Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 52 879
  • 744
# 450
 Hug Hug Hug newsm51


За всички мои приятелки и Геджеманки- с любов![/size
 Делте Hug ще ти пиша на лични! Целувки на всички от слънчева Варна!

Не са ли великолепни?! Аа да си кажа нищо че не ма пита никой ама в момента Кисело -Зеуева манджа с месце се пече във фурната  Mr. Green Joy Wink Laughing за награда не знам дали ще остане щото довечера е много важна нощ за моите мъже полуфинала на Ман Юнайтед- а познайте от първи път аз за кого ша викам? Wink Party Mr. Green Ми за Байерн Мюнхен естествено!!! Mr. Green Joy Wink Hug Hug
Виж целия пост
# 451
Бебокът е същински миниатюрен Халит Ергинч  , нали ?!  Grinning
Виж целия пост
# 452
Много са сладки.Редеми smile3525

Да,Лорче,от сега си личи приликата.
Виж целия пост
# 453
Мили приятелки , в тази чудна пролетна вечер много искам да ви поздравя с това клипче , което ми показа моят син и много ми хареса  Hug
Виж целия пост
# 454
РЕДЕМИИИИ Hug
От къде я изкопа тая убава снимка брЯЯЯЯЯ. СтраОтни сладурчовци саааааа newsm10 ДобрЯ, чакам да пишеш. И у нас се гледат мачове обаче без мене. Мразя ги щото баща ми ме е помъкнал на крехката бебешка възрОст от 2 годинки и половина по игрищата. #2gunfire
Гледам снимката на сладурчовците и се питам- Боже, Божееей, кога ДеванетУ беша такава бубулечкааааа...... А то Диването е набор на красивата мама на това бубулече Grinning
Виж целия пост
# 455
ДЕЛТИИИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА!!!




Много здраве, пълна къща и живот изтъкан само от хубави емоции!!!
Виж целия пост
# 456
Делтич, честит рожден ден!!!

Много емоции, пътешествия и здраве ти желая! Букет ? Я си набери сама ! Grinning Grinning  bouquet Hug

A като се наспя и ми мине ,ще ви разкажа ка на същия този ден преди 8 години се роди лицето Герасим Костадинов...И ще почерпя де.
Виж целия пост
# 457
Честит рожден ден Делта.




Пожелавам ти дълъг живот изпълнен с радости,богатство и любов.
Виж целия пост
# 458
Честит рожден ден на Герасим.Нека е здрав,умен и смел.



Анджи,за щастливия ден поздрав от мен.

Виж целия пост
# 459
Делте,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Hug Hug HugДА СИ ЗДРАВА ,ВСЕ ТАКА ХУБАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА.НЕ ЗАГУБВАЙ НИКОГА БОДРИЯ СИ ДУХ И ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНИЕ Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 460
ГЕРКО,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ Hug HugИ ДА НАРИСУВАШ ОЩЕ МНОГО КАРТИНИ  bouquet
Виж целия пост
# 461
Оле, оле, оле момичетаааа, Благодаря виииии. НЪпраУ мЪ рЪзплакватИ по сутринитеее, ама напраУ newsm68 Аз съм една рУмЪнтична душа и таквиЗи нИща много ми влияят ревливУ....
На моята тайфа бих  предложила такава сафра но не виртуална. Дай Боже да се видим- но не казвам един ден, а във скоро време Hug


ДЖОРДЕЕЕЙ, АНДЖЕЙЙЙ,СПАСУНЧОООУ, ХАКИИИИ- БЛАГОДАРЯ ВИИИИ!!! newsm68
Виж целия пост
# 462
НА ГЕРАСИМ ТОВА ЧУДЕСНО ДЕТЕ, ПАРДОН МОМЧЕ ДА НЕ Мъ БИЙ, МУ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И ДА РАСТЕ УМНО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА СИ И ТАТЕ СИ. И НЕ САМО ЗА ТЯХ АМА И ДА РАДВА ДРУЖИНА РОСНА КИТКА, ЧЕ ЕДНО ОТ ДЕЦАТА И Е ГОРДОСТ  ЗА РЕДИЦИТЕ НА НАШАТА ДРУЖИНА  ДАВАЙ НОВИ РИСУНКИ ГЕРАСИМЕЕЕЕЕ!!!
Виж целия пост
# 463
Тъъъъъй, станах , попогледнах на света с малко по-свежи очи , и да почерпя сега за нашето Овне, че като ви знам, няма да си тръгнете, докато не ми изядете тортата . Simple Smile



Свеж и успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 464
ДЕЛТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet bdbaloni happy bd hbdtu

Желая ти време за щастие, време за любов, време за промяна, време за наслада, време за мечти, време да опиташ от всички сладости на света и .... човек, с когото да ги споделиш! Честит рожден ден още веднъж Делта!   bigdance2 newsm59 Tada



честит рожден ден и на малкия ни художник в темата ГЕРАСИМ  bigdance2 newsm67  ura

да расте здраво, безгрижно, весело и изпълнено  с мечти дете за радост на мама и тате

не знам дали сте на тази вълна  Embarassed Rolling Eyes

ама много овнета сме се събрали бее  Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия