Април не е далече, за рожден ден се стяга АПРИЛското човече

  • 43 501
  • 724
# 135
Честит първи рожден ден на Елица на Зинаида, Демира и Георг на Ронилаз, Никол и Мадлен на Дани Нетева, Веселин наMмариана и Димитър на Салви! Нека са живи и здрави и да имат безгрижно детство!!!!

ma_lolo, честит рожден ден и на тем!!!! Бъди много обичана жена и майка!!! Simple Smile

Ние днес сме на първия си бебешки рожден ден!!! Нямам търпение да видя го видя Влади в компанията на много дечица Simple Smile По-късно ще покажа снимки!!!
Виж целия пост
# 136
честито на рождениците днеска:
Елица  на Zinaida
Демира и Георг на ronilaz
Никол и Мадлен на wazse
Веселин  на MMariana
Димитър на Salvi


на месечинкото ни:
Иван на maimunka07

на ма лоло да й е честит рождения ден и да бъде много обичана и щаястлива,както и на Мимето майчето-да е жива и здрава и да се радва не само на Диди а на още внучета Mr. Green

Десито чакаме снимкииииииииииииииии Laughing
Жабче стархотни са малките ти принцески Heart Eyes Hug
Мара Подробната  много са кофти тези ситуации Confused да не се повтарят вече Hug
Жулиетке да ви зрадват с ново возило скоро Mr. Green
емануела88 приятно изкарване на рождения ден и пиши после дали на Влади му е понесла бъркотията Mr. Green
Л.В. имате завидни мерки Laughing Heart Eyes
хайде стига толкова за днеска  bouquet
Виж целия пост
# 137
Честит рожден ден на Елица на Zinaida, Демира и Георг на ronilaz, Никол и Мадлен на Дани, Веселин  на MMariana и Димитър на Salvi! Да са живи и здрави, да радват мама и тате и много късмет да има в живота им!



Майче, честит рожден ден и на теб, да си жива и здрава и много обичана мама и жена!



Брауниай, идея си нямам защо ти дава, че профилът ми във ФБ не е активен. Rolling Eyes Япусни някоя снимка от там, че да ти се прикача, иначе има много с твоето име. Rolling Eyes

Мара Подробната, голям ужас си изживяла! ooooh! И аз на твое място щях да откача! Confused Добре, че сте намерили бързо решение! Hug

Мара Каси, права си, на Пипин доста му е пораснала косицата, при това също като на кака му на тази възраст - главно отгоре му расте. На нея й връзвах "кукуригу", но него явно ще трябва да му пострижа бретончето, че му влиза в очите. Rolling Eyes

Деси, Емануела, чакам снимките с нетърпение! Ще се пробвям и аз да кача малко довечера. Peace
Виж целия пост
# 138

Честит рожден ден на Елица на Zinaida, Демира и Георг на ronilaz, Никол и Мадлен на Дани, Веселин  на MMariana и Димитър на Salvi!Сега си спомням миналата година по това време започнахме с пожеланията за новити бебета и ето след годинка вече те са пораснали и имат първия си най- голям празник в живота. На всички дечица пожелавам да са живи и здрави и много да радват мама и тати

Ма Лоло . честит рожден ден и на теб. Много щастлива , здрава и обичана бъди!

Мара Подробната, това което се е случило е просто .....направо настръхвам като си помисля Sad Радвам се че с детето всичко е наред. А малките деца нямат никакви езикови бариери и отлично се разбират по- между си независимо накакви езици говорят.
Виж целия пост
# 139
Благодаря ви мамчета влизам набързо да ви почерпя оригиналните торти и рожденничките утре вечер като мине празвевството  Mr. Green
Виж целия пост
# 140
Честит първи рожден ден на Елица на Зинаида, Демира и Георг на Ронилаз, Никол и Мадлен на Дани Нетева, Веселин наMмариана и Димитър на Салви! Да са живи и здрави и много радост да носят на родителите си! newsm38 nbirthday  ura  bigdance2
ma LOLO Честит рожден ден и на теб! Да си здрава, щастлива и обичана жена! newsm51

Благодаря на всички за пожеланията за моята мама!  bouquet
Десиреес нетърпение очаквам снимки на контузеното сладко Ани Heart Eyes
Емануела88 приятно изкарване на бебешкото парти и също чакам снимки Wink
Дани Натева искам много снимки със страхотната барби торта Mr. Green
Мара Подробната случката с колата и заключената Фия дано никога не се повтаря  Hug абсолютно съм сигурна че сега всички имаме едно на ум(за което ти благодаря) Peace
Олчето, Нонайм, Гандия ми се губят тези дни newsm78 и още няколко мами да не ги изброявам а веднага да се отчитат как са?
Виж целия пост
# 141
Здравейте! Hug
Първо със закъснение да честитя първата годинка на Даниела, Влади и Ралица!И вече не със закъснение на Елица, Демира и Георг, Никол и Мадлен, Веселин и Димитър!
Да са ви живи и здрави дечицата, момичета!  bouquetЖелая им много здраве, много щастие и безгрижно детство!
Честит рожден ден /пак със закъснение/на майчето на Мимето!Да ти е жива и здрава!  bouquet
Честит рожден ден на ма-лоло!!!Да си жива и здрава, щастлива майка и жена!  bouquet  bouquet  bouquet
Честито успешно дипломиране на мама Ели!Успешна реализация!!!
Мара Подробната, на един дъх прочетох поста ти, добре че всичко бързо е минало без да се уплаши мъничката сладурана! Hugза тебе, сигурно страшно си се уплашила!
Ние сме горе-долу добре.Таткото беше болен тези дни, а сега и мен май ме тръшна Tiredнадявам се обаче да не е късно да го пресеча тоя гаден сополив вирус!!!
Ния е добре, само дето зъбите адски я мъчат, но май повече мъчат мен, отколкото нея, напоследък все ме кара на рев, хем от носталгия, хем от неспирните ревове на Ния.Не че реве по цял ден, но достатъчно много, че да ми се струва така. Tired
Виж целия пост
# 142
Привет от болната мамочка!

Честит рожден ден на Елица!


На Ники и Мади



На Демира и Георг, Веско и Димитър!!!!!!

Да растат живи ,здрави и послушни дечица!!!


Забравих съвсем..

Ма Лоло! Честит рожден ден!!! Бъди щастлива и обичана съпруга и майка!!!!
Виж целия пост
# 143
Момичета, отново има благотворителна акция с фотосесия в София, Шумен и Варна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483106.0
Виж целия пост
# 144
Благодаря Ви за хубавите и мили пожелания.
Момичета, правите ме щастлива.   bouquet

И аз видях благотворителната фотосесия, за която писа Жабче.
В неделя времето ще е хубаво, така че ще е идеално в Борисовата градина и за разходка и за благотворителната фотосесия, в която мисля да участвам.
Виж целия пост
# 145
ma lolo,честит празник!Да си жива и здрава,щастлива и обичана жена и майка!

               

Mамочка,набързо мина с поздравленията,и нищо не каза-как си,оправи ли се хубавото ти личице Flutter?

Мара Пордобната,забравих да напиша одеве,случката с колата е доста хм...как да кажа...стресираща Confused.Бързо стават белите понякога,хубаво че сте оправили за такова отрицателно време в създалата се ситуация.Макар че знам как сякаш времето спира,и всяка минутка ти се струва цяла вечност като стане така...още настръхвам като си спомня как мойте деца се заключиха вкъщи,а аз останах отвън... Tired.След такива случки човек става доста по-предпазлив Rolling Eyes.


Виж целия пост
# 146
Деси, благодаря че питаш! и на другите майчета, които пожелаха бързо да се оправя  Hug Всичко мина, дори се подложих на билков пилинг след това, и сега съм още по-добре. Макар е скъпо, но пък надявам се, да минат моите червени петна ,които се появиха след раждането.
 Маги донесе от градина някакъв гаден вирус, който не подмина и нас с Миша. Температура, отпадналост, повръщане и растройство.  Sick Минава за 2-3 дни, но първия ден е направоооо  ooooh! Във връзка с това Миша увисна на цица. Предложих й новото мляко на "Хумана", но стисна така устичка и злобничко ме огледа,че... Предлагам й защото усещам ,че вече пресъхвам, дори и цикъла ми дойде най -на края. но засега нищо не става. Кърма никога не потича бързо, трябва поне 10-15 сек., а сега някой път дори 30 сек. и Миша се изнервя, особенно през ноща.

Някак звуча не весело, обаче съм в прекрасно настроение в момента, защото сега вече не се чуствам болна! Целувки на всички и лека вечер!  Hug
Виж целия пост
# 147
Радвам се че се разкрасяваш отново Hug,дано минат всиииичките петънца след тази процедура Flutter.
За вирусите...оф... Confused,и ''нашия'' последния градински беше такъв Rolling Eyes,дето Анито горкото две седмици се влачи болничко Tired.Дано вече е преминало всичко Praynig,и да сте като росни цветенца всички момичета вкъщи Heart Eyes.
Много е трудно така,детенце като не иска АМ,а като няма и кърмица достатъчно  Rolling Eyes.Дано привикне Миша все пак Praynig,то ако наистина спира вече кърмата,ще трябва така или иначе...(моята Анелия почти всяко ново нещо приема много подозрително-и АМ,и попарата,и някои следобедни закуски прояде едва на 4-5-я път).Късмет Flowers Four Leaf Clover Hug
Виж целия пост
# 148
ЕЕЕ, хайде вече стига болести- дано всички вече бързо да се оправят.
Ние днес бяхме наконсултация- 9.5кг и 71см.

Честито навсички рожденици и месечековци от последните дни! Да сте много здрави и щастливи и да радвате околните с усмивките си!

Момичета, отново има благотворителна акция с фотосесия в София, Шумен и Варна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483106.0
Ние се снимахме миналата седмица и ето една част от снимките

 Hug
Виж целия пост
# 149
Здравейте,

Чак сега се връщаме от днешната разходка. Бяхме на рождения ден от 11.30... и след това разходка.

Миличния ми Влади не се отпусна особено много на рождения ден. Бяхме в парти клуб и той се залепи за мен. Оставих го уж набързо в залата с играчните, но като ревна и те ми го донесоха. След това, аз отидох там, за да свикне и аз да съм там. Постояхме заедно и аз пак отидох при мамите, но минаха се 5-10 мин и Влади пристигна набързо отново при мама. И накрая, аз си го оставих да си ходи и той циркулираше, ту при нас, ту при дечицата. Тъй като реших и нашия рожден ден да празнуваме в детски клуб ще трябва да го водя няколко пъти преди самия рожден ден!

Относно благотворителната фотосесията, аз също ще я посетя, но няма да мога в 11, тъй като имам изпит, но някъде към 13.00ч ще отида със сигурност!

Сега качвам снимките и ще ги ги покажа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия