Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 3

  • 66 900
  • 762
# 315
добре, младия селскостопански труженик изглежда удобно се е излегнал  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
е тва нуната е било много яка бе
Виж целия пост
# 317
Ета,да "косите" със здраве улиците!! Simple Smile
Чакаме отзиви за количката .
Виж целия пост
# 318
Честито возило на Ета- със здраве да я ползвате!

Избрах най-посленовата каляска! .Съответно имам и въпроси, тъй
като не се предлага в БГ. Основно материята ми е грижа. На повечето
места ,където я гледам изглежда като промазка, а тук наподобява
тъканта на Куини. Някоя чужбинска родителка може ли да сподели
мнение по въпроса. Всички отзиви за нея са ,че е адски  маневрена и
лека. Това добре, а дали е добре балансирана, за триколка, че имам злощастен
опит от Зап-а на Куйни. Дъщеря ми я преобръщаше, като стой та гледай.
 

За джогера- днес отново я видях в един магазин - материята е доста по-тънка от Куини,но не е прозрачна в никакъв случай. Това, което ми направи малко лошо впечатление е, че въпреки абсолютно гладкия под се усещаше "клатушкане" на  предното колело. Може би, защото беше празна, като я бутах, но все си мисля, че при наличие на амортисьор не би трябвало да е така.
Изрично е написано на количката да не се закача чанта на дръжката с оглед на сигурността (това ми се струва важно..).
Дали е балансирана не мога да преценя- освен да се потърсят мнения из чуждестранни страници за това...
Направих на място сравнение с Макларън- по-лесно се бута, а и го няма дрънкането на двойните колела при Макларън-а. Въпреки това ми се струва, че ако едно дете иска сaмо да се качва и слиза от количката Макларън ще е по-подходяща.

Материята е хубава, на сенниците е по-тънка, на седалката е  по-плътна, там където стъпва крачето е кожа. Ето снимки, за съжаление не са много хубави
http://tanyailieva.snimka.bg/baby/kolichka.437136

Рамата е много здрава и стабилна. Аз слагам чанта на дръжките, не виждам никакъв проблем, не може да се обърне, но все пак моята отпред е с две колела. Но пък на  единичната конструкцията е по-различна, растоянието между задните гуми е голямо, а самите гуми се падат извън рамата, предполагам че са я измислили. Аз доста четях из чуждите форуми (и за единичния вариант) и не съм срещала мнения че е нестабилна.

Забравих да спомена нещо, което много ми харесва - облегалката е доста дълга, малките са на две и половина и има още място да растат.
Виж целия пост
# 319
Благодаря за споделеното tanini  Друго си е мнение от извора. Hug
Виж целия пост
# 320
Здравейте,
Имам нужда от малко помощ. Колебая се между трите модела на Чиполино - Лумина, Ултра или Пуки. Знам че са много различни.И в трите модела има неща, които ми харесват и такива които ме спират да си избера една от трите. Моля мамите, които са ги използвали вече да си изкажат компетентното мнение.
Виж целия пост
# 321
Хайде едно питане и от мен - искам да си купя лятна количка, засега съм си харесала Britax Verve - моля за мнение  Praynig Ето тази:


Приемам и други предложения за количка, бих желала да е удобна за детето и да е по-височка (понеже аз съм 1.76 см  WinkPeace

П.С. А тази количка Nuna Buggy е уникална, много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 322
Здравейте!
Посъветвайте ме каква комбинирана количка да избера?
Условията ми са да не е с кош за новородено,да е с превъртъща дръжкаили кош и по възможност да не е Бертони Simple Smile
Цена максимум 400 лева!
Виж целия пост
# 323
ами като изключим Бертони остава Чиполино и Cangaroo...
Виж целия пост
# 324
ами като изключим Бертони остава Чиполино и Cangaroo...
Oт трън , та на глог!
По-добре хубава , скъпа количка втора употреба, отколкото нова китайска.
Виж целия пост
# 325
Здравейте!
Посъветвайте ме каква комбинирана количка да избера?
Условията ми са да не е с кош за новородено,да е с превъртъща дръжкаили кош и по възможност да не е Бертони Simple Smile
Цена максимум 400 лева!

Ето тази ми е любима: http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=378
С превъртаща се дръжка е, става за новородено. Виждам няколко такива из квартала и ми харесва. Аз харесвам Чиполино, за цените си са добри. Харесва ми че е широка за бебето, облегалката е достатъчно дълга, има регулираща се подложка за краката, превъртаща се дръжка, голям багажник.



Hug
Виж целия пост
# 326
alina_si,точно тази сме си харесали,но модел 2010 и другия вариант е на Кенгуру Виктория 2009!Не знам дали от Викторията ще има модел 2010?
Виж целия пост
# 327
Виктория е хубава, но Чиполино Ултра е мно-добра според мен.  Peace

Hug
Виж целия пост
# 328
А,дали ще има модел 2010 на Cangaroo Виктория?
Виж целия пост
# 329
Честита нунка на Ета- със здраве да се вози сладура!Много ще косите с нея !

 Относно Бейби джогера-в САщ е много хубава цената.То май затова на някои артисти  дрехите са в тон с количката.
 Количката, мисля, че е балансирана, като е широка,  добре ляга,не съм я обръщала. На дръжките слагам и към 7 кг чанти, досега не съм имала проблеми.Ако може си купи и зимно чувалче на марката,моето е на Jane и ми се смъкваше.Материята е подобна на другите летни колички,на гърба е уплътнена.Маневреността е проблем понякога -детето (в количката) се протяга хваща масата например, набира се и е с коли4ката до желания обект.
 Ако искаш да видиш плата-мога да снимам  и да ти пусна снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия