True Blood(Истинска кръв)-Цирка няма спирка- 16 тема

  • 15 690
  • 728
# 660
Те не могат да оценят таз красота вампирска,таз бледост на мъртвец newsm53
Тез очи закръвнени и зъбки издължени,ах. Heart Eyes

 Хей момиче ти човешко
си в голяма грешка.

Вампир да те уапе за врата и
кекс ще искаш до сутринта.
Виж целия пост
# 661
Thinking Не мисля да ги дразня,мисля че и те са над тез неща като теб. Нали си видяла онзи материал наречен Алилуя  Wink Така,че няма какво да говорим.


О, дълбоко се съмнявам, хаха, не на последно място именно заради въпросния материал  Mr. Green

Те не могат да оценят таз красота вампирска,таз бледост на мъртвец newsm53
Тез очи закръвнени и зъбки издължени,ах. Heart Eyes

 Хей момиче ти човешко
си в голяма грешка.

Вампир да те уапе за врата и
кекс ще искаш до сутринта.


Ох, бе, Зисо, беее!  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 662
 Mr. Green Тъй де,не съм ли права би?
Нищо не разбират те,нищо.
Виж целия пост
# 663
Ма разбира се, че си права, би! Ма найш колко ми дреме, аз не само кат вампир го обичам, би! Laughing

ПП Не Мишо Крика, а Митьо. Мога ли да помня и аз таквиз секси имена  Joy
Виж целия пост
# 664
Ай,па Крика ми е толкова секси,че нямам думи. ooooh!
Виж целия пост
# 665
Ай,па Крика ми е толкова секси,че нямам думи. ooooh!

Е да де, колкото е противен Джентълмена, толкова е секси Крика Mr. Green

Лелей, сега ми се прищя да ги налазя в литературния клуб и да ги омахам едно хубаво  Twisted Evil

ПП Налазих за малко темата там ... Да се правят на интелигентни, не ми пречи  Mr. Green
Виж целия пост
# 666
Ха ха, Пуци и кво?
Викаш струи интелигнетност от тях а?
Виж целия пост
# 667
Ха ха, Пуци и кво?
Викаш струи интелигнетност от тях а?


Ми не четох подробно, да ти кажа, ама... авторката на скандалния цитат е възприела кърменето като начин на живот, което ме потриса, честно казано. Оттам нататък не иска да коментирам, че ше ни ударят катинара за злоба и мнителност...

Глейте, начи, зарад вас още не съм се наместила в литературната тема, да ръся филологическа мъдрост!  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Ха ха, Пуци и кво?
Викаш струи интелигнетност от тях а?


Ми не четох подробно, да ти кажа, ама... авторката на скандалния цитат е възприела кърменето като начин на живот, което ме потриса, честно казано. Оттам нататък не иска да коментирам, че ше ни ударят катинара за злоба и мнителност...

Глейте, начи, зарад вас още не съм се наместила в литературната тема, да ръся филологическа мъдрост!  Mr. Green
Ох,бе Пуци. hahaha hahaha
Що тъй дребно си писала би,едва го разчетох.
Ми то и аз мога да ида в литературния.
Виж какви възвишени стихове ми идат от гор.
Ше ги шашна сите там.
Виж целия пост
# 669

.За Джентълмена-ми то и аз не го харесвам като визия/само очите му Hug,на черното не мога да кажа бяло/.Ма да го опиша тъй?Аз примерно ,мисля и повечето девойки харесват персонажа във филма.То е ясно,че да обиколим земното кълбо такъв перфектен отвсякъде не може открием.И още повече в тази епоха в която е живял /преди да стане вампир/това е еталон за мъжка красота.А накой да си изкриви душата ако не е така.Високи,стройни с финни глезени и ръце-през тези години така са виждали красотата/особенно при синьокръвните/.Я някой да се роди по-якичък и почват да оглеждат с подозрение. Wink Mr. Green
 Winkто между другото и аз писах няколко пъти там,но дето вика Командира ,много са интелигентни там. HugПък аз съм с афинитет относно разни литературни писания.Виж тук и да не знам кво искам да кажа от първа дума ме разбирате- кой както му е удобно Wink
Нортманова относно'' проблематиката'' на Суки и на теб ще услужа,не само на Комптанова Wink
Между другото и Дю и тя пише там Hug
п.п.

защо  да ни затрият хубавата темичка.никой не закачаме или съм в грашка? Thinking
Виж целия пост
# 670
Попрескочих някоя страница..ама ми пуши главата...мъжа замина,детето болно,аз още съм на работа...след малко се прибирам и почвам ракиите Mr. Green
Виж целия пост
# 671
Нортманова относно'' проблематиката'' на Суки и на теб ще услужа,не само на Комптанова Wink
отивам да видя защо искат да ни затрият хубавата темичка.никой не закачаме или съм в грашка? Thinking

Амииии,мерси за инициативата,к'во друго да кажа   bouquet  Ще те черпя един.......Мик Сейнт Джон,че е най-безопасно Wink

Виж целия пост
# 672
Танче, мила, аз те схванах от първо четене.   bouquet Ама Той не е нито с фини глезени, нито с фини...китки, сиреч, с едър кокал е. Ръцете, че са фини, фини са, свири ти на пиано 20 години и твойте шса фини.  Wink Баси, как излъгах, на него просто повечето части, които могат да се нарекат 'дълги', са дълги (и пухкави, имам предвид краката). И това навява мисли, разбира се  smile3544 Спрете ме!!!

Какъв е казуса с проблематиката на Суки, извинете, че май съм пропуснала.

Попрескочих някоя страница..ама ми пуши главата...мъжа замина,детето болно,аз още съм на работа...след малко се прибирам и почвам ракиите Mr. Green
Drunk
Почвай, Ками и детето бързо да се оправя!
Виж целия пост
# 673



 вечно хленчещо жално за кокалче/финанси/. ooooh!Що не вземе мен да не цани да и оправя проблематиката барабар с нея.  PeaceWhistlingПосле пък някой хора не моят ми се отплати за услугата  Whistling
Хленчещото същество е Сукито,пояснявам,макар да съм сигурна ,че си разбрала от 1 дума Peace
 поради вълненията около някои неподходящи за твоите деликатни  уши писания,може и да си пропуснала.Разбирам HugТрайкова удобно си замълча Whistling,за да не се наложи после евентуално да върне услуга  Mr. Green
що бе Ир мен ми се вижда тамън деликатен.И да знайш не съм заслепена от разни романтики и любови Whistling
Виж целия пост
# 674
Трайкова удобно си замълча Whistling,за да не се наложи после евентуално да върне услуга  Mr. Green

Танче,с теб винаги се чувствам все едно вървя върху тънък лед,та затова съм тъй внимателна и деликатна Wink Не ти ли хареса почерпката?Виж само колко невинно гледа? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия