Прозорец и врата от алуминиева дограма спряха да се отварят

  • 4 798
  • 7
Здравейте,

Механизма на прозореца и вратата се развали и ни напред, ни назад. Прозореца го прежалихме, обаче вратата е към балкона ни трябваааа... Кажете, какво се прави в такива случаи, към кого да се обърнем? Препоръки?

  bouquet

Виж целия пост
# 1
Фирмата, която ги е поставила обикновено отговаря и за поддръжката. При родителите  ми един от прозорците му се счупи механизма 2-3 дни след поставянето и се обадиха във фирмата, момчетата дойдоха и смениха механизма.
Виж целия пост
# 2
Благодаря.

Ние обаче сме под наем и не знаем коя фирма е поставяла дограмата. Знаем само че е поставяна през 90те, т.е. фирмата може и да не съществува вече...
Виж целия пост
# 3
При това положение, щом дограмата не е гаранционна си мисля, че  може да се обърнете към някоя фирма за дограма. Би трябвало да може да отремонтира срещу заплащане.
Виж целия пост
# 4
При това положение, щом дограмата не е гаранционна си мисля, че  може да се обърнете към някоя фирма за дограма. Би трябвало да може да отремонтира срещу заплащане.

Тц! Нашия случай е точно такъв - фирмата не съществува, а конкуренцията отказва, поради факта, че не са я слагали те ooooh!
При нас е повреден механизма, който прехвърля от хоризонтално на вертикално отваряне (за прозореца става дума). Ще следя за свежи идеи.
Виж целия пост
# 5
всяка фирма за дограма срещу съответното заплащане ще извърши услугата без значение кой е поставил дограмата. тези дето са отказали явно не им се работи много
Виж целия пост
# 6
Благодаря.

Ние обаче сме под наем и не знаем коя фирма е поставяла дограмата. Знаем само че е поставяна през 90те, т.е. фирмата може и да не съществува вече...

Говорете с хазаите , те би трябвало да знаят коя фирма им е поставила дограмата, ако не вижте на самият обков какво пише и като разпитвате по фирмите , казвайте какъв е, защото има  различни видове, т.е. трябва да намерите фирма, която работи с този вид обков.
Гледаш по металната лента надписи, знаци , цифри.
Виж целия пост
# 7
Ще напиша какво се случи - ако на някой друг му трябва тази информация.

Свързахме се с най-близката напълно случайна фирма за дограми, след 1 ден дойдоха на оглед срещу 25 лева. Отвориха и прозореца и вратата (които не можеха да се отварят), махнаха счупената част на бравата и те отново станаха използваеми, а няколко дни по-късно ни донесоха и нови брави (механизми) срещу 60 лева и това е Flutter

Беше лесно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия