Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 52 879
  • 744
# 465
Я да ги преброим=Мирамила,Делта ,Герасим,Ивчо =Моливчо,моя милост.Кой  още е в кошарата Mr. Green
Виж целия пост
# 466
Да ти е жив и здрав Герко, Анджи! Все така талантлив и окрилен да бъде!


за него един скромен подарък


а това е за теб


а ти нали щеше да разказваш как си го родила?
Виж целия пост
# 467
СКЪПА, СКЪПА ДЕЛТИЧКЕ!!!
 smile3501  love001 newsm59  love001 smile3501

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

Желая ти много много здраве, душевно спокойствие и сила, да си все така оптимистична и извор на вдъхновение за любовта на половинката, добра майка на благодарен син и весела бабка на внуците си!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЕСТРО ГЕРАСИМ!!!
 smile3525  ura smile3510  ura smile3525
Да е здрав, щастлив, и умен син, добър и всеотдаен брат, да расте в задружно семейство!!!
Виж целия пост
# 468
Честит рожден ден, Делте!

Честит рожден ден, Герасим!
Виж целия пост
# 469
Ох, Мирамила, как да не сме на тази вълна?!?! Че и нови модели имало!!! Питаш ли ми душицата?! Всички приятели са осведомени какво трябва да купуват, освен Бакуганите има и нещо, което се казва батълстрайк и до вчера не знаех какво е това...
Виж целия пост
# 470
анж много добре те разбирам  Twisted Evil аз като се запътвам към бг и питам моите племенници какво искате да ви донеса и при споменаването на "желанието" разбирам, че няма да мога да го произнеса това в магазина та моля майка им да ми намери картинка с "желанието" в нета та да се ориентирам по-лесно в магазина  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 471
ДЕЛТА Честит Рожден Ден!
С пожелание за всичко най-хубаво, пролетно и цветно! По-шарени дни и повечко щастливи моменти! Весел празник!
 Hug


Честит Рожден Ден и на Герасим!
Анджи, пожелавам му ината течащ във вените му никога да не му изневерява!  Laughing

Виж целия пост
# 472
 Hug На мойта съгражданка в днешния ден-
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes                                                любов и наздраве! Честит рожден ден!!!
Hug Hug
Мила Делте -да си жива и здрава все така романтична и ведра натура! Да те слушат много мъжете ти!  newsm51 newsm59 newsm59
 
На Герасимчо-честит рожден ден ! Да расте все така талантлив любознателен да слуша батко и да радва мама и тати! Весела игра със всички разновидности Бакуганчовци и производните им! Mr. Green Laughing Wink newsm59 nbirthday bdbaloni
Виж целия пост
# 473
MIRAMILA, MISTIK, PINA, СУХА МАЩЕРКА,REDEMI!!! БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!!! newsm20
Виж целия пост
# 474
Да почерпим рождениците и гостите с баклава вместо със следобедно кафе Hug
Виж целия пост
# 475
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ДЕЛТИЧКЕ !!!   Бъди здрава и все така хубава и весела !



Анджи , ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МИЛИЯТ РОЖДЕННИК ! Да порасте умен , силен и добър , за радост и гордост на всички , които го обичат !  

              
     
Виж целия пост
# 476
           СКЪПА ДЕЛТА,
                  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
         БЪДИ ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА,МНОГО ОБИЧАНА!!!


                     

             



               АНДЖИ,
           ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СЛЪНЧИЦЕТО!!!
ДА Е МНОГО ЩАСТЛИВ,ДА ИМА УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ,МНОГО ДО ВИ СЛУША И РАДВА!!!



                   

                 
Виж целия пост
# 477
Альоoooo ОВНЕТАТА ... как сте - що сте ... Рожденичката и мaйкaтa на рожденика бидОха поздравeHи безжично Mr. Green, ама сега и тук да си кажа  Party Crazy Hug:







ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ДЕЛТЕ !

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СИН на Аngе !


Да сте живи и здрави Praynig !



И на двамата пожелавам щури моменти със семействата ! Игри, танци, веселби  Mr. Green Party Crazy!

Н а з д р а в е   Hug Hug Hug  !







А останалите зодии как са ... рогатите ги оправихме ... почти ... има още няколко рожденика Whistling Mr. Green Laughing Wink



Днес тук беше приказно времето ... до по-късно може би,може би ла ла ла .... Mr. Green Laughing Grinning Hug


Виж целия пост
# 478
Бързам, докато не е изтекъл този хубав ден  Wink
Делте, Честит Рожден Ден! Бъди много многоооо весела и нека все така огряваш темичката ни и живота на любимите си мъжете! Ти си истинско слънчице и дано има повече хора като теб! ! Желая ти много здраве и късмет, щастие и сбъднати мечти!


Анджи, честит ти малък-голям рожденник! Да ви е жив и здрав и многооо палав, че палаво дете- здраво дете! Много здраве и късмет! Безгрижно детство и много веселие и игри му желая!


Виж целия пост
# 479
ЛОРЧЕ, АНИ, БЪЗЧЕ, ЦВЕТЕНЦЕ И НА ВАС ОТ СЪРЦЕ БЛАГОДАРЯ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ СИЛНуууууу!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия