли е или не !!!(а аз знаех за рождения ден на Мащерката , нЕма как да заборавя, че е днес Whistling Flutter)



Мащерке прекрасна, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН, МОМИЧЕ МАРИ ХУБАВО ! Да си жива и здрава ! Много щастие, успехи и позитивни хора ти орисвам сега и винаги ! Наздраве !

**
(Да хубав ден е 27 март ... все  хубави поводи .. ей мояT рожденик търчи с наследницата си и се гонят с едни балони hahaha Joy Mr. Green ...)



Мисти - да бе , да аз съм отишла на проверка, а ти не изтърчали след мен на друга проверка Whistling Mr. Green Laughing Wink Hug, а ,а а... кажи и Хаки Hug Wink ....




Лорич - за завиждане сме .... чоBек като намери хора на един фреканс емоцинално и душевно е хубаво да се контролират от време на време. Хайде и ти насам ела , че да те включим в групата c проверките Whistling Heart Eyes Laughing Wink Hug



Джорде - гледай сега , как ни топи тука ... ми ние и към теб щяхме да додим, ама на умишлено поръча лошо време и не успяхме ... нищо ние тука мислим позитивно и ша ти довтасаме и на пидета и лахмаджуни и симити и на всичкото Истанбулска азиатска кухня Crazy Whistling Mr. Green



дЕДОУ - като казах кухня,честито ви 5 годишно хлебопроизводcTво още 5х5  Hug Wink.... тамам ма .... Как си що си ... я кажи фнучката как е  Mr. Green Laughing ?



Ange - xapeca Mu ToBa c leo-To u OBHeTo ... u npu Hac e Taka, aMa noHяkoгa e HaoбpaTHo  hahaha Whistling Mr. Green Crazy



Така сега да си додем на думата: ДРУГАРЮ И ДРУГАРКИ: КОЙ ще идва на СРЕЩАТА НА 24.04. СЪБОТА в Емиргян Парк? Една част от народОт биде проверен телефенно, ама пак да си питам ... кажете да знаем как да се ориентираме с транспортирането(като БГ тайфа тук са с предимство разбира се !), също така ако някой има нужда от помощ с резервации за хотел да свирка (Мистик, Хаки и аз питаме таз питанка .. а не се свенете Mr. Green Laughing Hug). И така БГ групата дайте знак както се казва hahaha Joy Whistling Crazy Mr. Green Party Wink Hug




Желая на всички само усмивки... целувки ....и разходки в тази страхотна събота ... времето е прекрасно (миналата седмция се вдигна до над 20, ама после кой завдия да си каже, та падна до 8 на др.ден,a  hahaha Joy Whistling Mr. Green...)


Виж целия пост
# 389
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЩЕРКЕЙЙЙ!!! ЖИВА, ЗДРАВА, ВИНАГИ МНОГО, АМА МНОГО УСМИХНАТА И МНОГО КРАСИВА newsm10
И НА БЗ-ОВОТО МЪЖ. ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВА БЗ-ЧЕ И МНОГу, МНОГу ДА Тъ СЛУШъ smile3521
Много Овни станахмИ, многУ нЯщУ ейййййй #Crazy
АНДЖЕ Hug
Аз вчера цял ден бях на stand by- като се облякох за излизане във 10 часа преди обяда, та така си останах до 19 часЪ дЪ чакЪм rotfImao Ама кО да праЙш- не ни било писанУ сИга. ХаДи другия път шЪ кажИм.
КВи магистрали бе, във България нама магистрали, само шкурки както казва Пинето. ИначИ данъци и винетки плащамИ #2gunfire Ега ти АврУпейската дъражава. Да ни карат да се срамуваме от чужденците. Не сЪ наядоха тия беее, сякаш имат по няколко шкембета #Cussing out
Ей, тъй, сме чакали ние със Пинето нещастни, да знаех поне на нея да се обяда, че да идем да я почерпя нея поне. Е и днеска на една аверка обещах да се видим. Звъня на мобилен, звъня на стационарен. Няма я а се бяхме уговирили за днеска да се видим, че и тя хваща пътя за странство. И заради това отказах вчера на Редеми да се видя със нея rotfImao newsm45
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия