В очакване на пролетта или 110та италианска тема

  • 34 009
  • 735
# 75
И на мен много ми се ходи, от години!
От тази година май ще има полет Болоня - Истанбул, може да се класираме и ние някой ден. А нали гледам "Листопад" ( само не ми се смейте:)))..) , та съвсем ...
Виж целия пост
# 76
Лени, има ли някъде разписания на полетите от и до Болония (не разбрах, за коя компания говориш)? Беше казала, че до вас откривали полети до София - мога ли да разбера и за тях? Simple Smile Благодаря!

В Истанбул не съм ходила, нямала съм и особен интерес досега. Може и да ми хареса, от София знам, че има лесни връзки и някой път може да реша да комбинирам. Повече ме привлича Гърция, където също не съм ходила.

Гери, честито и да си "ползваш" всички професионални придобивки със здраве и дълго! Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Tsugumi, полети Форли-София ще има на Уизз еър от края на май.
Мисля, че разписанието беше обявено до октомври. Погледни на
wizzair.com
За полетите Болоня - Истанбул съм виждала реклама във вестника, на Турските авиолинии. Мисля, че има( или ще има) и с Анталия..
Виж целия пост
# 78
Лени, има ли някъде разписания на полетите от и до Болония (не разбрах, за коя компания говориш)? Беше казала, че до вас откривали полети до София - мога ли да разбера и за тях? Simple Smile Благодаря!

В Истанбул не съм ходила, нямала съм и особен интерес досега. Може и да ми хареса, от София знам, че има лесни връзки и някой път може да реша да комбинирам. Повече ме привлича Гърция, където също не съм ходила.

Гери, честито и да си "ползваш" всички професионални придобивки със здраве и дълго! Simple Smile

да, сигурно и по_евтино Ще излезе, но разкарването не мога да си го позволя  Rolling Eyes

Лени, ди Истанбул летят малко компании, в неудобни 4асове и на високи цени  Rolling Eyes
най_добре е да се следят офертите и да се организира доста предварително. за съжаление, когато трябва да съвпаднат удобни периоди на двама дуШи, става сложно  Rolling Eyes

Истанбул и Лисабон са, доколкото видях, най_скъпите европейски дестинации (като полет имам предвид), останалото е винаги на промоция.

продължавам да не виждам ДЮн, някой в контакт ли е с нея? вси4ко ок?

аз 4акам с нетърпение да ми махнат дове4ера този мъдрец, 4е ми развали уикенд, стомах и к'во ли не  ooooh!
Виж целия пост
# 79
Здравейте момичета
За Великден ще подарявам картичка на един приятел италианец. Та ме интересува как се поздравяват италианците за Великден? Нещо като "Христос Воскресе", но италианския вариант. Дано ме разбрахте и ще съм благодарна да ми помогнете  Hug
Виж целия пост
# 80
Buona Pasqua! си честитят Simple Smile

Феям, за комбинацията със София говорих, защото е по-вероятно оттам да се навия да отида. Домочадието не вярвам дори да е ентусиаст   Tired
Виж целия пост
# 81
Здравейте, преди няколко дни остарях с една година, а събитието празнувах с разходка в Швейцария, ама честно казано малко съжалявам. Нещо не ми хареса, не че е лошо, ама няма и нищо запомнящо се- бяхме в Женева, Берн и Базел- хубави сгради, всичко чисто и подредено ама няма никакъв живот, не можах да усетя дух в тези градове. Предполагам, че най-хубавото на Швейцария е природата и всъщност би ми се искало да обиколя малките селца в планината, но може би някой друг път. На мен ми остава още една седмица в Страсбург и после ще съм десет дена в Италия, хем се радвам, хем не, едно особено ми е такова. Майка ми и баща ми ще идват на гости на сестра ми в Италия (баща ми за първи път ще е в Италия) и аз ще се присъединя към тях, така че ще се събере семейството, приятно ми е, пък и баба ми е по-добре, така че няма да е притеснено, надявам се.

Астреа, поздравления за повишението- пример за success story си ми, въпреки че не знам какво точно правиш, но знам, че много път си извървяла- всякакви жокери когато имаш време ще са ми полезни  Hug!

В Истанбул и аз не съм ходила, но когато се прибера във Варна майка ми искаше да ходи и може да я придружа- наблизо ще ни е.
Виж целия пост
# 82
Здравейте, преди няколко дни остарях с една година, а събитието празнувах с разходка в Швейцария, ама честно казано малко съжалявам.
Ljoli, ЧРД Simple Smile Hug  bouquet Голяма success story ти желая Wink и още повече любов.
В Женева в неделя ли бяхте? Twisted Evil Аз съвсем скоро писах как преживях разочорование от Женева в неделя. Голямо мъртвило наистина. В зоната на lac Léman ми беше интересно да посетя Шийонския замък или затвор, както е известен у нас (Château de Chillon)! За Лозана казват, че е много приятно място, но не съм била.

Феиамски, приет. Simple Smile Пак хубав воаяж на хоризонта, ех... Била съм в Истанбул, чудесно е!
На нас билетите ни бяха подарък от MyAir. Grinning
Виж целия пост
# 83
МyAir са правили подаръци някому?  Shocked #Crazy

Да, в неделя бяхме в Женева. Всичко беше спуснало кепенци, пък и валеше...
Виж целия пост
# 84
Мда, в нашия случай пък духаше силен вятър. Confused И спуснатите кепенци също. Мисля, че в слънчев ден, с хора по улиците, приветливи витрини и т.н., няма да е толкова зле. Някой ден ще се върна.

МyAir ни подариха ваучери на стойност 200 евро като компенсация за някакъв закъснял полет. Вече не помня подробности, но е факт. Simple Smile Избрахме дестинация Истанбул и определено беше достойна компенсация. Simple Smile
Виж целия пост
# 85
продължавам да не виждам ДЮн, някой в контакт ли е с нея? вси4ко ок?

аз 4акам с нетърпение да ми махнат дове4ера този мъдрец, 4е ми развали уикенд, стомах и к'во ли не  ooooh!

Вси4ко ок Феиамски, тенкс   Heart Eyes Не ми се пиШе ве4е.

Стискам палци за мъдреца, прегръдки от мен  Hug

Поздрави на вси4ки.
Виж целия пост
# 86
Льоли, Честит Рожден Ден Пред Няколко Дни!  Laughing
Пожелавам ти множество хубави изненади по този неясен път на бъдещето Simple Smile!

И на мен Истанбул ми е една от множеството дестинации в списъка...
Виж целия пост
# 87
Buona Pasqua! си честитят Simple Smile

Феям, за комбинацията със София говорих, защото е по-вероятно оттам да се навия да отида. Домочадието не вярвам дори да е ентусиаст   Tired


разбрах те аз, просто за мен не е вариант. до София, сигурно Ще ми се наложи да отида за няколко дена да си подновя документите, но не мога да комбинирам, заЩото става дълго, а аз си позволявам неколкодневни отпуски, винаги в съ4етание с уикенд.



Феиамски, приет. Simple Smile Пак хубав воаяж на хоризонта, ех... Била съм в Истанбул, чудесно е!
На нас билетите ни бяха подарък от MyAir. Grinning

само на мен никой не мо подарява билети.  Sad
хубав, но заради него тази година Ще се наложи да се примиря само с един  Rolling Eyes

излиза ми колкото Париж/Лондон/Амстердам за двама  Rolling Eyes


Вси4ко ок Феиамски, тенкс   Heart Eyes Не ми се пиШе ве4е.

Стискам палци за мъдреца, прегръдки от мен  Hug

Поздрави на вси4ки.


 Rolling Eyes Rolling Eyes
е, вси4ки сме на периоди и не винаги има време и желание  Heart Eyes


мъдреца отиде, той не ми и трябваШе де  Mr. Green
за няма и 20 секунди, без болки след упойката, само е малко гадно в устата (поне за момента де)

гледам от другата страна за манджи са се разговорили, дайте идея за бързо и вкусно международно менЮ за 4етирима, 4е ме мързи да мисля в момента  Embarassed
Виж целия пост
# 88
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 89
Ами що не купиш един пуешки крак ( или 2, че има голям кокал) и на 180 градуса с масло, червен пипер, черен пипер и сол + малко водичка в тавата го печеш колкото трябва часа, отвреме навреме го обръщаш ( че мен ме мързи да го поливам...)
Така месото става мн добро, напомня ми агнешка плешка и на Великден вече това ядем ( вместо агнешко).
Гарнитура пресни картофки  под някаква форма, залена салата.
Аз съм посрещала гости и със замразени картофи от тези, к се слагат във фурната с розмарин.
Можеш да направиш някакви кростини за предястие, десерт коломба, гледах, че има вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия