Уред за сушене на плодове и зеленчуци

  • 298 966
  • 871
# 315
Здравейте! Записвам се с едно питане - при сушене на тиквички за снак/чипс ръсите ли с нещо? Мислех само да нарежа и да ги сложа в дехидратора, но не посмях.
Виж целия пост
# 316
Аз леко посолявам и тиквички и домати.Да споделя опита си от вчера-нарязах доматите на кръгчета върху едни решетки ,който си купих специално и суших цял ден на слънце-под тензух.Вечерта сложих всичко в нео-то и до няколко часа  беше идеално сухо.
Виж целия пост
# 317
Атланта, само сол и черен пипер слагам на тиквичките.

***

Снощи заредих банани за чипс, моркови, бял и италиански патладжан, люти чушлета и боровинки. Тази сутрин морковите са напълно готови.

Виж целия пост
# 318
Ехааа, Фея, това сушилня ли е или фурна?
Виж целия пост
# 319
Ехааа, Фея, това сушилня ли е или фурна?
Дехидратор си е, Риъл.

http://www.tribestlife.com/productcart/pc/viewPrd.asp?idcategory … =708#.UhjSL8u9KSN
Виж целия пост
# 320
опитах се да прочета всичко, но сигурно имам пропуски. Въпросите ми са като се проверява по време на сушенето, нали се изключва уредът? А по време на самото сушене правят ли се почивки и колко дълги да са? уредът ми е от метро.
оставяте ли спокойно уреда без надзор, примерно излизате от къщи?
Виж целия пост
# 321
опитах се да прочета всичко, но сигурно имам пропуски. Въпросите ми са като се проверява по време на сушенето, нали се изключва уредът? А по време на самото сушене правят ли се почивки и колко дълги да са? уредът ми е от метро.
оставяте ли спокойно уреда без надзор, примерно излизате от къщи?
Доматките са станали страааааотни  Heart Eyes

Не го изключвам като проверявам и разменям тавичките.
Не правя почивки по време на сушенето.
И го оставям да си работи денонощно Simple Smile
Виж целия пост
# 322
благодаря, духи. Ти кога зареди доматите, в петък вечер?
Виж целия пост
# 323
благодаря, духи. Ти кога зареди доматите, в петък вечер?
Не, вечра в 5 след обед. Половината бяха ОК още сутринта, другите ги досуших до след обед.
Нарязани на 1/2.
Виж целия пост
# 324
Здравейте! И аз се запалих по сушенето  Peace
Суших едни праскови във фурната, но все още са влажни и сега съм ги оставила на балкона покрити с тензух.
Искам да си купя уред, но тези, които гледах в Метро и Техномаркет не ми вдъхнаха доверие.
Моля препоръчайте ми уред, от който сте доволни.
Виж целия пост
# 325
Искам да си купя уред, но тези, които гледах в Метро и Техномаркет не ми вдъхнаха доверие.
Моля препоръчайте ми уред, от който сте доволни.
Аз съм изключително доволна от моята Sedona (снимка по-горе и линк в предишния ми пост), но не знам дали се продава в България.
Виж целия пост
# 326
Искам да си купя уред, но тези, които гледах в Метро и Техномаркет не ми вдъхнаха доверие.
Моля препоръчайте ми уред, от който сте доволни.
Аз съм изключително доволна от моята Sedona (снимка по-горе и линк в предишния ми пост), но не знам дали се продава в България.
То това е истинската сушилня Simple Smile Всичко друго са подобия някакви.. но и цената е доста по-различна  Crazy
Има по 1000 лв някъде
Виж целия пост
# 327
Искам да си купя уред, но тези, които гледах в Метро и Техномаркет не ми вдъхнаха доверие.
Моля препоръчайте ми уред, от който сте доволни.
Аз съм изключително доволна от моята Sedona (снимка по-горе и линк в предишния ми пост), но не знам дали се продава в България.
То това е истинската сушилня Simple Smile Всичко друго са подобия някакви.. но и цената е доста по-различна  Crazy
Има по 1000 лв някъде
И на мен ми хареса, видях я още в предния пост, ама цената е... Money
Виж целия пост
# 328
И аз да се запиша от днес като собственик на Нео .Преди да сложа първата доза сини сливи , реших да замеря температурата вътре в машината. Оказа се, че ако копчето е на 50 градуса на долната тава е 48 а на най-горната около 38. Имам въпрос към тези които имат въпросната машина при тях как е температурата и на колко градуса слагат копчето като работят?
Виж целия пост
# 329
Виж, температурата не съм се сетила и да меря. Суша първият час на малко преди 65 и после между 45 и 50 градуса до напълното изсушаване на нещото  Simple Smile Периодично разменям тавички и понамествам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия