Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 52 879
  • 744
# 390
А за магистралите  и аз съм пас ... шофирам от доста време (10 години), научих се в NY ('дето е майка си и баща си), карала с/м в 5 държави, само в БГ все още нИКОГА не съм се престрашавала .. къде заради пътя, къде заради лудите на пътя Thinking Whistling Outta Joint


Делте, ша cлуша, къде ша иде  hahaha Joy... той може да е рогат, ама аз съм опашата Mr. Green Whistling Crazy Flutter ... нЕка му е ... Joy Joy


Пине - изкъпа се в крaйна сметка , а  Mr. Green Wink ...

Виж целия пост
# 391
[color=blueБЗ ,Честит ти рожденик.Да е жив и здрав и още най =малко 200 години да посрещате рождени дни заедно.Да честитя виртуално и на зет си рождения му ден. [/color][/b]Добре става тъй=няма за помнене много дати Mr. Green  Че то старост=нерадост Hug Mr. Green
А и Хапка ли има рожден ден newsm78
Бз ,както говорихме,на 24 работя 12 часово дежурство,обаче на 25 да сме на закуска в Пиер Лоти.Как ви се струва Hug


Виж целия пост
# 392
БЗ- Hug
Аз спрях да шофирам заради лудите на пътя, а то сега и да искам да се кача да карам, колата ми ще се катурне във дупката която е пред блока ни. Ама не е само тя, наоколо е все едно са ни бонбандирвали #Cussing out
Отивам да лапам пица, Бате я поръча, че аз бях на фризьор да си боядисам побелялата куфалница . Нямах време за готвене, че други домакински задУлжения имах освен това.
Хайде отивам да напълня тумбака и да ударя едно вино. НАЗДРАВиииии Drunk
Виж целия пост
# 393
BZ, гледаш ли какво става - ако не друго, действам хигиенизиращо на групата!
Варненките, наистина ,много моля да бъда извинена! Много ми се виждаше с вас!

Дали бих могла да ви омилостивя с една-две снимки от Търново? Тъкмо ще създам и настроение за празника!






- i кака ви собственокрачно пред Алма Матер.

Хубав ден на сичкото тайфа!
Виж целия пост
# 394
 
Бизи , наздраве за любимия рожденник !

Да е жив и здрав , много да те обича и въобще да не те ядосва !

Ама вий ли сте били тез` прекрасни контрольори ?! ... Божке-е-е ...   hahaha  хич мЪ няма   ... Ами то , затъ , толкоз съм психотравматизирана , че като чуя думата контрольори - блокирам  Joy ... Е , кой и кой бяхте на проверка на доктор Хаки ? ... Констатирахте ли нарушения на емоционалния и комфорт и нужда от санкции ?  Mr. Green

Анджи , аз в петък съм на работа до 18 часа , ама пак сЪ ослушвах де ... ако организирате сбирка след тоя час да забегна за малко с вас  Grinning
Ти пътищата остави ... Нашият град е най-красив през нощта ... страхотно осветен ... дупките не ти правят впечатление хич  Mr. Green
Снимките от Търново са страхотни !  

Пине , на новия ти аватар да не би да си самата ти , прелестна , след поредното къпане ?  

Мащерке , личи , че на рождения ден , кулинарният ти талант е във върхова форма ! ... Все така !  
Виж целия пост
# 395
не съм си у нас и пиша от чуждо място - затова само 2 думи:

Делте, мерси, кака, ако за мен честитиш. Ще си го прихвана на рождения ден (който е на 1 май)  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 396
ХАПЧИЦЕ, Hug
сЮФсем сЪ изхумих, да мЪ прУщаваш.  Joy  Heart Eyes Пак щЪ пУздравявам, това поне го обичам Hug
Виж целия пост
# 397
Мащерке, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Да е здрав, щастлив, успешен и хузурлу (друга дума не намерих Hug) животът ти винаги! Hug

Бз'кеееее, скъпа,  ЧРД НА СЪКРОВИШЕТО!!!!!    Hug Hug Hug
Много здраве (да не яде много лютиво! Joy), да пътува умерено, много да те обича и слуша!  bouquet
Виж целия пост
# 398
Днес е Цветница.
Да са живи и здрави всички Цветета, Цветанки,Маргаритки, Теменужки, Нилюфери и изобщо всичко,които по някакъв начин е свързано с цветята!
С огромно удивление прочитам  нещо в статията на Уикипедия,моля ви и вас да видите,дали не ме лъжат очите, но до Фидан какво е написано???
Виж целия пост
# 399
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС !

Да почерпя и аз. Моята внучка има днес имен ден. Баба хаджийка отново и направи любимите и бонбони с морковите (цяла тава има само за нея).

Виж целия пост
# 400
Честита Цетница  Честит имен ден всички с име на цвете



Честито и на дядовата внучка.Да е здрава и игрива,умна и щастлива.

Виж целия пост
# 401
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА И ДЕДО. ТОЗИ ПРАЗНИК ГО ИМАМ ЗА ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖЕНИ НЕЗАВИСИМО, ДАЛИ НОСЯТ ИМЕНА НА ЦВЕТЯ. НИЕ ПРОСТО ВСИЧКИ СМЕ ЦВЕТЯ!!!,

Честит празник на Дедовата внучкааа newsm68
Специален, Честит Празник на нашата Спасунчо, че тя на китките живот дава и сред тях жЮвеЙ newsm68 Hug
Виж целия пост
# 402
честит празник на всички пролетни цветя в темата ни и на нашите именници анже, хапка, снежи,дедовата внучка,цвете/и честит рожден ден на малкия ивчо от мен със закъснение/

да не забравя и рожденния ден  на суха мащерка и на бз-ната половинка   bouquet  bouquet

и моята сестрьонка днес е именичка, та и лелчето ми  Hug  bouquet

да не забравим и днес,  че часът на Земята http://www.earthhour.org/

на всички пътуващи леко и безаварийно пътуване  Hug Praynig  bouquet

весел,слънчев, ползотворен и усмихнат ден  желая на всички пролетни цветя в  Hug  bouquetтемичката ни

Виж целия пост
# 403
МИРАМИЛКИЧ Hug
Тука вчера загасяхме ламБитИ заради земЛятЪ. Там по вас гасихте същу, знам аааааз smile3521
Виж целия пост
# 404
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАШИТЕ ЦВЕТЯ - внучката на дядо хаджия , Селин-Ирис на Хаки , Сладка хапка , Цвете , Анджи  




Сърдечни поздрави и пожелания за здраве и късмет за любимите ви цветя и за всички вас !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия