Първите ДЕКЕМВРИйчета Васко и Нася станаха батко и кака на братче Деян!

  • 35 383
  • 739
# 45
 #Crazy Моя тази сутрин ме пита дали ще трябва да "го цепят"...ей,като креснах  #Cussing out
Миленче,дано се е оправил... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 46
о,да,Мими,оправи се
стискам палци мъжлето то да не го цепят,щото като слушах моя е много гадно,ама ти сигурно като мед лице имаш представа  какво е ,де
Виж целия пост
# 47
Ooo,като мед.лице фантазията ми работи на пълни обороти... Sick
Виж целия пост
# 48
К'во става с тия мъжища бре! Да се оправят бързо! А па за мъдреца 3са ми вадили оператинто и ...  #Crazy

Аз пък един от мъжовете ми /дядо/ днес го водих по доФтори, че от вчера се здра да повръща милия  Confused
Виж целия пост
# 49
Нинка,водиш ме...на мен само 1 са ми вадили оперативно,останалите 3 чинно ми красят съзъбието! Mr. Green
Моя дядо пък почина преди два часа...на 82г,"чакахме го" от известно време...е,отърва се...добър човек беше... Sad
Виж целия пост
# 50
Ужасно съжалявам Мимс   bouquet На по-хубаво място е, със сигурност!!
Така като гледам, на всички седмицата е тежка. Дано с края й да се сложи и край на неволите. Аз съм разбита направо, малката никога не ми е била чак такава кривотия. Лошото е, че и предния път така казах, а имало на къде повече...  ooooh!
Виж целия пост
# 51
мимина моите най-искрени съболезнования    bouquet
Виж целия пост
# 52
Благодаря...
Виж целия пост
# 53
КОКА Честит Рожден Ден! Бъди жива, здрава и много обичана!
Виж целия пост
# 54
КОКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА И ОБИЧАНА ЖЕНА!
Ние сме болни и никак не ми се пише  Cry
Виж целия пост
# 55
Геви, Hug Hug Hug Praynig
Виж целия пост
# 56
Добро утро   food010
Благодаря ви за поздравите момичета   bouquet
Да почерпя на патерица  newsm38 Wine Glass cook
Лек и успешен ден, а болничките бързинко да оздравяват  newsm10
Виж целия пост
# 57
Добро утро! ЕХоооооо, има ли някой Wink
Честита  пролет  bouquet sun
Много слънчево настроение и усмивки  jumpuu
Виж целия пост
# 58
Ехооооооооо тук сме някои!  Mr. Green  Ама няма какво толкоз да пишем.
И събота и неделя изкарахме по цял ден на двора с Коки! Той милият като отвързан - тичаше по ливадата, кътереше се по стълбите, направо се накефи детето!  Heart Eyes При тази си активност на обед спеше по 4часа, а вечер едвам издържаше до 20.00
  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Ох да, най-накрая слънце и топло време  Heart Eyes И ние по цял ден миткосваме, прибираме се само да яде и да поспи. Да ви я похваля, Мимата сама си хвърли на боклука бибата. И сега се учим да спим без нея. Не е лесно, но като й обясня 2-3 пъти, че бибата я няма, минава номера. Все отлагах, че ме беше страх от ревове и тръшкане, а се оказа по-лесно. Е, буди се честичко през нощта, изпива двойно повече вода, но вече връщане назад нямаа!  Mr. Green
Много слънчеви емоции от нас!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия