True Blood(Истинска кръв)-Цирка няма спирка- 16 тема

  • 15 692
  • 728
# 615
Виж тебе не би те скрил за нищо на света, ами щеше да се фръцка с таз балканска хубост дет` му е оказала честта да докосне сърцето й  newsm53 А-а, ко ши кажете? Егати пръстите дет` имам-да сътворят таквоз нещо тц-тц-тц... Wink

Мдаааа,много точно казано Mr. Green
Виж целия пост
# 616
Йо,йо де сте биии?
Да не турим бележка:Цирка е в отпуска.

Ой,станала скука.
Зиска сама си кукука тука.
Виж целия пост
# 617
Йо,йо де сте биии?
Да не турим бележка:Цирка е в отпуска.

Не,не "в отпуска" ,а в "обедна почивка"  Wink
Виж целия пост
# 618
Йо,йо де сте биии?
Да не турим бележка:Цирка е в отпуска.

Не,не "в отпуска" ,а в "обедна почивка"  Wink

 hahaha Или в санитарен полуден. А може и стока да получаваме, под формата на сигнали от Кораба-майка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 619
Йо,йо де сте биии?
Да не турим бележка:Цирка е в отпуска.

Не,не "в отпуска" ,а в "обедна почивка"  Wink

 hahaha Или в санитарен полуден. А може и стока да получаваме, под формата на сигнали от Кораба-майка  Rolling Eyes
Ба,тя стоката си иде сама непркъснато няма нужда от почивка.
То аз факсове получавам и докат пишам би.
Не ме й чакат да изляза от тоалетната,хихи.
Виж целия пост
# 620
Ба,тя стоката си иде сама непркъснато няма нужда от почивка.
То аз факсове получавам и докат пишам би.
Не ме й чакат да изляза от тоалетната,хихи.

 Mr. Green Права си за стоката. А за факсовете...не знам кво да ти кажа, аз дотам още не съм стигнала, карам на пряката линия  hahaha
Виж целия пост
# 621
Mr. Green Права си за стоката. А за факсовете...не знам кво да ти кажа, аз дотам още не съм стигнала, карам на пряката линия  hahaha
hahaha hahaha Говори Биг Майка:Пуци,застани до сифоня за да чуеш съобщението.
И нимавай,че до 5 мин. то ще се саоунищожи.
Биг Мама казва Пуци да изиграе един казачок по терлици. Mr. Green
Виж целия пост
# 622
Mr. Green Права си за стоката. А за факсовете...не знам кво да ти кажа, аз дотам още не съм стигнала, карам на пряката линия  hahaha
hahaha hahaha Говори Биг Майка:Пуци,застани до сифоня за да чуеш съобщението.
И нимавай,че до 5 мин. то ще се саоунищожи.
Биг Мама казва Пуци да изиграе един казачок по терлици. Mr. Green

Съобщението чуто, захващам се да рипам!  newsm57  Joy Па ти ако щеш поглеж през сифона дали ше мойш да ми видиш изпълнението.
Виж целия пост
# 623
 hahaha А аз ще пея:
Калинка Калинка Калинка мая...
Виж целия пост
# 624
hahaha А аз ще пея:
Калинка Калинка Калинка мая...

 Joy Така е, без музика не върви...
Виж целия пост
# 625
Би Пуци,поглеждах перз сифоня ма нищо се невиди.
Шъ та замоля да светнеш лампата,че така на тъмно може и ти да се контузиш би. Mr. Green
После ако искаш няко да те чуе требе да лупаш с патерицата по сифиня.
Виж целия пост
# 626
hahaha А аз ще пея:
Калинка Калинка Калинка мая...
Калинка, калинка, калинка моя!
В саду ягода малинка, малинка моя!
Ах! Под сосною под зеленою
Спать положите вы меня;
Ай, люли, люли, ай, люли, люли,
Спать положите вы меня

I аз ще пригласям,хем да знаете нема ви изложа,пяла съм кат ученичка в градския хор Peace
Зисче  да знайш с Нортманова уж си дружите семейно, но не ти прави добри услуги. Тез снимки на Билито дето всяка сутрин ми ги навира още докат съм сънена Whistling ooooh!да не взема да направя обратен завой-Добре,че сега съм на друга вълна,та забелязвам само дребни несъвършенства дет преди поради заслепение не бях видялаЩото  на сън не отговарям Mr. Greenнеще да съм аз  виновна,да знайш Peace
Виж целия пост
# 627
 Shocked Танче, да ги немаме такива,дръж си правилния курс.
Никакви обратни завой,завойчета и завивки.
Да не пишат после у весниците,че малада жена е намерена побита у градска табела. Mr. Green
Виж целия пост
# 628
О много ти благодаря
  bouquet
Е щом съм млада   bouquetкак ще ти правя номера.Ако беше писала и кат София Лорен ЩЯХ ОКОНЧАТЕЛНО ДА ЗАБРАВЯ ВЪЖДЕЛЕНИЯТА СИ ОТНОСНО НЯКОИ ЛИЧНОСТИ. Peace
Виж целия пост
# 629
 Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия