Първите ДЕКЕМВРИйчета Васко и Нася станаха батко и кака на братче Деян!

  • 35 383
  • 739
# 60

Имаме си вече 156 родени бебчета

да ама никоя мама неще да пише!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 61
Аз искам да ви се похваля ,вчера мойта принцеска стана Мис пролетен карнавал.
Виж целия пост
# 62
Ми браво на малката Симона! Разкажи повече къде това и може и снимки да видим!
Виж целия пост
# 63
Нина, какво искаш да кажеш?  Wink
Мая, дай снимки дееее! Hug
Виж целия пост
# 64
Ми тия дни почти само на монолог я давам. Иска ми се да ви "видя" малко!  Hug Разкажете как са ви дечковците. Харесва ли им пролетта? Разни такива работи...
Виж целия пост
# 65
Мая,браво на госпожицата!  Hug
Нинка,аз съм на периоди с писането  Rolling Eyes освен това на моменти се чувствам досадна  Embarassed
Пупи,какво става с бибата?  Laughing
Виж целия пост
# 66
Аз да питам Rolling Eyes.......по една отдавна обсъждана тема- за количките. Иска ми се да взема лятна- да е лека- до 7кг., широка и голяма и т.н., но най- важното е да е с капацитет повече от 15 кг., че Сашко сега е толкова, а повечето модели са до 15. Старата ни е триколката на Пег- перего, и съм много доволна, но е 13кг., а нямяме асансьор, и не ме кефи да спортувам вече така ooooh! Ако някой има някакво предложение и отзиви, моля Hug
 Хааааайде лека вечер!
Виж целия пост
# 67
Бибите sucks  Sick То всяка вечер обяснение, къде е бибата, защо я няма, че сега и е интересно мноооого да приказва, да изброява животните как правят и не и млъква устата  Joy На кого ли ще се метне  fiuuuuuu Иначе днес е много гаден ден. Ревее, не иска да яде и изкара на 2 кофички кисело мляко. Щом види лъжицата и бегом в друга посока. Нервичките ми са опънати до безкрай  #Crazy
И какво се получи, радвахме се 3-4 дни на хубаво време и днес вали. Не си показахме носа навън и може и за това да е отровичка. Та утре явно пак се очертава такъв ден. Че съм и на изпит вечерта. Чууудничкооо  #Cussing out
Лятна количка бяхме решили да взимаме още този месец. Но поради финансови съображения се отказахме. А и за РД-то на малката й подариха колело, което си харесва и се вози с кеф. Само дето много ме измаря и ме е страх с тротоарите. Иначе нашата количка съм я намразила. Аз всеки път я смъквам и качвам по стъпала ( без асансьор сме, но сме на първия етаж). И вече ми е безумно тежка. Чак като се прибираме от разходка ми иде да ревна. Ще видим, ако настъпят по-добри времена ми се ще едно Чико -Хавай, но мн парички за нещо, което не се знае колков време ще позлваме. И един модел на Маг Ингланд бях харесала, но цената не помня.
Мимина, не си досадна. Я виж какво слово дръпнах  Joy И на мен ми липсват дългите дискусии, но май вече всичко изучихме  Mr. Green
И един въпрос, според вас, колко време е необходимо на детенцето да се адаптира към липсата на биберон. Докато го напиша това, 3 пъти ходих да я успокоявам, че е ревлива  newsm78
Хайде дано е спокойна нощта за всички!    bouquet
Виж целия пост
# 68
Пупиhahaha Hug Аз съм споменавала преди,но пак ще си кажа-Нолинка е без биба от 1г 9мес ,просто я махнах и толкоз,нито веднъж не е мрънкала за биба-просто си беше готово детето!  Peace Изобщо не бързам нито с бибата,нито с памперса...честно казано колкото по-дълго ми е бебешко,толкова по-добре  Blush ако може вечно да си имам по едно бебе...ееех  Blush
Пупи,щом веднъж си я махнала бибката,не я вади повече...обикновено за няколко дни драмата отминава,но аз съм била свидетел на неистови ревове (на приятелски хлапета),така че и за това бъди готова!Стискам палци да се разминете тихо мълком Wink

За лятна количка (аз си взех още миналата пролет) бих препоръчала Макларън заради лекотата Peace но не знам до колко килограми издържа  Rolling Eyes Нашата не е такава,а АБЦ-много съм доволна също. Peace Ария на Пег Перего също ми е фаворит!  Peace Чико не харесвам-изобщо не си заслужават парите!  Peace



Виж целия пост
# 69
Още един глас за Макларън. Peace
Моята е такава и съм много,много доволна.
Дъщеря ми изгледах с нея сега и малкият и като гледам спокойно може и още едно бебе да изкара.
Изключително маневрена и лека около 6 кг. мисля ,че беше.
Моят син изобщо не пожела биба,един проблем по малко.
Абсолютно подкрепям Мимина.Детето трябва да е готово и за махането на бибата и за пампереса също.
Всякакво избързване ще е игра на нерви ,не си струва,така че имайте търпение мамчета!  Hug
 
Виж целия пост
# 70
Говорите за колички - моята страст!
Пупинка, ти си от Русе, нали така? Защо не провериш в Аргос какви колички имат? Там изкарват по някоя и  друга количка, като цената не е реалната им, вповечето случаи са нови. Peace Аз смятам, че е по-добре да е втора ръка и качествена, отколкото нова на Чиполино, Хаук или друга от този клас.
Това Чико на Тони го купихме за 300 лв, в Джъмбо е 200 лв.
http://images16.snimka.bg/002633672.jpg Червена имаше само, но в Джъмбо видяхме и зелена. И разлика от 100 лв в цената е направо...нямам думи.
От Продавалника купихме Зап /той все пак не е като за деца на нашата възраст/, който сега си ползваме с кеф, но ако Дидо заспи подпираме количката на някоя пейка или стол, за да се катурне назад. Много е удобна, ползвала съм я с Тони до последно преди да се роди Дидо, най-леката количка е, но не е по вкуса на всеки. За мен това е най-добрата покупка, която съм правила.
http://media.snimka.bg/0263/006782282.jpg

За Макларън съм чувала добри отзиви.
Виж целия пост
# 71
Добро утро!
Подкрепям Чаената за Чиполино,Хаук и бих добавила Бертони,че и Cangaroo! Peace
Ето тук има промоция на Запп на цветовете от миналата година :
http://www.bebcho.bg/bg/details.php?id=2612
Виж целия пост
# 72
Мимина, довършила си мисленката ми! Точно така! Това са колички, които не заслужават и един лев по мое мнение. Ще се измъчите с тях - бутала съм Чиполино, бутала съм Бертони, бутала съм и Кенгаруу...няма да повторя! Crazy

Дидо нещо е много кисел днес...Струва ми се топъл, но понеже нищо друго не забелязвам да му има ще се правя на ударена. След малко ще го сложа да спи, явно зъбаците го мъчат.
Виж целия пост
# 73
И аз съм ги бутала...и аз няма да ги повторя...ако се потретя! Joy
Виж целия пост
# 74
                                               Добро утро!
 Хайде на по кафенце food010
Мммда.... много колички и модели. Харесах 2 модела на АВС и Макларън, но те са до 15 кг. Затова мисля пак да взема на Пег- Перего. Аз съм много доволна от Gt3, а сега си избрах модела Si. Не ми се дават толкова пари, но поне ще ми е по- лесно да я нося по стълбите.
 А в този ред на мисли да ви попитам вашите дечица колко кг. станаха. Александър от 2-3 месеца не качва и грам, но пък си расте с по 2 см. всеки месец. Вече сме 87-88 см.
 Мами, дайте идея как да сготвя на сина риба и каква. От печеното филето се запича, и не може да я преработи коремчето. На изхода пак е бяла Laughing Явно все още не може да усвоява добре белтъка
И аз съм ги бутала...и аз няма да ги повторя...ако се потретя! Joy
  newsm10  Сещам се, че се в месеца на голямото бебеправене Joy
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия