Първите ДЕКЕМВРИйчета Васко и Нася станаха батко и кака на братче Деян!

  • 35 383
  • 739
# 705
Нинка и от мен честит рожден ден на прекрасната ти принцеса Йоана! Да е жива и здрава, да има много щастливо детство и да носи само радост на мама и тати!
Благодаря ви, момичета!
monny_77  Hug
Виж целия пост
# 706
Благодаря още веднъж!

Чакам предложения за заглавие на темичката ни послучай РД на децата ни!
Виж целия пост
# 707
Да е жива и здрава Йоанка.Имам нужда от гласовете ви,ако ни харесате разбира се             http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160231493999259&set=a … d=125982474090828
Виж целия пост
# 708
Ето предложение за заглавие на празничната ни темичка:

Радост и веселие е в нашите сърца, двегодишни стават ДЕКЕМВРИйските ни слънчица!!!

ДЕКЕМВРИйските ни сладки бебешоци неусетно пораснаха и се превръщат в многознаещи младоци!!!
Виж целия пост
# 709
 Hug super са темичките  Grinning
Виж целия пост
# 710
Peace
Виж целия пост
# 711
 morning Добро утрооооо!!

Ей хич ви няма Sunglasses 

Пусто да остане това време, ние пак сме със сополи, вече виждам някаква цикличност, през 2 седмици и надуем нослето.  И няма оправия с лекарства без лекарства, с илачи без илачи, 1 седмица. Тъкмо отшуми, караме една седмица без екстри и айде отначало.  То и яслата си има ролята, ама все се плаша да не стане по-сериозно.

Айде лек и спорен ден на всички!
Виж целия пост
# 712
Дубрутру Simple Smile
Санчес, и Мариела е така. Мине, не мине 2 седмици и пак сополи и после задължително кашлица. Ама аз вече станах смела и я лекувам предимно с домашни илачи. Значително по-добре й понасят, по-бързо се повлиява и не я мъча с шепата лекарства. Сега успях за 5 дни да пресеча чудото, което беше в носа й и днес я пуснах пак на ясла. Обаче за отрицателно време вдигна патърдията, та и сестрата удари  Shocked Направо не знаех как да реагирам, видях, че и на сестрата не й стана приятно  ooooh! Голям срам!
 Ние имаме сериозен проблем с комарите вкъщи. В чудо се виждаме, станала съм като хеликоптер и само ръкомахам през нощта, за да ги прогоня. И понеже сега се загъваме хубаво, и тримцата сме наядени по ръцете и главите. Обаче при малката пъпките стават огромни, червени и подути, а тя ги чеше до кръв. Цяло лято не беше толкова сериозен проблема, та сега се чудим как да се борим с тях  ooooh!
Лек ден...на вън още е тъмно  Shocked
Виж целия пост
# 713
Pupi,комари?!?  Shocked
Виж целия пост
# 714
Да, да знам, безумно е, но е факт. Всеки ден трепем по 2-3 и пак има. Изчаквам да се навали, че да ида да купя пълнители за машинката за контакта. Вече не знам какво да правим и от къде идват. Даже таблетки сложих в казанчето, белина наливам всеки ден в тоалетната и каналите на банята...някакъв ужаж е  #2gunfire
Виж целия пост
# 715
"Декемврийче мило ще духне две свещички,сърцата ни ще стоплят две блеснали очички!"
Виж целия пост
# 716
Мимина, чудесно е твоето предложение за темичка.  bouquet
Виж целия пост
# 717
Благодаря на всички за милите пожелания към моята Йони!

Това със сополите не ме учудва особенно - нещата в първа група вече се нормализират, но ако се почне от първа група, а не от яслата е същата история - просто първата година в такъв тясен контакт е неизбежно сополявенето, кашлиците, шарките и т.н.

Пупи и при нас има много комари. Цяло лято не видях нито един, а сега нападение и то жестоко. Дано се справите - ние неможем, но и това ще отмине...

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 718
Сополите зимата явно са неизбежни при малките. Коко се оправи точно за 1 седмица без никакви лекарства. Лекарката ни каза, че за сополите трябва само търпение и че няма опастност, просто трябва да се преглежда детето, за да не слезе нещо надолу - гърло, гърди... 
Един стар лекар бил казвал:"Чара на детето през зимата са сополите"  Wink
Виж целия пост
# 719

Един стар лекар бил казвал:"Чара на детето през зимата са сополите"  Wink

 Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия